|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neplodnost posle abnormalnog papa testa
26.7.2009 12:45:47   
Mai
Verus, Guppy
Hvala na informacija, tek sam sad videla sve postove

Ja nisam primetila da imam manjak sluzi, cak i kad nemam ovulaciju, izmedju 15 i 20-og dana ciklusa je imam. (nemam redovne ovulacije zbog PCOS). Cim se vratim sa odmora potrudicu se da nadjem u apoteci. S obzirom da imamo Nutri Lab proizvode, nadam se da nece biti problem da nadjem.

Inace, ginekolog moje drugarice, nije hteo njoj da radi lasersko uklanjanje ranice na grlicu jer su planirali jos jedno dete. Rekao joj je neka stoji, pa posle trudnoce. Mada njoj je PAPA test bio ok, sto nije bio slucaj kod mene.
Eto stvarno su misljenja lekara podeljena


(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 26
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here