|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2014 8:44:11   
Ana RR
Probudio se malopre da piški (kod nas je 00:45) i gleda sanjivo u pišu i tužno kaže: Aaaaa, opet je velika pisa..

user posted image o jadno moje dete, kako da mu objasnim neke stvari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2014 11:19:49   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Didy

Hihihi, kakvi carevi! user posted image
Kaže Stefan danas - Mama, bolestan sam i sve me boli! Jedino me ne boli kosa i trepavice. user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
14.12.2014 11:43:10   
Kata90
user posted image user posted image ovde se covek uvek slatko nasmeje....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
15.12.2014 7:55:32   
Misha i Ljisha
user posted image hahahaha jao Ana samo cu da kazem "fuj decaci"user posted image hahaha... Moram evo iskreno priznati da su decaci veoma komplikovaniuser posted image

Obozavam ovu temu. Didy jadnicak sve ga boliuser posted image (al ocito je pozitivan i optimista jer je nasao nesto sto ga ne boli da bi se utesiouser posted image )

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.12.2014 10:06:43   
Peace*
Pre neko veče, u kupatilu sa Lukom, i on mi kaže da mu je bilo hladno prethodnu noć pod jednim ćebetom, dogovorimo se da ću mu dati još jedno ćebe, a da ću ja zamoliti mm da mi izvadi jorgan. On se izbečio i kaže "Da ti izvadi organ!?" user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.12.2014 11:36:09   
bubulence
user posted image user posted image user posted image
mnogo su nam smesna ova decica ... treba stampati knjigu "odvale rr decice", mislim da b bio pun pogodak

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.12.2014 13:19:34   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Peace*

Pre neko veče, u kupatilu sa Lukom, i on mi kaže da mu je bilo hladno prethodnu noć pod jednim ćebetom, dogovorimo se da ću mu dati još jedno ćebe, a da ću ja zamoliti mm da mi izvadi jorgan. On se izbečio i kaže "Da ti izvadi organ!?" user posted image

user posted image user posted image user posted image Fenomenalno!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
16.12.2014 13:38:46   
Peace*
Priča mi poznanik, pita dete:
- mama, kad neko umre, jel se pretvori u prašinu?
- pa da, zašto pitaš?
- mama, meni je neko umro ispod kreveta!
user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.12.2014 6:46:53   
Ana RR
Mama, ne znam how ovo da namestim!

Marko, zašto nisi sklonio igračke? - Because!

Marko, lepo sedi. - No way, ovako mi je lepo!

Marko, kako se zove ova životinja? - I dont know!

Pola srpski, pola engleski, majko mila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.12.2014 7:28:38   
serpica
user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
27.12.2014 7:32:49   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Peace*

Priča mi poznanik, pita dete:
- mama, kad neko umre, jel se pretvori u prašinu?
- pa da, zašto pitaš?
- mama, meni je neko umro ispod kreveta!
user posted image

user posted image sta im sve ne padne ma pamet. Al deca se iz nekog razloga plase "cudovista" ispod kreveta pa je verovatno nesto projektovao

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.12.2014 10:09:04   
QueenJ
user posted image
Obožavam ovu temu! Šteta što ne pišete češće, da imam šta da čitam svako jutro uz kafu, da mi dan sa smehom počne.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.12.2014 17:39:26   
dragicar
Ovo sa prasinom je fenomenalno. user posted image Moja dca vec velika, nema ovakvih "zanimacija".

_____________________________

Život je lep

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.12.2014 19:39:31   
jabudic
N: Mama je dobila groznicu, a groznica je kad je neko grozan! user posted image
J: Zloćkice, što si rekla mom bratu da je gliston? user posted image

Očigledno sam jako popularna medju svojom djecom...

(odgovor članu dragicar)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.12.2014 1:31:36   
Azra_
Ja kažem detetu : ˝Hajde da mi pomogneš da menjamo posteljinu!˝. On me pogleda čudno i zbunjeno pita: ˝Da meljemo posteljinu???!!!˝. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.12.2014 12:32:34   
Peace*
user posted image

Apropo toga... Kaže Luka da mu je zima noću, i ja mu kažem:
- Daću ti ja i moje ćebe, a meni će tata izvaditi jorgan.
- Izvadiće ti tata organ??????? user posted image

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.12.2014 12:51:38   
Azra_
Tasho, pročitala sam to i baš sam se smejala! Naša varijanta sa mlevenom posteljinom, nije strašna kao tvoja sa vađenjem organa.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.12.2014 12:54:11   
Peace*
Sad vidim da sam već pisala. A kao sam proverila dal sam već pisala, i ne videh. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.12.2014 22:52:07   
serpica
Tara: "mama ti si mi tako jadna a ja te jos teram da igramo drustvenu igru"
( u 22:30h posle milion zavrsenih obaveza,ko zna kako sam joj izgledala user posted image )

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
31.12.2014 8:21:19   
mali_mis
user posted image
serpi, ja u to doba nekad ne znam kako se zovem, a deca bas tada vole da se igraju.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
2.1.2015 12:48:34   
Rosita
D sedi na krevetu i izgovara : Veze nema!! Ko veze nema? Dami! user posted image Posledica uzrecice mm "to veze nema s vezom"

D u vrticu nasao novcanik i svima pokazivao, otvorio i vikao : Nema paje! user posted image Jesam mu nekad to rekla, ali nikako u kontekstu da se zalim da nemamo pare, nego kad hoce da mi prekopava novcanik kazem da tu nema nista za njega zanimljivo, prazno, nema pare i td. Eto ti sad user posted image

Prislonila se ja uz radijator i kazem D- bas mi je hladno, zima pa sam se priljubila uz radijator da se ugrejem. Nedugo zatim D vice zima i LJUBI radijator user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.1.2015 11:30:30   
serpica
Tara: "Mama kako ono Lena fantazira?"
Ja: "Kako fantazira?"
Tara: "Pa ono kad kaze VI nekome''
Mislila je persira.
user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
5.1.2015 11:36:35   
bubulence
user posted image user posted image fantazira user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.1.2015 9:23:59   
Trcosava
Igra se Ana sa plastelinom ''Mama napravila sam super krofne sa PROLIVOM'' user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.1.2015 9:28:20   
Anoniman
ahahah prolivomuser posted image

Moja U, pijemo za Bozic vino i lomimo cesnicu, i u krug zdravimo i govorimo Hristos se rodi. Una je na redu, i kaze mojoj sestri : "Tetkana Hristos u vodi " user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here