|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.12.2013 22:45:37   
Ivanka 75
Iva -kod babe i dede, posle rucka, obraca se nama, svojim roditeljima - strogo zvanicno:
"Mama, tata, idite svojoj kuci, ovo je sada moj dom" user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
17.12.2013 23:11:48   
madre
jao, souuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2014 21:35:14   
serpica
Tarin vecerasnji biser,bila sam ponosna dok nisam cula odgovor:
"Mama ja znam sta je Japan"
"To je ono halo-halo user posted image a onda nastavlja:
"ustavri Holan(b)ija je halo-halo"
Da me ubijete ne znam sta je mislila ali sam se slatko nasmejalauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2014 22:11:50   
Ana RR
"Mama, ja imam dobu deju! (dobru ideju)"

Kakvu, Maki?

"Civenu! I zevenu, mama!" (crvenu i zelenu).

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2014 22:15:47   
serpica
user posted image sutra mozda bude plavauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2014 22:20:27   
Ana RR
Ko zna user posted image

Ali Japan i Holanija user posted image halo halo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
18.1.2014 22:33:18   
Biserce
Vasilije juce: TITEMO( pišemo)
ja: NEĆU
on: TATU BIJEM!(sad ću da te bijem) i odlazi da uzme varjacu iz fioke



_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2014 12:08:11   
pandina

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ja - Danilo šta si ručkao u školici danas?
D - Mama bilo je nešto novo. Veliko, okjuglo, malo žućkasto i malo pljosnato u sjedini.
Ja - user posted image Jel to nešto slatko ili slano
D - Pa neznam, mama. Ja neznam šta je to slatko a šta slano.

Sutradan saznam da je jeo pogačicu user posted image



Ni odrastao covek ne bi bolje opisao pogacicuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
19.1.2014 23:34:06   
madre
vala basuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 22:09:14   
serpica
Pisem sve izjave mladje cerke jer starija je dovoljno velika da bi rekla nesto sto nema smisla,elem,evo sta se desilo veceras:
Tara: ( posle jurnjave po kuci i smestanja u krevet,i moj uzdah..) "Mama,jel tesko da budes majka"?
Ja: "Ne,nije tesko"
Tara: "Znam da je tesko,ali samo je tesko da bebi budes mama,a nije tesko da budes meni jel da"?user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 22:18:05   
gagana83
Kupili mi nov televizor pa smo stari prebacili u spavacu sobu ali nikako da pozovemo da nam povezu kablovsku.
Una svako vece pred spavanje proverava da l televizor radi i jedno vece kaze tati ˝Tata kad ces da stavis diskove u televizor, hocu da gledam crtani ˝ user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 22:51:21   
Didy
Pre neko jutro oblačim se ja, a deca su u našem bračnom krevetu i čekaju da se mm i ja obučemo, pa da njih sredimo. Sofija prilazi i gleda moju garderobu koju sam stavila na krevet da obučem. Uzima moj brus i pita - Šta je ovo? A Stefan odgovara - To mami treba za plivanje. user posted image Kako za plivanje, Stefane? Pa, znaš, uvek to imaš kad idemo na plažu (gornji deo kupaćeg).
Inače, ja sam počela da zapisujem bisere svoje dece. Žao mi je što nisam ranije, dok je Stefan bio manji, sve sam pozaboravljala. Moraću malo da pogledam ovu temu, sigurno ću naći nešto što sam već zaboravila.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 23:00:15   
Didy
Setih se sad još jedne odvale od pre desetak dana. Došla moja mama kod nas i povela decu u šetnju napolje. I prolaze oni pored staračkog doma i Stefan njoj kaže - Bako, ovde ćeš ti živeti. Moja mama se ozbiljno zabrinula (ja bih rekla skoro uvredila) i pita ga - Zašto ću tu živeti? Kaže on njoj - Pa da nam budeš blizu, da ne moramo autom dolaziti kod tebe. Smestio on nju u starački dom očas posla.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 23:04:05   
Torbica
user posted image Jao Didy!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 23:07:13   
big mum

IZVORNA PORUKA: Didy

P A Stefan odgovara - To mami treba za plivanje. user posted image Kako za plivanje, Stefane? Pa, znaš, uvek to imaš kad idemo na plažu (gornji deo kupaćeg).


user posted image user posted image


Neki dan šetamo gradom ,pogledam u nebo te govorim hm miriši mi na kišu.Kad će moja Sofia grickajući čips-meni ne,meni miriši na čipsuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 23:11:13   
Didy
Al izjava veka mog sina, stara već nekoliko godina, ali meni neprevaziđena. Verovatno neki znaju da ja muku mučim sa svojom svekrvom pošto od prvog dana s decom radi šta i kad i kako hoće, tj. tad kad ONA smatra da oni to treba da rade. Odlazi Stefan kod moje svekrve, Sofija je beba, kao da meni olakša. Pita - Šta treba da jede? Kažem ja - Ručao je, može kasnije voće. Dolazi on uveče i pričamo mi o svemu i svačemu, šta su radili, gde su bili i meni pade na pamet, pošto se redovno događa da mu umesto voća da slatkiše - Stefane, jesi li jeo voća kod bake? Jesam, kaže on, banane, one male crne. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 25.1.2014 23:12:38 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 23:16:26   
Leax

IZVORNA PORUKA: Didy

Stefane, jesi li jeo voća kod bake? Jesam, kaže on, banane, one male crne. user posted image

Joj bas sam se slatko ismejalauser posted image pravi biser svaka cast user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
25.1.2014 23:22:13   
Didy

IZVORNA PORUKA: big mum

Neki dan šetamo gradom ,pogledam u nebo te govorim hm miriši mi na kišu.Kad će moja Sofia grickajući čips-meni ne,meni miriši na čipsuser posted image


user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.2.2014 22:00:36   
Ana RR
Nama celo veče ne radi internet kako treba (verovatno kombinacija košava+ledena kiša) i to je bilo tragično jer nismo mogli da pustimo Pepu user posted image Legla ja sa Maretom da ga uspavam i on peva, brblja, ne spava mu se.. i kaže:

Mama, ne jadi kavakuntej!

Šta ne radi, Maki?

Kavakuntej ne jadi!

user posted image šta mili?

Kavakuntej mama, nema Pepe!

Aaaa misliš kompjuter!

Da mama, kavakuntej!

user posted image

A da, kavaotek je helihopter, a kišobran je još uvek ćipuna user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.2.2014 22:02:46   
Didy
Hahahaha. user posted image
Moji kompjuter zovu "mamin televizor".


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.2.2014 22:08:26   
Moiraina
user posted image
Đ kompjuter zove "mamin posao" i "tatin posao"
Inače, Đ je večeras rekao "ja sam tatin sin a bata je mamin sin" user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
1.2.2014 22:20:56   
serpica
Pre neki dan kaze meni Tara:
"Mama sutra treba da ponesem kasander u vrtic"
pomislih se sta li im sad traze,pitam: "Sta da poneses,sta je to?"
Tara: "kasander mama,znas ono da mogu da se igram u snegu"
Skafanderuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.2.2014 11:05:30   
lanajelena
Dusan ide sa Macinim sinom u grupu i jutros ga vidi u jutarnjem programu,D:otkud on na televiziji,moja mama:pa njegov tata Maca je poznat pa ga je poveo u emisiju,D: njegov tata je macka user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.2.2014 11:21:42   
Torbica
Cerka mi je imala oko dve godine! Usred noci, placeeeee, sve zvoni! Mm kod nje - Sta je bilo zlato? Aaaaaaaaaaa, ujela me osaaa i pokazuje prstic! Mm kaze, duso, sanjala si, kakva osa!!!! Place i dalje - Kaze - ujela me kobajagiiiiiii!!!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.2.2014 13:31:57   
Didy
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Dusan ide sa Macinim sinom u grupu i jutros ga vidi u jutarnjem programu,D:otkud on na televiziji,moja mama:pa njegov tata Maca je poznat pa ga je poveo u emisiju,D: njegov tata je macka user posted image


Hahaha, baš je mačka. user posted image A mama mu je iz Palanke. U srednjoj školi se tripovala da liči na Pamelu Anderson, pa je svako jutro gledala "Čuvare plaže" da se našminka kao Pamela.user posted image To je njena lična izjava.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here