|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
28.1.2010 15:34:24   
Anoniman
Eeej, Alexx, nemoj tako! Cim si mi odgovorila, pomazes mi, veruj! Sta da se radi, kad imam izgleda jednog antihrista u kuci!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
28.1.2010 15:58:38   
gagana83
Trinny,moja Una cese usi i trlja oci kad joj se spava.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 16:16:51   
Anoniman
Devojke, mojoj Tei se svaki dan prljaju usi...NEVEROVATNO!"!
Cistim svaki dan...I opet i opet..
ali ne unutra nego ONA RESICA (mesto za mindjusu) - tu se skuplja i onako suši ..
i iza uveta...
svaki dan brišem i opet...

A unutra uvo cisto!
I sad ne znam da li njoj curi smola
ili je to nesto drugo, tipa znoj????

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 16:20:47   
Anoniman
i jos nesto..
Kad je kupam plasim se vodom tada da joj operem usi i iza usiju ...taj grozni strah da ce voda da udje unutra...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 16:21:44   
Mishica 77
OTIce, da nije samo suva, osetljiva koža? Ne znam da lisam dobro razumela? user posted image
To se meni povremeno dešava. Probaj da mažeš Pantenol. Kad je kupaš lagano istrljaj vlažnim peškirom da skineš to suvo.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 16:23:35   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: OTI

i jos nesto..
Kad je kupam plasim se vodom tada da joj operem usi i iza usiju ...taj grozni strah da ce voda da udje unutra...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





A možda ne ispereš dobro, baš iz tog straha, pa se zato to pravi?


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 17:57:41   
Anoniman
jao mama mi kaže da je možda od mleka...da kad curi posle podoja da se to skuplja kod uveta...

ne znam...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 18:11:28   
Nena81
OTI draga evo sta nam je rekao nas pedijatar: posle kupanja , ako smo prali kosicu, iza usiju pelenom obavezno obrisati tu masnocu, jer moze dovesti do infekcije. Znaci iza cele skoljke, a na pelenu mozes nakapati 3% hidrogen.
A dermatolog nam je preporucio pantenol krem, jer je nanici suva koza.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
29.4.2010 18:38:21   
Anoniman
OTI, moja mama kaže da kada sam ja bila beba toliko su mi se sušile uši i iza ušiju, da je pucala koža, tako da je morala svako veče, sem što pere, još i da maže iza ušiju.
Mom bratu se jako brzo stvarala smola u ušima, a i Luki. Recimo, svako veče Luki očistim uši, a dešava se da ujutru pred vrtić moram ponovo jer me sramota takvog da ga pustim, ljudi bi mogli pomisliti da mu nikada ne čistim uši.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.10.2011 17:06:55 >

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
25.1.2013 17:33:11   
nina26
Evo i mene sa ovim problemomuser posted image

I nama su ovde iskljucivo rekli da nikako ne cistimo stapice usi, i ja to ne radim, nego samo obrisem onako malo peskirom iza usiju posle kupanja i unutra malo.

Ali, kao sto neko ovde rece, njoj se skuplja to belo gore u uglu, onako se skoreni, mislim da je mozda od sampona kad je kupam pa udje malo, i juceh se zgrozih kad sam joj videla parce zute smole u uhu, tacnije van rupeuser posted image morala sam da joj to izvadim prstom jer nisam mogla da gledam.....

na kontroli kad smo bili dr nam je rekla da su joj usi ciste i da odrzavam dobro higijenu, pa odakle joj ta smola sada kao matoroj?user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
25.1.2013 17:51:02   
Anoniman
nina, ne znam sta da ti kazem, mi cistimo redovno onim baby stapicima i svaki dan bude zuto.

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
25.1.2013 19:47:01   
Sanchy
Nina taj cerumen se i bebama skuplja i ne treba ga cistiti stapicima nego cekati da sam ispadne ili tako kao ti sto si ga videla pa sklonila...taj cerumen stiti usi od infekcija i zato ne valja da se sklanja dok se sam ne nakupi ..samo nastavi kao i do sadauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
25.1.2013 20:02:37   
nina26
Hvala devojkeuser posted image

Sanchy, vidi se da si lepo ucilauser posted image ali neverovatno mi je bilo kad sam videla, nisam mogla da predpostavim da i bebe imaju takvu smolu,sou programuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
25.1.2013 20:50:40   
cockic
povremeno moze da se stavi 3%hidrogen nekoliko kapi i sve izadje ako ne sve onda ponoviti sytradan ja sam za sad stavljala jednom dnevno nasa dr je rekla da moze i pred kypanje i da se onda istysira yvo sto ja nisam radila samo nakapa izadje i to je to.

a sad ima i da se kype neke kapi maslinovog ylja vaxol nisam probala rekla na je dr za sina da my ih stavljam povremeno.a ja sam njemy kad je bio manji kypila nesto za ysi veca je boca i neka tecnost.mislim da ga proizvodi oni sto proizvode fiziomer a mozda i gresim user posted image

ali lenina dr rece samo hidrogen i za sad sam njoj to stavljala petar ga i nije imao pyno.a lena ga ima bas dosta njoj ta smola izlazi onako tecnija a ne gysca htedoh reci lepljiva.njoj povremeno stavim jer ni veca kolicina cerymena nije dobra za slyh.

a ja mislim da nina ti pricas o skoljkici yveta a ne onoj rypi gde se cisti yvo jer to belo hoce da se skori ty i to je y tim mesecima lena i peki sy mi to imali a lena je imala i iza yvceta skramicy koja se skinyla to je imala prvih meseci i posle sam joj skinyla.

nina cerymen nije beo nego smolast to my je boja a nije bela...user posted image


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
26.1.2013 12:03:38   
nina26
cockic imamo i jedno i drugouser posted image i to belo gore bas pri vrhu, mada mi dr kaze da ce to proci jer je jos mala, a i ona odvratna zuta smola nam izlaziuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
27.1.2013 9:17:30   
boba 11

IZVORNA PORUKA: cockic

povremeno moze da se stavi 3%hidrogen nekoliko kapi i sve izadje ako ne sve onda ponoviti sytradan ja sam za sad stavljala jednom dnevno nasa dr je rekla da moze i pred kypanje i da se onda istysira yvo sto ja nisam radila samo nakapa izadje i to je to.

a sad ima i da se kype neke kapi maslinovog ylja vaxol nisam probala rekla na je dr za sina da my ih stavljam povremeno.a ja sam njemy kad je bio manji kypila nesto za ysi veca je boca i neka tecnost.mislim da ga proizvodi oni sto proizvode fiziomer a mozda i gresim user posted image

ali lenina dr rece samo hidrogen i za sad sam njoj to stavljala petar ga i nije imao pyno.a lena ga ima bas dosta njoj ta smola izlazi onako tecnija a ne gysca htedoh reci lepljiva.njoj povremeno stavim jer ni veca kolicina cerymena nije dobra za slyh.

a ja mislim da nina ti pricas o skoljkici yveta a ne onoj rypi gde se cisti yvo jer to belo hoce da se skori ty i to je y tim mesecima lena i peki sy mi to imali a lena je imala i iza yvceta skramicy koja se skinyla to je imala prvih meseci i posle sam joj skinyla.

nina cerymen nije beo nego smolast to my je boja a nije bela...user posted image



Takodje mi je dr rekla da stavim hidrogena u uho kad ima previse cerumena ,a kad sam to rekla nasoj dr Slobodanki Lemajic Komazec na poliklinici rekla je da ni slucajno nista ne stavljati u uho vec ako ima problem otici do njih na ORL kliniku i oni ce odraditi sta treba.Mojoj cerki je sa nekom cevcicom izvukla iz usiju cerumen-nije bolno malo je neprijatno .Inace sam sam opet primetila da ima viska tog cerumena pa sam pitala naseg pedijatra sta cemo i reklaje da samo operem i pustim da voda udje kad peremo kosu i nista ne dirati brisati i cavakati,je kao sto znate taj sekret stiti uho od infekcija.Ako sumnjate da nije nesto u redu bolje idite do specijaliste

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
3.11.2014 23:17:35   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: cockic

povremeno moze da se stavi 3%hidrogen nekoliko kapi i sve izadje ako ne sve onda ponoviti sytradan ja sam za sad stavljala jednom dnevno



Ovako je nama rečeno, a štapići strogo zabranjeno /rekla dr


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
3.11.2014 23:28:12   
Mala Elena
Za stapice su rekli -ne nikako, u smislu da se ne gura mast dublje u kanal i da se ne povredi uho. Ali ja koristim stapice i nista ne smeta ako se pazljivo cisti skoljka...
A ovo gore da treba sasuti vodu u uho prilikom kupanja, za to apsolutno nisam. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
3.11.2014 23:34:25   
choopa choops
Bogami ja moiima jednom sedmično ili jednom u deset dana, lagano sa štapićem i više po površini vrtim u krug i očistim. Ne guram do kraja Jeste da kažu da ne smije, ali eto user posted image Nešto računam i mi smo čistili sa njima pa valjda i njima ne bude škodilo? A da su imali infekciju uha, jesu - pokupili u vrtiću, možda jednom ili dva puta. A opet mi nismo, a isto smo koristii štapiće. Ma ne znam ni sama...

A je li neko probao onaj kao aparat što reklamiraju na Top Shopu, što izvlači? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: kako čistiti smolu iz ušiju?
14.2.2015 22:48:20   
wivern
I ja sam M cistila stapicem, samo skoljku jer mu se u desnom uvcetu uzasno skuplja masnoca. Nisam ubacivala stapic u uvce, nego samo po povrsini skoljke.
Ne znam ni kako bi drugacije pokupila svu tu mast.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here