|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.12.2015 9:32:55   
mila83
Jao Bubi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
10.12.2015 16:07:38   
emicaa
Bubi obožavam tvoju Emu,suze mi idu od smijeha user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 0:43:25   
vikiveki
Jao Bubiuser posted image natera mi suze u oči od smeha...Ema ti je legenda

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 10:29:49   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

To sa guzom mi je bio mozda i najvexi blam. I imali smo jos jedan sa tetrisom ali me je to sramota da pisem user posted image


Ajde?! Nije te bilo sramota da pišeš kako se jurite goli s peškirima, a za tetris te sramota? Ajde, ajde - biser na videlo.


Ali nemojte da pomislite da sam vulgarna. To je prvi i poslednji put da sam izgovorila tu rec. I presela mi je.
Sedimo mm i ja i pricamo kako smo voleli da se igramo sa tetrisom kada smo bili klinci. I posto se Ema igra i nije blizu ja u sali kazem kako sada vise volim da se igram testisima nego tetrisima. (cist prostakluk i uopste ne lici na mene da izgovorim takvu rec, majke mi). Na tome se zavrsilo.
Posle par dana kod prijatelja koji imaju malog sincica. Vidim neki telefon igracku i kazem vidi kako lici na teteis. A moja E kaze 'ali maaamaaaa ti sada vise volis da se igras sa testisom nego sa tetrisom'. Da li treba da kazem da su bili prisutni i roditelji od tih prijatelja???
I znate sta je meni fascinantno, da ona zapamti te reci... a jednom ih cuje. I nepogresivo izgovori. A umesto svetlo i sada govori sveKlo ...
I opet da ponovim, mi nismo prostaci. I takve reci uopste ne koristomo. Ne znam sta mi je tada bilo user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:02:37   
jocajaca
user posted image user posted image user posted image user posted image
Mogu samo da zamislim kako ti je bilo neprijatno ali to je urenebesno!!! Odlična je !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:04:08   
Trcosava
Ahahahahahahaha jao Bubiiiii

Btw uopšte ne mislim da si prostak, pa testis je medicinska reč. Tako da ne vidim ništa loše u samoj reči. E sad, što mama više voli da igra džepni bilijar nego tetris - to je druga tema hahahahahahah (p.s. sve mame vole džepni bilijar buhahahahah)

p.p.s. sva deca u jednom periodu imaju probleme sa rečima gde je tl (svetlo, metla, pertla) i iz nekog samo njima objašnjivog razloga im lakše da kažu kl

Ljubi mi malu caricu najmnogo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:21:01   
Ana RR
Jao Bubi user posted image user posted image kako su roditelji reagovali? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:22:03   
Anarunika
IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

To sa guzom mi je bio mozda i najvexi blam. I imali smo jos jedan sa tetrisom ali me je to sramota da pisem user posted image


Ajde?! Nije te bilo sramota da pišeš kako se jurite goli s peškirima, a za tetris te sramota? Ajde, ajde - biser na videlo.


Ali nemojte da pomislite da sam vulgarna. To je prvi i poslednji put da sam izgovorila tu rec. I presela mi je.
Sedimo mm i ja i pricamo kako smo voleli da se igramo sa tetrisom kada smo bili klinci. I posto se Ema igra i nije blizu ja u sali kazem kako sada vise volim da se igram testisima nego tetrisima. (cist prostakluk i uopste ne lici na mene da izgovorim takvu rec, majke mi). Na tome se zavrsilo.
Posle par dana kod prijatelja koji imaju malog sincica. Vidim neki telefon igracku i kazem vidi kako lici na teteis. A moja E kaze ''ali maaamaaaa ti sada vise volis da se igras sa testisom nego sa tetrisom''. Da li treba da kazem da su bili prisutni i roditelji od tih prijatelja???
I znate sta je meni fascinantno, da ona zapamti te reci... a jednom ih cuje. I nepogresivo izgovori. A umesto svetlo i sada govori sveKlo ...
I opet da ponovim, mi nismo prostaci. I takve reci uopste ne koristomo. Ne znam sta mi je tada bilo user posted image




Bubulence ja ne vidim šta je tu prostakluk ? I zašto su testisi ružna reč? A što se tiče razgovora sa mužem ,nama su takvi razgovori svakodnevnica,mislim hallo MUŽ a sa kim ću tako da pričam nego sa njim?Ne pred decom naravno,ali šta da radiš kada mali detektivi uvek naiđu kada ne treba user posted image

A tvoja devojka je izizetno inteligentna devojčica po svemu sudeći tako da ni to nije uošpte za sramotu ,naprotiv!
E sada možda sam ja prostakuša što ovako razmišljam user posted image

U svakom slučaju ,ti bi stvarno trebala da zapisuješ sve bisere,bogato bi sutra knjigu prodala user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 11.12.2015 11:23:15 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:30:54   
isidora88
Bubiuser posted image mogu samo da zamislim kako vam je bilouser posted image
Moje dete je na ulici pitalo nekog decka, jesi mi ti tata?user posted image , a decko sa devojkom prolazi i gleda i ne veruje. Blam me pojeo, i jos Mateja pocne da se smeje. To je iz perioda kad je mm bio na terenu pa ga nije vidjao tako cesto, imao je oko 2 ipo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:35:23   
dijana1*
Jaoooo Bubi ahahahahahahauser posted image
Daj reci nam reakciju prisutnih molim teuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:44:53   
jess021
Bubi, ulepsala si mi danuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:45:03   
choopa choops
Bubu ona je carica!!!user posted image

Isidora user posted image

Ja uvijek kažem treba dobro voditi računa šta se priča ispred djece. MM je opušten, nikad ne pazi i voli uvjek da ih zafrkava. I tako ručamo mi jednom, bilasestrina djeca i igramo neku igru npr na slovo na slovo, brzalice i šta ja znam. I kao idemo prvo brzalice Riba ribi grize rep, pa se onda sjetimo Ide miš uz pilu, niz pilu na sred pile vode pije i kaže MM aha imam jednu za vas, ajte ko će brže nekoliko puta da ponovi: Crna čipka, bijela čipka! Naravno tu nastaje haos, djeca griješe, smiju se user posted image I dobro. Prođe nekih 10-ak dana, vraća se L iz škole sva uzbuđena i sa vrata: Mama! Pogodi šta smo danas radili u školi?! Ja kažem šta. Kaže ona Brzalice, i svi su se sjetili samo Riba ribi griz rep, a jedino ja (slijedi dramska pauza, mene obliva hladan znoj, muž u nevjericiuser posted image user posted image ): Ide miš uz pilu....
Samo sam ga pogledala značajno. Pa zadavila bih ga da je rekla ovo sa Čipkom, da učiteljica kaže kakvi smo roditelji. Zadavila!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:47:57   
Trcosava
user posted image Čupo hahaha
Inače, podsetila si me sad. Nema veze s decom, ali ima sa tvojom brzalicom. Mama je imala moždane i ima problem sa govorom, pa joj nalazimo takve neke brzalice gde treba pravilno da kaže.

E sad, kod nas čipka ide drugačije - na put čipka, pod put čipka (tu tek se zezneš svetskiuser posted image user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 11:54:16   
choopa choops
hahhhaha da teže ide! user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 12:13:37   
mamin mish
Jao bubi Ema je prava carica. Mogu da zamislim kako si se osecala.
Isidora imaju klinci i takve faze narocito ako retko vidjajujednog od roditelja


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 13:28:33   
emicaa
Ovo je najjače u zadnjih mjesec dana što sam pročitala,suze mi idu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 13:33:33   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Jaoooo Bubi ahahahahahahauser posted image
Daj reci nam reakciju prisutnih molim teuser posted image


Iskreno nemam pojma. Zujaalo mi je u usima a nikoga nisam smela da pogledam user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 13:52:20   
Zemunka85
Aahahahahhaah pa oni su sou user posted image .

Imam i ja dva blama. Jedan je .. Boooozeeee .. blam me i da pisem ali aj.

Pvi je od pre par dana kada smo isli u IMD kod vaskularnog hirurga. Ulazimo mi kod DR Tisina je i moja L "Mama, ovde kod ovog DR se tete samo naguze, je l da" hladan znoj me oblio, dramska pauza. Rizikujem i pitam je "I?" a nemam pojma sta cu cuti u nastavku, kad ona "Ï prime bocu" :D. Bas mi je bilo neprijatno, ali izvukla se.
A ovo drugo, Boooozeee kad se setim, dva kafetina sam popila.
Sedimo kod bake mm i dede. Tu su i dva ujaka, ujne i deca. Bio je vikend i taj dan smo isli u Zemun park, L kupili 2 para obuce mm prsluk i tresu a ja patike i tresu u koju sam i danas zaljubljena ooobooozavam je. Odmah sam je obukla (dakle u novoj stvari sam). Dosli kuci i mm i L odu kod prababe i pradede, tu je cela familija (nismo nesto baaas prisni, jos uvek sam "stranac" sa njima), ja OSTANEM (da se istusiram i nasminkam). Trip - nova tresa pa da se sredim. Obzirom da nikada posle o ovme ni sa kim nisam pricala od blama ni dan danas ne znam da li je ostatak porodice cuo ZASTO sam ja ksnije dosla a od krucijalne je vaznosti. U jednom trenutku sedimo i gledamo TV, tisina je. Lara sedi na podu izmedju mojih nogu. U jednom trenutku okrece se i kaze "Smrdi ti riba" (!!!!!!!!!!!!), ja u soku, srce mi preskocilo, svi cute prave se da ne cuju, a ona jos jednom "Je l me cujes, smrdi ti riba". Booooozeeeeee .. blaaam blam blam .. najveci u zivotu ikada. U delicima sekunde razmisljam i da li da je pitam "Kako, jesam se sad tusirala" i "Kako to pricas sa mnom" i "Gde si to cula" ali sve to bi produbilo temu (o mojoj ribi ahahahahah) a vec umirem od blama. Nista svi se pravimo da ne cujemo ja i mm se gledamo, vidim njemu smesno al svi cute. Tu ujaci mm, baba, pradeda ... maaaajko. L cuti tek opet posle par sekundi "Ti imas ovoliku ribu, ribetinu" i pokazuje. Ljudi moji, ja uopste ne znam sta njoj bi to vece ... ja sam sedela jos malo, toliko da mi prodje vrtoglavica da ustanem i odem, otisla kuci, popila dva kafetina i umrla. Posle kada je ona sisla, krenem da pricam sa njom i da ispitujem odakle joj takav recnik - ona zna u sali da kaze U PM, JBT .. i to je kao smesno, pa se smeje jer zna da ne sme, a mi objasnjavamo da nije lepo blablabal i to jeste cula od nas. Ali ovo zaista ne, niti takav nacin price, niti je to ZAISTA bilo istina :D na kraju krajeva. I onda ona meni kaze da ima jedan mali u vrticu koji stalni ide i vice deci "Smrde ti noge" "Smrde ti usta" "Smrde ti usi" i da se oni sada tako zezaju u vrticu. Msm znala sam ja da ima pozadina price, ali sta sada - da zovem sve ponaosob i nateram L da im prizna da ja ne smrdim ahaahhhhaaa. Mislim stvaaarnooooo ... I uvek uvek uvek me je blam kada se vracamo busom jer mnogo prica i mnogo odvaljuje. Voli da smislja sama pesmice, au njima sta sve kaze ... svaki put pretrnem dok ne zavrsi :D

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 14:05:22   
choopa choops
user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 14:06:51   
Ana RR
Jaooo majko mila user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 14:15:23   
Zemunka85
E ali ona mene uvek hvali. Cak nekada baca neke komplimente koji nemaju veze sa mozgom - sto mi je lepo uvo, glas i sl ... I kad kazem sama sebi "Na sta licim" ona to porekne, kako sam lepa i sl. zato sam se slogirala. A taj mali nine isao par m u vrtic i tacno sam primetila po njoj kada se vratio. Stalno mi govori kako hoce da joj zalepi slinu maicu 😮. Danas je za vreme pravlje ja cestitki bio u cosku. Pas je nevaspitan i zaista me strah sta ce od njega sve da pokupi a talenat je za to. .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 18:02:24   
bubulence
Hahahahahahah znaci nije moje dete najveci blamator user posted image user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.12.2015 20:34:54   
emicaa
Zemunka znači i ti imaš mali biser user posted image

Stoji večeras moja čaša na stolu i T je gurnu i kaže oooooo neka Doda lupa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2015 20:04:53   
veselicaa
Bubi,Zemunka pametna su vam deca ali vi ste se bas zacrvenele zbog toga vise puta user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.12.2015 21:45:52   
branki*
Ja ne verujem sta procitah,bubi,zemunka koje su one likoviuser posted image user posted image pa,ovi biseri su neverovatni,eeej,smejem se i cudim u isto vremeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here