|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Devojačko veče
26.5.2009 14:41:51   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja se samo izjasnih ....dalje ne komentarisem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Takođe user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Devojačko veče
26.5.2009 14:41:59   
bebać
Tako brzo sklapaš prijateljstva???user posted image Menis e ljudi koje prihvatim tek tako,nabrzo,nikad ne pokažu ok...mislim svakom dam šansu,naravno,ali baš da bih nekog nazvala prijateljicom kog poznajem par meseci...to ne...ja svoje prijateljice poznajem iz školskih dana...ostalo su mi poznanice....kod mene postoji razlika

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Devojačko veče
26.5.2009 14:45:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ja se samo izjasnih ....dalje ne komentarisem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Takođe user posted image user posted image



ostalo je istorija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Devojačko veče
26.5.2009 14:46:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Zezanje sa 2-3 najblize drugarice - da; neko masovno divljanje i pijancenje - nikako. user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ni nemam više drugarica... user posted image


Htedoh reći da ni nemam više drugarica nego 2-3, odnosno, ne bih mogla napraviti masovno divljanje. Razumeš? A eto omanula sam, imam 4-5 drugarica koje su mi drugarice još iz srednje škole.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Devojačko veče
26.5.2009 14:48:37   
bebać
Ma za pijanke i gungule uprazno,uvijek se nadje nekouser posted image user posted image user posted image bar su ti tu onda svi prijateljiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Devojačko veče
26.12.2009 2:22:16   
cipiripi
ja nisam imala devojacko..ni prvi, a ni drugi put user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Devojačko veče
30.12.2009 15:41:22   
aster
Ja sam imala devojačko... rođena sestra, kuma i jedna drugarica. Malo ali odabrano društvo. Bilo je extra! Prvo restoran, a posle kafana do jutra user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Devojačko veče
30.12.2009 15:47:31   
Dudu25
Ja sam imala djevojacko vece, a posto je to malo mjesto svi kad su culi muziku i videli svjetla dosli su user posted image  tetke i babe ... moje drugarice su bile tu ja sam imala kratku crnu haljinu igrala sam kao luda dva dana pred udaju je bilo to, skakala sam na sve strane, bilo je 40-50 njih tu, imala sam dva DJ-a, kolaci,griclalice, ma svasta nesto i na kraju bum nestade muzika ...

pocela onda polako pjesma od Brian Adams samo melodija pjesme i tekst sto je citala drugarica, svi su cutali i gledali u mene i ja nisam mogla da prestanem samo sam plakala i plakala onda su mi donjeli buket cvijeca i poceo je vatromet

nesto najljepse sto je moglo da se desi...

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Devojačko veče
6.1.2010 10:17:40   
Mari86
Juuu ja sam ga imala..drugarice su mi napravile nisam ni znala...
Odvele su me u nas omiljeni kafic...i tamo smo se veselile,pile sampanjac i ostale lepote user posted image
a kasnije smo presle u diskoteku gde smo se srele sa muskim delom i nastavili do zore...Bilo je divno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Devojačko veče
6.1.2010 10:24:14   
Anitaaa
Meni je došlo par drugarica  i imale smo pidžama party.Pravila sam to par dana pre venčanja.Bilo mi glupo da se nešto uživljavam u to pošto sam sa mojim dragim već živela zajedno skoro 2 god pre braka pa se više nisam ni osećala ko devojka ha ha ha user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Devojačko veče
6.1.2010 11:15:33   
engimengi
Bilo nas 15 devojaka,plele smo vence od cveća,pile i igrale kod mene,a posle otisle kod mm,a tamo bilo puuno muskaraca pa su ove moje odlepile tako da smo tu imali žurku do jutrauser posted image user posted image Iz te naše devojacke i momacke veceri nastalo jos par veza i  još jedan brak!user posted image !Super je bilo!! 

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Devojačko veče
6.1.2010 18:30:17   
Delijagirl
Ja sam imala devojacko vece sredjujuci stan i ribajuci kupatilo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Devojačko veče
19.3.2010 21:34:30   
magnetic
Ja cu praviti devojacko vece.
Uvek sam zamisljala da ce to biti izlazak u neku diskoteku,gde cu se ''''izludirati'''' i djuskati do zore.Ali posto sam trudna,bice to trac party kod mene u stanu.Pa nije ni to loseuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Devojačko veče
19.3.2010 21:41:32   
SUPER MAMA
Ja sam imala devojacko vece koje nikad ne cu zaboraviti.
Bili smo nas 7 drugarica u kaficu moje drugarice, jedan deo je bio zatvoren za nas.I naravno pili smo pevali cak i ispijali koktel ''''kamikaze'''' i to na princip ruke da drzis otpozadi i samo sa suta da uhvatis i spustis casicu.user posted image user posted image user posted image user posted image
a i dobila sam tortu u obliku kuser posted image auser posted image user posted image user posted image user posted image
Pa smo krenuli na tortu pa to je bilo show.
Lepo smo se proveli ali smo bile pijaneee  za do duse ja najtreznija jer pripalo mi muka posle trece casice kamikaze.
Mnogo smo koktela izmesali.
Ali to je bilo vece koje nikad necu zaboraviti.Plus sam bila prva od drugarica koja se udala.Dobro sto nisu mi doneli i musku struptzetu, rekla sam izricito NE za to.
Imamo i snimak cak.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Devojačko veče
20.3.2010 13:49:32   
NadaR

IZVORNA PORUKA: engimengi

Bilo nas 15 devojaka,plele smo vence od cveća,pile i igrale kod mene,a posle otisle kod mm,a tamo bilo puuno muskaraca pa su ove moje odlepile tako da smo tu imali žurku do jutrauser posted image user posted image Iz te naše devojacke i momacke veceri nastalo jos par veza i  još jedan brak!user posted image !Super je bilo!! 


Oho user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Devojačko veče
20.3.2010 16:39:34   
Ana RR
Super mama, mogu da zamislim reakciju kada si videla tortu user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Devojačko veče
20.3.2010 18:56:32   
SUPER MAMA

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Super mama, mogu da zamislim reakciju kada si videla tortu user posted image user posted image



Torta je bla vrh, orginalan je bio k***c al je bio i ukusan
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Devojačko veče
20.3.2010 18:57:21   
Ana RR
hahahahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Devojačko veče
20.3.2010 22:33:41   
magnetic

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Super mama, mogu da zamislim reakciju kada si videla tortu user posted image user posted image



Torta je bla vrh, orginalan je bio k***c al je bio i ukusan
user posted image user posted image user posted image
user posted image Od kog dela ste pocele da secete tortu?user posted image user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 12:45:25   
pega.ignja
Nesto interesantno o ovoj temi

Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 8.5.2011 15:43:14 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 13:26:23   
New Mom
Ja ga nisam imala. Nisam imala potrebe nešto, mm i ja smo već živeli zajedno. Jednostavno smo dan ranije proveli zajedno uživajući u nekim nama dragim radostima i sitnicama (i uvek se nasmešim pri pomisli na to).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pega.ignja)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 13:38:05   
sneza24
Kod mene smo za devojacko pravile venac za kapiju i ukrasavale ga.Ustvari moje drugarice ja ne,jer kao mlada to ne radi.Bilo je tu i bratovo drustvo,od moje kume decko i posle je vecina izasla,popili po pice i ja otisla kuci jer mi se spavalo.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 14:15:35   
Verus
Mi smo ziveli zajedno, tako da ja nisam imala devojacko a ni on momacko...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 18:43:15   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mi smo ziveli zajedno, tako da ja nisam imala devojacko a ni on momacko...


i mi, 4 godine

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Devojačko veče
8.5.2011 18:52:04   
jelena038
bravo za temu! jesam! klasicno devojacko, u roditeljskoj kuci, sa lom bozji mog drustva, sestrama i bracom, uopste nisu bile samo devojke i bila je super zurka, jedna od najlepsih! u dnevnoj su starci, naravno, slavili za svoj cef user posted image mama je u neka doba rasprostrla gomilu nekih izbeglickih duseka po podu, da svi polegamo, jer ih je dosta doslo sa strane (jbg, generacija koja je izgubila grad), i tako smo spavali kao u komuni i ujutru se svi spremali za moju svadbu kao za neki lud dogadjaj, i bilo je tako! to pred svadbu u srbiji, posto sam imala dve user posted image
a u bosni smo imali zajednicko momacko-devojacko vece i zurka je bila bas bas zurka, lomilo se i sl. ali smo to ciljano radili dva dana pred vencanje, da bi licili na ljude na sopstvenoj svadbi user posted image
dve svadbe sam imala zbog dve drzave i nemogucnosti da sve goste dovedemo na jednu, ili drugu stranu, pa je kod nas bila prosidba, sa mojih 300 i njegovim najblizim, a ovde njegovih 300 sa jednim autobusom mojih (uza porodica i drustvo) eto, sve sam vam ispricala, stavila bih i slike, ali bih se posle kajala user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here