|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
3.3.2015 22:36:14   
mila83
To je i moja Mima rekla bar sto puta user posted image a sada ,cesto kazemo kako nasa mala seka lici na nju kada je bila beba, a ona je rekla sva ushicena: Mama,pa Teodora i ja cemo biti bliznakinje kada ona poraste ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1926
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
4.3.2015 9:04:56   
Bibilib
Moj Marko je pre neki dan dosao iz skolice i kaze e danas smo crtali ono sto lomi kamen RAMP ( bas je bio ushicen),i prica mi on to je jako, ti ne znas kako,to razbija sve itd...JA ga pitam sta ste crtali on ponovo RAMP ja rekoh da nije KRAMP,on ne bre mama sad cu da ti nacrtam,On nacrta i pokazuje nam kad ono KRAMP,Mi smo poceli da se smejemo a on se postideo sto je pogresio,bio je siguran da je RAMPuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1927
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.3.2015 16:13:06   
Kata90
user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1928
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.3.2015 16:14:19   
veselicaa
Duhovita deca,nema sta a cak nisu ni svesna toga user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1929
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
6.3.2015 18:11:49   
mila83
Deca su iskrena i prirodna, sto su odrasli zaboravili,neko manje, neko vise.Cesto bas kroz te njihove bisere ustvari vidimo stvari kakve zaista jesu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1930
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 0:20:14   
Ivanka 75
Penje se Ivka večeras po tati pa mu nogom stane na onu stvar, on jaukne a ona brže bolje da poljubi user posted image
Ne znamo ko se više smejao, ona ili mi user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1931
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 0:22:20   
Sosa Mena
Ja znam da cu da crknem od smeha user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1932
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 0:23:26   
Misha i Ljisha
user posted image hahahah slicnu situaciju smo imali pre neki dan srecom nasa nema obicaj da "ljubi da prodje"user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1933
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 0:25:24   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Penje se Ivka večeras po tati pa mu nogom stane na onu stvar, on jaukne a ona brže bolje da poljubi user posted image
Ne znamo ko se više smejao, ona ili mi user posted image




Jadan vam tatauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1934
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:44:51   
Žapkić
Pričam ja Tini pre neki dan kako je ona bila u mom stomaku, pa sam je ja rodila. A ona raskolačila oči i gleda me:"Mama, a zašto si ti mene pojela, pa je doktor morao da me izvadi iz tvog stomaka?"

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1935
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:46:42   
Sosa Mena
user posted image Slicna prica je i kod nas bila. Stim da je bezala od mene i vikala nemoj vise nikad da me pojedes. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1936
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:48:42   
Žapkić
Ahahahaahah... A Tina je meni raširila usta, unela se u mene i rekla:"Hajde, opet me pojedi, pa da opet budem tvoja beba!"user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1937
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:50:50   
Sosa Mena
Zapce znas sta ti je ciniti. Stavi iz fazona jastuk da vidis reakciju. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1938
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:54:38   
Žapkić
Ahahahahahaah... Ludo jedna!!! ahahahaahah... Ma, do skoro je bezala od malih beba i govorila da ona ne voli bebeuser posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1939
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:56:39   
Sosa Mena
Stavi ti jastuk pa nam pisi ovde kako je bilo. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1940
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:57:55   
Žapkić
ahahahaah... "oćeM- čim Tina ponovo pokrene temu o tome! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1941
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 1:59:19   
Sosa Mena
Nemoj iznenadi je u tome je fora. Nece znati sta je snaslo. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1942
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 2:01:03   
Žapkić
E, ne smem-bojim se da se ne raspplače, jer još, povremeno, ima te ideje da ona ne voli male bebe i da se plaši beba.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1943
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 2:04:18   
Sosa Mena
Onda nemoj. Kako je ona nezna. Prava devojcica. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 1944
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 14:26:05   
Anarunika
Mila, Ivanka,Žapkić, Sosa Mena user posted image nasmejaste me od srca.
A što se tiče vraćanja u stomak u tom fazonu je sada moj mlađi. Stalno mi razvlači majce , gura glavu u njih i govori: mama hoću ja ponovo da budem u tvom stomaku. Kada bi on samo znao kako bih tek ja to volela user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 1945
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 14:50:01   
Bibilib
Slusamo prognozu vremena i kazu bice susnežice i snega,a Marko ce "ooooo bice suse žice i sneg"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1946
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 14:57:26   
Anarunika
Evo od Ike jedne sveže anegdote koja me je slatko nasmejala.
Dolazi kod mene i pokazuje mi koleno na kome je naravno neka rana od nekog udarca (ko zna kad,gde i kako) ali izgleda onako malo smežurano. Pitam ga ja "odakle ti to Iko" a on mi odgovara: "Sigulno se pletvalam u čudovište" (čitali pre toga Grozona koji je imao strašna,crna kolena). Kada su mu izbile boginje pre nedelju dana on se seti pa kaže: "E sad sam se stvalno pletvolio u čudovište"user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1947
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 21:20:00   
Kata90
user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1948
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.3.2015 21:21:39   
veselicaa
Ova tema je bas za podizanje raspolozenja user posted image Slatko se ismejem svaki put kada procitam bisere decice

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1949
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.3.2015 6:27:46   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Evo od Ike jedne sveže anegdote koja me je slatko nasmejala.
Dolazi kod mene i pokazuje mi koleno na kome je naravno neka rana od nekog udarca (ko zna kad,gde i kako) ali izgleda onako malo smežurano. Pitam ga ja "odakle ti to Iko" a on mi odgovara: "Sigulno se pletvalam u čudovište" (čitali pre toga Grozona koji je imao strašna,crna kolena). Kada su mu izbile boginje pre nedelju dana on se seti pa kaže: "E sad sam se stvalno pletvolio u čudovište"user posted image


user posted image Jao Anarunika user posted image Pisi te njihove bisere,ja imam negde svesku sa najbljima, za uspomenuuser posted image

Ja dobila sada neki ram za slike,ima vise onih velicina i neki za izuzetnoo malu fotografiju i sad,kazem deci :"Kakvu cu tu sliku staviti,sta tu moze da stane?" a bata ce"Odseci nekome glavu,taman ima mesta!" misleci da na fotografiji isecemo deo sa glavomuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  76 77 [78] 79 80   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here