|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se Marijana22
4.5.2012 6:38:16   
mamamikka
Čestitam! user posted image user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Porodila se Marijana22
4.5.2012 9:02:09   
peca
Cestitam Marijana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Porodila se Marijana22
4.5.2012 18:34:50   
JasnaM
Cestitam user posted image user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Porodila se Marijana22
4.5.2012 23:29:11   
Bebilina
Marijana draga cestitke od sveg srca! user posted image user posted image Momcini najtoplija dobrodoslica i zivot prepun smeha! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Porodila se Marijana22
4.5.2012 23:37:59   
Rada T.
Sve najlepše želimo od srceta!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Porodila se Marijana22
4.5.2012 23:39:32   
mtajcica83
Cestitam Marijana, sve najbolje!!! Nek je momak ziv i zdrav!!!

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Porodila se Marijana22
7.5.2012 10:21:17   
crazymama
trebalo je u subotu da izadju iz porodilista, ne znam sa li su ...?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Porodila se Marijana22
7.5.2012 10:25:23   
pandina
Bas se pitam sta je sa Marijanom. Ima li kakvih vesti? Verovatno ce se uskoro javiti...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Porodila se Marijana22
7.5.2012 15:17:51   
Biserce
cestitam!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Porodila se Marijana22
7.5.2012 23:09:48   
marijana22
Hvala svima na zeljama, cestitkama i pozdravimauser posted image user posted image user posted image

Svratih samo na kratko da vam javnem da smo danas stigli kuci. Ostali smo duze koji dan bebac je imao neku infekciju. Sad smo oboje ok. Pisacu sutra ili ovih dana sve kako je bilo,


Grlimo vas i ljubimo user posted image i ja user posted image

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Porodila se Marijana22
8.5.2012 0:39:39   
gracia
user posted image
uzivajte! i pisi nam! i otkud to da se porodis u frontu??

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Porodila se Marijana22
8.5.2012 7:59:10   
pandina
Marijana user posted image

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Porodila se Marijana22
8.5.2012 8:13:46   
Ivence
Jeeeej, Marijana, DOBRODOSLA U KLUB MAMA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ljubimo bebca i tebe Milica i ja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Porodila se Marijana22
8.5.2012 22:46:14   
pandina
Marijana, kako si? Kako je beba?

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 7:48:18   
marijana22
Devojkeuser posted image user posted image user posted image

Dobro smo oboje. On samo spava i jede.......... Dobar je..........ljubav mojauser posted image . Ja sam ok malo rana zateze, malo bradavice bole (izgrickao meuser posted image ) jos mao da se uhodamo bice ok sve to

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 8:13:46   
Sandricak
user posted image sve ce to biti dobro Marijance :)

iznenadi ti mene bas, presisala si nas sve... Ljubac za bebca i tebe :*

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 8:39:44   
marijana22
Elem, evo moje price..........

1. maj sunce sija, ptice pevaju mi raspalili rostilj............milinauser posted image Krecemo kuci mm kaze: E sad mozes da se poradjasuser posted image
Stigli kuci, uvece oko 9 pocinje stomak da me boli. i to ne nesto mnogo. Odem do wc-a imala dijareju,posle 15 min isto: Prosetamo mm i ja do apoteke kupimo linex. Popijem lek, al me stomak i dalje boli, a nemam dijareju. Vec mi postalo sumnjivo izmerim vreme, boli me na 10 min. Ja reko nema sanse da su mi kontrakcije odma na 10 min + ne boli mnogo, kratko traju i boli me samo donji deo stomaka (nama na vezbama rekli da bol pocinje gore pa se siri na ceo stomak). Oko pola 12 boli me malo jace, ne znam stada radim.......... koga da pitam. Da idem u bolnicu bzvz mi ako je dijareja............ U pola 1 bol na 7 min. Mi krenuli u bolnicu pa sta bude. Odemo u Gradsku, pregleda me dr. - imate kontrakcije, otvoreni ste 3-4 prsta ali ne mozemo da vas primimo nemamo neki materijaluser posted image I ja sta cu odem u front.
Oni me prime, srede (beba procenjena na 3 600gr, super)u pola 4 bila na stolu. Dali mi indukciju, ja se lepo otvarala, ali beba visoko..... Mislim da sam za jedno 3h bila otovrena 8-9 prstiju Kontrakcije me nisu mnogo bolele, izdrzi se, dises....... Dosao dr. da mi prokine vodenjak i kaze pa vama je pukao vodenjak user posted image
Pojacali mi indukciju da bi krenuli naponi da se beba spusti. E tad krece zurka bole kontrakcije, krecu naponi ne smem da se napinjem jer je beba visoko............. Uzas. Moram da vam kazem da sam velika kukavica. Jedina sam se ja cula. Zovem sestre doktore da mi daju nesto za bolove, ne mogu da izdrzim............. ( Devojke koje treba da se poradjaju nemojte da se plasite, nije bas toliko strasno, nego sam ja sva kilava i kukavica. Kod zubara ne otvaram usta bez anestezije. Ne znam sto sam izgravala heroja, trebalo da uzmem odma epidural) I tako posle sat i po dva dolazi drugi dr. da me pregleda i kaze a sto nije prokinut vodenjakuser posted image . Nije mi uopste jasno kako je onom prvom to promaklo. Jos mi je bila zelena plodova vodauser posted image Onda bas krecu naponi, a beba se ne spusta. Tako su me pustili jedno sat vremena onda dosli dr.i babica. Dr. gurao bebu ja napinjala, babica vikala........i porodih se na kraju.
Sve u svemu nije bilo tako strasno. Poradjala sam se 7h, prva 3h nije mnogo bolelo, ovo posle jeste.......ali prezveh

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 10:00:41   
mejvis
user posted image
Bravo marijana!
Kakva kukavica, nisi kukavica čim si se porodila! user posted image
Svaka čast!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 11:59:40   
pandina
Bravo, hrabrice!
Kako se zove mamin ponos?

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 22:51:37   
crazymama

IZVORNA PORUKA: marijana22

Devojkeuser posted image user posted image user posted image

Dobro smo oboje. On samo spava i jede.......... Dobar je..........ljubav mojauser posted image . Ja sam ok malo rana zateze, malo bradavice bole (izgrickao meuser posted image ) jos mao da se uhodamo bice ok sve to


ti si super, za razliku od mene... ja ne mogu da kazem da sam dobro, ali hvala Bogu Minja jeste!user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Porodila se Marijana22
9.5.2012 22:52:18   
Anoniman
Cestitam Marijana user posted image

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Porodila se Marijana22
10.5.2012 9:21:15   
marijana22

IZVORNA PORUKA: mejvis

user posted image
Bravo marijana!
Kakva kukavica, nisi kukavica čim si se porodila! user posted image
Svaka čast!




Zaista sam mislila da cu biti hrabrija i da cu moci vise da istrpim, ali.............Najbolji je bio komentar jedne sestre: Sto se niste bolje spremili za porodjajuser posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Porodila se Marijana22
10.5.2012 15:35:19   
crazymama
'oces li nam reci kako se zove decak :)))?

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Porodila se Marijana22
10.5.2012 16:18:28   
marijana22

IZVORNA PORUKA: crazymama

'oces li nam reci kako se zove decak :)))?



Necu!
Jos nismo odlucili. Dvoumimo se izmedju Aleksa i Strahinja


Jel vam vise lici na Aleksu ili Strahinju??

[img]http://www4.slikomat.com/11/0510/kc5-mail.g.jpe[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/11/0510/m47-mail.g.jpe[/img]

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Porodila se Marijana22
10.5.2012 16:19:27   
Verus
ne vidim slikeuser posted image ja da moram d biram dala bih ime Aleksa. Negde procitah Strahinja jer ga je strah svega, a ne bih da mi sin bude takavuser posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here