|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krečenje
26.9.2010 10:18:02   
Anoniman
Ja sam smislilla šta želim : pošto mi stanom preovladavaju kombinacije crveno - narandžasto -žuto , ali ne u napadnim nijansama (tepih je takav , tj kombinacija te 3 boje, tabure komada 2 su crveni , zavese crvene , a prekrivače na ugaonoj menjam u razne boje - narandžasto , tamno žuto) , planiram da zid okrečim u neku tamno , tj prljavo žutu boju , a stubove , tj bordure , ivičnjake , šta li su , koji postoje između plafona i zida (tako je zidan stan i lepo izgleda) ofarbam u crveno . Mislim da će biti extra . Slikaću i postaviću ovde moje bele , puste zidove PRE , i zidove POSLE krečenja , pa da vidite . Dečiju sobu još analiziramo , što se boja tiče . user posted image

E sad , za NSđanke pitanje : koja farbara u NS je najpovoljnija , a da ima kvalitetne boje ??

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Krečenje
26.9.2010 10:22:33   
Mayablue82
Bas su vam tople boje u stanu, bice vam super user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Krečenje
26.9.2010 10:24:59   
Anoniman
Pa kontam ja da će biti lepo , jer je nameštaj sav u WENGE boji , znači - braon drvo , lepo će ići uz te tople boje . Videćete , imam ja tu još par bonus ideja , a mama je stručnjak za sprovođenje u delo user posted image

(odgovor članu Mayablue82)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Krečenje
9.10.2010 9:32:19   
NadaR
  Bubo , ocekujemo slicice ...user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Krečenje
23.8.2011 21:34:41   
NadaR
Mi se spremamo za krecenje . Uh , dize mi se kosa na glavi od same pomisli.

Ima li neko kombinaciju crveno - zeleno ? Razmisljam o tome. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Krečenje
23.8.2011 21:50:17   
Lu
Nado fino će izgledati za Božićuser posted image
Šalim seuser posted image
Sv zavisi od nijansi, najbolje da odeš da ti u prodavnici pokažu kombinacije kompjuterski kako to izgledauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Krečenje
23.8.2011 22:03:35   
NadaR
Eh sada ... user posted image

Jedan manji zid uvijek farbam u neku jacu boju( sad bi u crvenu ili nekakvu boju cigle) a ostatak u nesto svijetlo.

Uh , mrziiim krecenje user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Krečenje
22.9.2011 11:32:03   
dunja RR


Koju svetlu?

Šta si na kraju izabrala?

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.9.2011 11:33:36 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Krečenje
22.9.2011 11:48:54   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Nada RR

Mi se spremamo za krecenje . Uh , dize mi se kosa na glavi od same pomisli.

Ima li neko kombinaciju crveno - zeleno ? Razmisljam o tome. user posted image


imam ja crveno u jednoj a zeleno u drugoj sobi user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:00:31   
Anoniman
Mi bi trebali krečiti spavaću, ali mnogo me mrzi... Mislim da ćemo preživeti ovako prandavi do proleća user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:05:38   
maslackic
i mi se spredmamo za krecenje, decija soba koja ce biti i nasa spavaca ce biti ljubicasta sa zelenom linijom vodoravnom...mnogo dobra kombinacija..

Crvena i zelena su super kombinacije user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:12:44   
dunja RR
Mi jutros krenuli sa krečenjem. Danas gletovanje i podloga a do subote moram da odlučim koje boje će ići. Volela bih da jedan zid bude neke jake boje (možda brodo?) a otali svetli. Volela bih i kuhinju u neku jaku (kuhinja mi je mala i spojena sa dnevnim boravkom). Krečimo samo to i predsoblje i kupatilo. Dve spavaće sobe nećemo, to na proleće kada budem user posted image ;)

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.9.2011 12:13:09 >

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:14:07   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: dunja RR

, to na proleće kada budem user posted image ;)

user posted image  user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:14:48   
Jeca*
A koje boje su ti frontovi u kuhinji?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:17:09   
dunja RR
Bele. Imate predlog?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:17:09   
Jeca*
da ti je kuhinja crvena ili nesto ovako


pa da zid naspram kuhinje u dnevnoj sobi okrecis u bordo, a sve ostalo krem belo...npr

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:18:39   
Ana RR
Dunja, mi smo u dnevnoj sobi jedan zid (gde nam stoji komoda za tv) okrečili u boju čokolade a sve ostalo je u svetloj boji (kao bela kafa samo svetlije). Super nam se uklopilo. Naravno, sve zavisi koje boje ti je kuhinja i ostali nameštaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:19:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jeca*

da ti je kuhinja crvena ili nesto ovako


pa da zid naspram kuhinje u dnevnoj sobi okrecis u bordo, a sve ostalo krem belo...npr


Jecka, koja crvena?

Tako sam i mislila, nego je taj zid nespram kuhinje veliki (a inače je dnevna mala, tj. uska i slabo osvetljene, pa se nešto plašim da mi ne zatamni sobu?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:20:59   
dunja RR
A inače jel mešate boje (tj. majstor ili vi) ili kupite već boju gotovu (šifrovanu.)? Ja sam prošli put ovo drugo, pa bih opet tako ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.9.2011 12:21:42 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:28:24   
Ana RR
Ovu čokoladnu smo kupili gotovu (jupol trendi) ali smo je ipak malo razblažili belom. Svetlu smo miksovali. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:41:03   
lanajelena
Dunja meni je crvena boja dosta smanjila prostor a samo mi je sa jedne strane tako okreceno user posted image  i mogu da ti kazem da mi se crvena bas smucila

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:47:20   
Ana RR
I meni je bila muka od crvene, imali smo je u dnevnoj 4 duuuuge godine user posted image sad smo razmišljali o sivoj, zelenoj i boji čokolade i ova treća je prevagnula.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Krečenje
22.9.2011 12:49:33   
lanajelena
I meni se sad svidja braon(a nikad je nisam volelauser posted image ) bez,samo mi se ne uklapa uz namestaj a dok klinci ne porastu nista ne menjam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Krečenje
22.9.2011 13:08:46   
bokicans
I ja trebam da se odlucim  z aovu novu sobu,to ce biti uglavnom za spavanje sobe ,mislila sam braon i krem posto nije iz jednog dela ,nego su sa stiroporom rađeni okolo i coškovi.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Krečenje
26.9.2011 19:09:03   
dunja RR

Kod mene posao još traje:) Bilo je punooo gletovanja. Sobu smo na kraju obojili u boju peska, sa malkice maslinaste. Preko jednog manjeg zida će ići (sutra) tapet, tamniji od zida; mnogo mi se sviđa, kao neka boja zemlje ali ima neke detalje, tako da deluje kao da je prekriven liskama trave. Kuhinja će biti u tamnoj boji zemlje. Jedva čekam da bude gotovo i onda odoh u bolnicu i kada izađem, tek onda ima da uživam ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here