|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:37:34   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: *iva*


Sada bih se pojela sto sam detetu davala ove sto ne valjaju...



Ma daj nije to tako strasno ....pa samo koliko ljudi je to koristilo pa nisu imali pojma.... i nista im ne falI

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:49:34   
Anoniman
Emisija na RTS gde se o tome pricalo KLIK

danas sam bila da vidim flasice...usla sam samo u ENCI MENCI da vidim:
AVENT za novorodjence najmanja bez oznake BPA 0% kosta oko 430 dinara
a ista AVENT za novorodjence SA OZNAKOM  kosta 550.

zasto ta razlika u ceni ako ne postoji razlika u kvalitetu????

Nisam kupila nista...bilo mi skupo...gledam jos.


< Poruku je uredio OTI -- 26.1.2010 18:52:14 >

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:51:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *iva*

Gde pise ta oznaka BPO? Mi kupili u oktobru avent pumpicu, a u decembru vece flasice i gledam danas nema te oznake...

A bila sam odusevljena tim flasicama, stvarno su dobre. Cak sam ih preporucila i drugarici.
Mada imam i jednu Nuk-ovu, ni na njoj nema oznake...
Sada bih se pojela sto sam detetu davala ove sto ne valjaju...



ima ta oznaka na "naslovnoj strani" kutije...uokvireno u zutu boju!!!
Danas sam videla i flasice koje imaju i one koje nemaju tu oznaku.

(odgovor članu *iva*)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:52:29   
indy_25
Oti trebala si da pitas prodavacicu i ja cu bas sutra da pogledam ovdje pa cu da pitam ako budu neke bez oznake bpo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:53:18   
Modessty
ja kupila Aventovu pumpicu sa vlašicom i evo vidim sad da ima taj znak 0%BPA. I nameravam da je koristim. Kao i milioni drugih žena koje su je do sada koristile. A planirala sam da kupim i dve staklene flašice kad se beba rodi.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:53:40   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: *iva*


Sada bih se pojela sto sam detetu davala ove sto ne valjaju...



Ma daj nije to tako strasno ....pa samo koliko ljudi je to koristilo pa nisu imali pojma.... i nista im ne falI



I ja htedoh da kažem!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:54:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: indy_25

Oti trebala si da pitas prodavacicu i ja cu bas sutra da pogledam ovdje pa cu da pitam ako budu neke bez oznake bpo.


pitala sam,mila./.
Nijedna nije htela nista da mi kaze...evo koji sam odgovor dobila:
"jao danas nam ulaze majke i trudnice i sve traze da vide te oznake...evo pogledajte...stoji na nekima BPA%"
ja kazem: "pa dobro sta vi mislite o tome?"
Ona:"stvarno ja nista ne znam...Mi ne drzimo NUK program...imamo Chicco i Avent"

i potpuno nije htela da prica o tome.niti ista zna, cini mi se.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:54:48   
Verus
OTI, ja sam za to cula ovde jos prosle godine, mozda sada ima vec skoro godinu dana...ne znam zasto su to sada tek objavili tamo?? 

Bez obzira sto BPA free, ja sam pisala i u drugoj temi, da cu koristiti staklene.  Ako moram za zabaviste, kupujem 2 plasticne, velike, pa cu  njih....inace, ako ti je lakse plasticne, bitno ti je da NE GREJES nista u plastici...tj. mleko ili formulu, nego zagrej u staklu pa prebaci u plasticnu pre nego sto das detetu da pije.  Ja sam skeptik, tako da ne verujem da kroz par godina nece nesto drugo da ispliva-plastika kao sama ne valja da se koristi za hranu-za grejanje, zamrzavanje i sl. jer ispusta stetne hemikalije....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Flasica..
26.1.2010 18:55:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

ja kupila Aventovu pumpicu sa vlašicom i evo vidim sad da ima taj znak 0%BPA. I nameravam da je koristim. Kao i milioni drugih žena koje su je do sada koristile. A planirala sam da kupim i dve staklene flašice kad se beba rodi.


Mod, ali tvoja IMA tu oznaku...
danas sam videla da ove koje je nemaju kostaju manje ...a isto sve sem toga.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Flasica..
26.1.2010 19:00:34   
Verus
Ja stvarno nisam videla da li su se cene ovde menjale jer je BPA free...mislim da se to sada kod nas koristi kao razlog da se naplati vise...OTI, kupi dve BPA free, i ostatak staklene-da li su staklene jeftine?? Ovde su recimo staklene duplo skuplje od ovih, ali ja uzimam jedno 4 staklenih, i 2 plasticne, to ce mi biti sasvim dosta, da operem i da uvek imam par cistih...

Pa ti lepo ugrej u staklenoj, pa ako ti je lakse daj iz plasticne da pije.  MISLIM samo da je lakse plasticna za kasnije, kada dete samo vec drzi bocicu i pije mleko.  Tako da mozes bez problema da pocnes samo sa staklenim.  Moja mama ce hraniti malu sa mojim izmuzanim mlekom, kad se vratim na posao, pa cu tada samo koristiti staklene-plasticne tek kada krene u jaslice, sa nekih 6 meseci..

< Poruku je uredio Verus RR -- 26.1.2010 19:01:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Flasica..
26.1.2010 19:02:40   
marija17
devojke ispusta samo na velikoj temp vode! abebi kad dajes na 37c tako da...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Flasica..
26.1.2010 19:05:25   
marija17
sve je to borba za trziste!

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Flasica..
2.2.2010 1:18:59   
*iva*
Ne razumem ovo za Nuk-ove flasice, da li mislite da su njihove pvc dobre? Ili mislite na staklene?
Inace, malo sam istrazivala i nijedna marka pvc flasica na nasem trzistu nije bpa free, osim nekih Nuby modela. Inace ni u Enci menci ni u Aksi nije bilo da se kupe ni staklene a kamoli pvc bez bpa, pa nadjoh u nekoj apoteci jednu malu staklenu nukovu flasicu. Gde ima da se kupe?

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Flasica..
2.2.2010 1:21:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *iva*

Ne razumem ovo za Nuk-ove flasice, da li mislite da su njihove pvc dobre? Ili mislite na staklene?
Inace, malo sam istrazivala i nijedna marka pvc flasica na nasem trzistu nije bpa free, osim nekih Nuby modela. Inace ni u Enci menci ni u Aksi nije bilo da se kupe ni staklene a kamoli pvc bez bpa, pa nadjoh u nekoj apoteci jednu malu staklenu nukovu flasicu. Gde ima da se kupe?



ja bila u ENCI MENCI u bulevaru i IMAJU da se kupe Avent flasice na kojima pise BPA free!
ima i onih na kojima nema ta oznaka i one su oko 110 dinara jeftinije..
ali IMA!
ne znam da li jos negde ima da se kupe ali ovde sam nasla.
nisam kupila jer sam mislila da mozda u Aksi ili negde mogu da prodjem jeftinije...
ovde je najmanja ona Avent za 0 - 6 meseci BPA free oko 540 din

(odgovor članu *iva*)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Flasica..
2.2.2010 1:23:53   
*iva*
Oti a gde je otprilike taj Encimenci na bulevaru da posaljem tatu sutra ujutru?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Flasica..
2.2.2010 1:28:27   
JULIE
Juce slusala na tv bas pricali o tome.BPA u stvari daje cvrstinu plastici,tj.flasicama i ako se otkuvavaju zbog sterilizacije u stvari se BPA otpusta i dajemo bebi.Ja sam kad se rodio miki par puta kuvala flasice,doneo mi deda iz Nemacke Chicco komplet,torba u njoj flasice svih velicina...Elem voda je toliko katastrofa,kad sam vadila te flasice iz vode na njima je bilo straasno puno kamenca sve sam ih upropastila.Posle nisam iskuvavala same bocice nego samo cuclu,tj gumeni deo,osatlo operem deterdzentom jer je i on dezinficijens samo isperem doobro i u vise voda

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Flasica..
2.2.2010 2:44:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: *iva*

Oti a gde je otprilike taj Encimenci na bulevaru da posaljem tatu sutra ujutru?


preko puta restorana Lipov lad...ima jedan pored Lipovog lada ali to je samo odeca za odraslu decu i jedan preko puta ...to je taj./..bulevar broj 199.

(odgovor članu *iva*)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Flasica..
2.2.2010 8:45:11   
*iva*
Hvala Oti user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Flasica..
4.2.2010 16:09:00   
Anoniman
Kupila danas u ENCI MENCI AVent flasicu od 0 - 6 meseci sa oznakom BPA free za 550 dinara...i moram vam reci da im je ostala samo ta jedna sa tom oznakom...

ne znam da li ce nabavljati ali mi prodavacica kaze da vise niko nece da kupi obicnu, bez oznake koja inace kosta 437dinara...
user posted image user posted image

kupila sam i dve varalice...

(odgovor članu *iva*)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Flasica..
5.2.2010 2:24:02   
*iva*
I MM uzeo u tom enci menciju jednu malu flasicu (125ml)aventovu, nije bilo vecih, prodavacica mu rekla da ih nema kod dobavljaca... sada se patimo sa tom jednom i jednom staklenom Nukovom, ali moja beba nece da pije iz Nukove, muci se, nije navikla valjdauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Flasica..
5.2.2010 9:49:03   
Anitaaa
Ja sam danas gledala i imam tu oznaku na svim flašicama.Moraću ovih dana da odem da kupim druge.A imam Aventove 2,2 diznijeve i 2 kikove.
Katastrofa


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Flasica..
5.2.2010 10:05:06   
Lu
IZVORNA PORUKA: *iva*

Sada bih se pojela sto sam detetu davala ove sto ne valjaju...


Ne mislim da sam nesvjesno trovala svoju bebu!
Ako je i postojalo to ispuštanje otrova...pa nisam ja kuhala ni zagrijavala mlijeko u njima na visokoj temperaturi da bi došlo do toga!!!
Ali svakako da  ne bi savjetovala  nikome da kupuje boce bez te oznake ako već postoje sa nekom garancijom da su potpuno bezopasne, jer svi želimo najbolje za svoju bebu.
Svakako,onda treba sve PVC bočice da imaju tu oznaku,da bi imalo smisla a ne samo Avent!

(odgovor članu *iva*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Flasica..
5.2.2010 10:15:14   
Trcosava
@ OTI- cico koliko ml ima ta bočica? 125 ili 260?

@ lu - ja koliko sam gledala ovde (u SLO) SVE flašice su BPA free, i nuk i tomee tipee i nuby... svaka ima oznaku BPA free.... problem je što u Srbiju to sve kasno stiže... Staklenu sam možda 1 ili 2 videla user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Flasica..
5.2.2010 12:43:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

@ OTI- cico koliko ml ima ta bočica? 125 ili 260?

@ lu - ja koliko sam gledala ovde (u SLO) SVE flašice su BPA free, i nuk i tomee tipee i nuby... svaka ima oznaku BPA free.... problem je što u Srbiju to sve kasno stiže... Staklenu sam možda 1 ili 2 videla user posted image



Trco, ova moja ima 125ml, odnosno to je ona najmanja moguca...
U ovom Enci menciju nema vise nijedne! ni vece ni manje sa oznakom.,.

je l oni imaju nameru da nabavljaju jos?

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Flasica..
5.2.2010 13:00:12   
Jeca*
Kupila sam Luki za pijuckanje vode vrlo interesantnu flašicu sa cevčicom. Nema poklopac nego se samo gurne ovaj klizač i cevčica se uvuče u flašicu. A 3d je slika, kao hologram, pa kako je pomeraš kao da gledaš mini crtać user posted image

user posted image

nuby magic motion

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here