|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hodalica
3.8.2009 11:48:24   
Jeca*
Luka je sad 81cm i gura je lepo, ali da se razumemo, nije da nije lagana....mora dete da malo ojača inače odlete user posted image
ovu drugu imaš u turbo limacu i nije skupa, čini mi se, ali više je da se vozika nego da je gura jer je tek ona lagana.
Ova treća mislim da je paprena, imaš radnju u Delta City-ju i mislim da je najkvalitetnija jer je drvena, ail kažem, nisam je raspakovala pa bolje da ne tvrdim nista.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hodalica
3.8.2009 11:51:31   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja glasam za ovu varijantu:

user posted image   

ovo je chicco-vo. Vrlo prakticno i dete se dugo dugo moze igrati sa ovim na razlicite nacine.


Glas i od mene!
Neki moji prijatelji su zahvalni ovoj igrački doživotno, jer su im se deca prilično dug period igrala i izvozala na njoj.

Dobra je i ona napuhana kravica na koju se popne, pa se skače. (ko me shvatio, shvatiouser posted image )


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hodalica
3.8.2009 11:54:38   
Jeca*
ovo ?

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hodalica
3.8.2009 11:56:36   
eugenija
Baš je napuhana krava, hahaha..
Nije, nije Jecika.. Baš krava, ima oči, uši, veličine malo veće od ove Čikove igračke gore koju sam komentarisala, naduvana vazdzhom, dete se popne i drži se za uši od kravice i cupka i pomera se prema napred.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hodalica
3.8.2009 11:58:09   
Jeca*
HAHAHA...pa znam da ovo sto sam stavila nije krava, ali rekoh, mozda na taj fazon user posted image
daj nadji sliku na netu, crkoh od radoznalosti user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hodalica
3.8.2009 12:07:45   
Anoniman
Da, ajde Eug! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:17:03   
Rivana
Ne znam gde pa cu ovde da napisem user posted image MOJ LUKA JUCE PROHODAO user posted image , juce je napunio tacno deset meseci i pustio se sam od fotelje do kreveta od kreveta do stola user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:17:52   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:18:35   
Rivana

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pile moje malo user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:19:09   
gagana83
Bravo za Luku!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:21:09   
Rivana
user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:21:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ne znam gde pa cu ovde da napisem user posted image MOJ LUKA JUCE PROHODAO user posted image , juce je napunio tacno deset meseci i pustio se sam od fotelje do kreveta od kreveta do stola user posted image


Bravo! Inače ima temica o tome: prvi koraci KLIK

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Hodalica
28.10.2009 10:23:11   
Rivana
Hvala je trazila ali nisam nasla temicu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Hodalica
9.2.2011 22:49:36   
magnetic
Bili smo juce kod ortopeda i ja ga pitam kada preporucuje stavljanje bebe u hodalicu i on mi rece da ortopedi,generalno,uopste ne preporucuju hodaljku.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Hodalica
9.2.2011 22:54:30   
Anoniman
Moj preporučuje! user posted image Kad sam sa Lukinih 7 meseci pitala sme li, on je rekao "Još ga nisi stavila? Šta čekaš?" user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Hodalica
9.2.2011 22:56:51   
magnetic
au moracu ja kod tvojih doktora,ovi moji meni nista ne daju i samo me straseuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Hodalica
9.2.2011 23:00:40   
Anoniman
Moj savet ti je da radiš kako osećaš! Nećeš dete ostaviti u šetalici ceo dan, prosto, neće hteti u njoj ceo dan (mada je Luka hteo user posted image ). Ne sme da se oslanja na cela stopala, već samo prstićima da dodiruje tlo. 

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Hodalica
9.2.2011 23:15:16   
Irena79
eto a ja bas cula da zato sto samo hodaju na vrhovima prstiju dolazi do deformiteta stopala il tako neka truc truc bla bla prica. ma smor ... kad smo mi bili deca sve je bilo ok i sve moglo a sad trauma oko svega. ako moje dete bude htelo u dubak ja cu je stavljati, hodalicu takodje, ne mogu da se traumiram oko svega. mislim da deca najbolje znaju sta im prija a sta ne, kad ne valja oni kukaju i meni je to dovoljno merodavno. pedijatri stalno menjaju misljenje ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Hodalica
9.2.2011 23:44:25   
madre
vidim na slikama da ovde mnoge bebice koriste razne hodalice i dubkove pa me zanimaju vasa iskustva i preporuke? koji dubak/hodalicu kupiti???

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Hodalica
9.2.2011 23:48:44   
Snelle
IZVORNA PORUKA: magnetic

Bili smo juce kod ortopeda i ja ga pitam kada preporucuje stavljanje bebe u hodalicu i on mi rece da ortopedi,generalno,uopste ne preporucuju hodaljku.


I meni je naš pedijatar rekla da ne stavljam dete u dubak.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Hodalica
9.2.2011 23:59:43   
mati
IZVORNA PORUKA: madre

vidim na slikama da ovde mnoge bebice koriste razne hodalice i dubkove pa me zanimaju vasa iskustva i preporuke? koji dubak/hodalicu kupiti???

Mi smo dobili neki obican, to je jedino sto nismo kupili. Mata ga koriti vec mesec dana i super mu ide. Ali kada kupujes gledaj da je osnova sa tockicima sira, da ne moze mnogo da prilazi namestaju.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Hodalica
10.2.2011 0:08:40   
madre
hvala, matiuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 10.2.2011 0:10:01 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Hodalica
4.3.2011 0:52:36   
madre
zeneee, koji dubak imate? ja poludeh... nikako ne znam koji da izaberemuser posted image sta mislite o ovom?user posted image

< Poruku je uredio madre -- 4.3.2011 0:54:17 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Hodalica
4.3.2011 0:55:19   
madre
i da li neko ima iskustva sa giordani glu glu  dubkom?
meni je bitno da je mali, i da ima one opcije za podesavanje visine sedistauser posted image



< Poruku je uredio madre -- 4.3.2011 0:57:07 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Hodalica
5.4.2011 10:24:09   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here