|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 12:48:58   
Anoniman
Moderan? Starinski? Da li je bitnije da je lep ili udoban? Garniture - jednobojne ili šarene?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:06:09   
Lu
Moderan,jednostavan,ravne linije, bez tekstila.
Ipak sam naručila novi namješaj po muževom ukusu ali samo garnituru za sjedenje,doduše moralo je biti u koži ali ne kockasto kako sam zamišljala jer njemu nije udobno nego je nešto malo lažernije ali bar se slaže sa trpezarijskim stolicama koje su isto od smeđe eko kože.
Imamo i smeđe kockaste stolove i dvije smeđe police za slike na zidu,nemam nikakav regal,piramidu ili nešto slično samo niski stalak za tv koji će kada dođe novi namještaj ići na zid.
Još ću ubaciti nove narandžaste detalje,ćupove sa suvim cvijećem i možda male trakaste zavese(sada imam žuto-narandžaste)
Moj cilj je namjestiti kuću što funkcionalnije i da se može što brže očistitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:30:42   
Modessty
i ja volim nameštaj jednostavnih linija i oblika. Ne volim kožu. Nemam neki konkretan razlog što je ne volim. Možda promenim mišljenje...
Volim beli nameštaj!
I mm i ja imamo želju da kad se uselimo u kuću sve bude minimalistički. Što manje nameštaja to bolje! user posted image
A dogovaramo se da u dnevnoj sobi i hodniku oslikam po jedan zid. Ne nešto preterano, nego onako u japanskom stilu. user posted image
Mrzim ormare do plafona, vitirne koje samo služe tome da se izlože kristalne čaše da vide komšije da se ima!user posted image

Zidovi nam definitivno u kući neće biti beli! Pastelne boje, trakaste zavese na prozorima, bez lustera....

Volimo da nešto sami napravimo i izmislimo. Kad smo se useljavali u stan u kome sada živimo pravili smo ormare koji su svega 1.5m visine. I preko celog ormara zalepili zmaja

Kad dodjem kući staviću vam sličicu da vidite kako to izgleda!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:36:33   
Jeca*
Ne volim puno nameštaja, pre svega. Volim onaj nameštaj koji ne opterećuje prostor i koji je flexibilan. A ne ono, ta fotelja može stajati tu i nigde više u sobi! Volim police sa knjigama. MM i ja imamo u stanu one kocke koje se razmeštaju kako ti želiš, a glume police. Volim jednobojan nameštaj, jednostavnih linija i funkcionalan.
Mi nemamo plakare, samo jedan američki plakar u spavaćoj sobi. Sve smo sami osmislili i pravili

< Poruku je uredio Jeca RR -- 27.2.2009 13:37:57 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:37:23   
Lu
Modessty ja već zamišljam kako će ti kuća izgledati super,a čini mi se imamo sličan  ukus,doduše ja volim kožu jer mi je praktična za brisanje(malo dijete).
Ja bih isto voljela da mi neki umjetnik oslika ziduser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:37:41   
Anoniman
Ja znam zašto ne volim kožu: leti kada sedneš na nju zalepiš se za garnituru, a zimi kada sedneš - odskočiš koliko je hladna.

Ja volim da je udobno. user posted image  To je bio prvi uslov kada sam kupovala garnituru za dnevnu sobu. "Treba mi da je udobno i da može da se razvuče." user posted image  

I ja mrzim staklene vitrine i kristalne čaše. baš je mm predložio da kupimo jednu skroz staklenu sa staklenim policama, da izložimo čašu, a ja sam samo pitala "Ko će to da briše?" user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:43:55   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lu

Modessty ja već zamišljam kako će ti kuća izgledati super,a čini mi se imamo sličan  ukus,doduše ja volim kožu jer mi je praktična za brisanje(malo dijete).
Ja bih isto voljela da mi neki umjetnik oslika ziduser posted image


Lu slobodno me pozovi na vikend!user posted image
ne trošim mnogo user posted image user posted image user posted image samo mi daj boje i četkicu i ja ću biti srećna!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:46:03   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja znam zašto ne volim kožu: leti kada sedneš na nju zalepiš se za garnituru, a zimi kada sedneš - odskočiš koliko je hladna.

Ja volim da je udobno. user posted image  To je bio prvi uslov kada sam kupovala garnituru za dnevnu sobu. "Treba mi da je udobno i da može da se razvuče." user posted image  

I ja mrzim staklene vitrine i kristalne čaše. baš je mm predložio da kupimo jednu skroz staklenu sa staklenim policama, da izložimo čašu, a ja sam samo pitala "Ko će to da briše?" user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Znači zato ja u stvari ne volim kožu!user posted image

Mene brisanje prašine izludjuje!user posted image Kad bi postojao nameštaj koji ne sakuplja prašinu i ne mora da se briše to bi bilo extra!!!!! user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:49:08   
Lu
Može draga čim mi stigne namještaj pozvaću te,to će biti za mjesec otprilike tako rekošeuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:50:04   
Modessty
user posted image
ma samo pusti dete da umoči ruke u boju i biće ti nameštaj unikatan!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 13:50:47   
Anoniman
Ja ću doći sa Modessty, ali ja ću samo da pijem kafu i da smetam. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 15:49:43   
maša
Ja volim nameštaj!! I, uopšte, volim uređenje stana, kuće, dvorišta...A trenutno mi odgovara nameštaj jednostavnih, geometrijskih linija, sa što više zatvorenih polica, ladica...da se što lakše održava čistim.Mada imam dosta detaljčića na koje takođe pada prašinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kakav nameštaj volite?
27.2.2009 15:55:13   
andrijana
Ja volim moderni namestaj ali ne kozni,lepo je za oko ali za sedenje bas i nije. Ne volim one regale od zida do zida,od njih mi se vrti u glavi,glomazni i ruzni i mnogo uzimaju prostora. Moja svekrva obozava stilski a i ja cu ga valjda voleti kad budem njenih godina. user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kakav nameštaj volite?
2.3.2009 18:41:36   
Laura
Ne volim puno namestaja po kuci,ne volim ni da vidim
dnevne boravke pretrpane komodama sa casama i
kristalom, u fazonu sve sto imam u kuci tu je.

Moj muz je insistirao na koznoj garnituri i posle rasprave, koja
je trajala nedeljama ,popustim i kupimo je.
Lepo se to uklopilo u nas dnevni boravak, posto je velik 59m2
i ona ga je nekako bas ispunila,ali meni je uvek smetala, jer nisam ljubitelj,
a sem toga zimi bude tako hladno da se sva stresem dok sedam na nju.
I tako on pre nekoliko meseci ode na poslovni put i ja provucem karticu
i kupim garnituru funkcionalnu, koja mi je zapala za oko jos kad smo kupovali koznu, necu vam detaljisati sta je bilo kad je dosao kuci user posted image
Volim jake boje i jedina manija sto se tice kuce je sank, jer vec
godinama skupljam pica, tako da samo cekam kad ce police na sanku da popadaju od tezine,bolje smo snabdeveni picem nego neki kaficuser posted image



_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kakav nameštaj volite?
2.3.2009 19:42:10   
afrodita
Volim onaj koji mi se uklapa,
kada kupim novi opisacu gauser posted image

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kakav nameštaj volite?
3.3.2009 17:03:04   
eugenija
Udoban, funkcionalan, estetski lep, skladan, uklopljen u ambijent... Ovih dana gledam nameštaj, treba da namestim nov stan i apsolutno mi sve treba...
Hedonista po prirodi, verujem da ću se odlučiti za masivne, pod guzom udobne, varijante dnevne sobe.. U zadnje vreme mi se sviđaju karirani materijali... Nameštaju daje nešto "bakinskog" i odiše toplinom doma...
user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:26:08   
Jeca*
Evo isprojektovala sam vam jednu policu:

user posted image

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 1.6.2009 13:27:01 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:34:46   
Anoniman
S oproštenje, kod onog najgornjeg ne važi gravitacija? Gde ga je denuo kada mu ne visi? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:35:26   
Ana RR
user posted image Turio ga između nogu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:35:48   
Anoniman
on je zapravo ONA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:35:50   
Jeca*
ccccc....jel ti uvek tako analiziraš nameštaj? user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:36:34   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

on je zapravo ONA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


o neeeeeeee....ne pocinji opet tu tematiku user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:37:16   
Anoniman
pa kad trazimo logicna objasnjenja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:44:39   
Anoniman
A ni ovom srednjem ne visi... ovog dole ... njega ne vidim baš dobro.

Pa moram Jeco da zagledam, zamisli kupim, a ono lupljeno negde, zagrebano...

Heeeeeeeeej, pa ovo je odlično rešenje za Gde sakriti ljubavnikE! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kakav nameštaj volite?
1.6.2009 13:46:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A ni ovom srednjem ne visi... ovog dole ... njega ne vidim baš dobro.

Pa moram Jeco da zagledam, zamisli kupim, a ono lupljeno negde, zagrebano...

Heeeeeeeeej, pa ovo je odlično rešenje za Gde sakriti ljubavnikE! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jeco oštećene ti ove police ...fale im dijelovi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i to bitni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here