|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ljetnja salata
2.4.2009 14:57:52   
NadaR
Evo nesto jako brzo i ukusno sto sam danas pripremila

sastojci: -pakovanje spiralne tjestenine
-100gr majoneze
-kisela pavlaka
-200gr sunkarice
-jedno 3 kisela krastavcica
-soli po ukusu
priprema - tjesteninu skuhati,isprati i pomijeati sa isjeckanim krastavcicima i sunkaricom
Dodati majonez,promijesati,dodati pavlaku ,soli po ukusu i sve zajedno
ponovo dobro izmijesati i staviti u frizider da se ohladi.

Hladno predjelo je spremno.Prijatnouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 14:59:35   
eugenija
A što je letnja?

Očekivala sam paradajz, sveži krastavac, papriku, kad ono kiseli krastavacuser posted image user posted image user posted image

Interesantno zvuči kombinacija sa suncokretom.. hmmm... valjalo bi probatiuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 15:01:51   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Interesantno zvuči kombinacija sa suncokretom.. hmmm... valjalo bi probatiuser posted image




Suncokretom? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 15:02:01   
NadaR
Naziv recepta koji sam i ja prihvatila .. Sto je ljetna, pojma nemamuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 15:22:38   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: eugenija

Interesantno zvuči kombinacija sa suncokretom.. hmmm... valjalo bi probatiuser posted image




Suncokretom? user posted image



user posted image Pročitala suncokret, a pisalo je sunkarica (šunkarica)


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 15:23:24   
Ana RR
user posted image  user posted image  user posted image  to sam i mislila user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 15:26:38   
Sneža
Letnje salate,sve moguće varijanteuser posted image user posted image user posted image mljac mljac

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ljetnja salata
2.4.2009 15:28:02   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ana80

user posted image  user posted image  user posted image  to sam i mislila user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


Ma ja ću staviti suncokret, ćta me bliga user posted image


user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ljetnja salata
3.4.2009 3:31:51   
stella
MMMMMMMMMMMMMMM
Ja obozavam ovako kombinacije sa tjesteninom i nema pravila stavljam sta mi se zatekne u frizideru.
Omiljena kombinacija mi je tjestenina,majoneza(to pod obavezno)tunjevina,praziluk,luk,kukuruz,....ma svasta ja od toga spravim i uzivam a mm se zgrozavauser posted image user posted image user posted image
ako nemam praziluk ili luk u datom momentu u kuci ja nasjeckam bijeli luk,ili kisele krastavce,a ljeti je izbor jako rasprostranjen,sa suncokretom nisam probala sto ne znaci da necuuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here