|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   heljdopita
13.5.2009 23:42:09   
hera
Kako pravite pitu od kora koje su od heljdinog brasna?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: heljdopita
14.5.2009 21:05:49   
sneza24
Ja prvi put cujem za takvo brasno.user posted image

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: heljdopita
15.5.2009 12:06:44   
hera
Snezo to je mnogo zdravo brasno. Mislila sam da je potreban neki poseban recept. Medjutim, juce sam napravila gibanicu sa sirom i pavlakom kao od obicnih kora. MM i sin, koji ima skoro 4g su se odusevili. Probaj pa mi javi.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: heljdopita
15.5.2009 14:44:24   
mamanp
Ja sam jela heljdovnu obarusu (tako se to jelo kod nas zove..nesto kao debele palacinke, samo zamasceno dosta). Odusevila sam se. A pitu  nikad nisam spremala. Jel se ta gibanica isto sprema kao od obicnih kora, mislim treba li vise masnoce i tih sastojaka?

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: heljdopita
2.7.2009 16:07:22   
hera
Duuuuuugoooo mi je trebalo da ti odgovorim na tvoje pitanje. Da, ta pita se pravi isto kao od obicnih kora. Prijatno!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here