|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako zovete svog dragog?
7.3.2011 11:20:23   
majax3
Ja mm zovem supružni partneru, a on mene uvek ŽENO!!!  Takodjer ne koristimo te mico, maco, cico, kuco mi smo malo oštriji tipovi za takve nadimke!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako zovete svog dragog?
7.3.2011 11:34:37   
jeca.vestica
IZVORNA PORUKA: Trudnicica83

Ja vecinu tih tepanja koje ste nabrojale koristim za dete...user posted image a mm zovem...nemam pojma. U stvari ljubavi ali ako mu se umiljavam za nesto, a ovako ga ni ne zovem, samo kazem sta sam htela, ako me razumete..a kad pricam o njemu sa nekim, onda po imenu. Mi nismo ljubitelji tih mico, cico, kuco, maco...user posted image


user posted image user posted image user posted image
E, da, zaista, najsladja sam kad se umiljavam i treba mi nesto. A ako to ne dobijem prelazimo na vlastita imena, epitete ili na neoslovljavanje... u zavisnosti od toga koliko je bitno ono sto nisam dobila.
Ne podnosim ljude koji se pred drugima medjusobno kucaju i macaju (posle najcesce pocnu i da se cmacu sto je jako neprijatno), a i one koje kucaju i macaju svog partnera umesto da ga zovu imenom kad pricaju o njemu/njoj.

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 13:20:12   
AndreaK
MM je moja SRECA... i uvek ce biti...user posted image

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 13:31:09   
Anoniman
Bio je bubuš (user posted image ne znam zašto, valjda što smo se šalili sa bubavi, pa eto user posted image ) a sad ga zovem MUŽU moj i TATA zbog Miše user posted image

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 13:47:59   
majathegreat
Zovem ga imenom. Nekad mi se omakne ljubavi, pa onda još dodam "čuj mene, ljubavi". A on mene uglavnom zove šminka, a od kada imamo dete sam maka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 14:03:04   
jelenadunja
Uglavnom mu se obratim sa ljubavi,tajo,mili......a kad sam ljuta i kad pricam o njemu,onda imenom user posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 14:04:45   
jabudic
Mi se zovemo SILJO, i ja njega i on mene user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 20:28:52   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: jelenadunja

Uglavnom mu se obratim sa ljubavi,tajo,mili......a kad sam ljuta i kad pricam o njemu,onda imenom user posted image


I moj zna, cim ga oslovim imenom onda mi nisu sve ovce na broju user posted image user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 20:31:12   
zoća
tajoooooooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 20:32:43   
moja ciklama
po prezimenu!
Slatko mi, svi se prisutni user posted image jer ga tako zovem i posle 11 god!

< Poruku je uredio moja ciklama -- 30.4.2011 20:45:54 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako zovete svog dragog?
30.4.2011 20:34:31   
PoisonEve
Moj dragi i ja stalno smisljamo neke smesne reci pa smo tako pre tri meseca provalili rec BUBA i sada smo mama buba, tata buba i buba u somaku odnosno mini buba!user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako zovete svog dragog?
25.1.2012 15:29:36   
malapufika
on mene cvrco,a ja njega bubo....a ponekad i bubac ,honey bunny,ljubavi...a i dusiceeeeeee...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako zovete svog dragog?
25.1.2012 15:33:15   
Shishica
Shishuu, Shile, a naravno kada sam ozbiljna ili ljuta onda po imenu..

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako zovete svog dragog?
25.1.2012 15:40:23   
Anoniman
Miko, Cile, Cici, isto tako i on mne. Jednom mi se obratio imenom i bila sam u šoku potpuno mi jezivo zvučalo. Rekla sam mu da može tako da me zove samo kad bude tražio razvod. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako zovete svog dragog?
25.1.2012 16:19:54   
branki*
on mene branki ili brankili,a ja njega bobi.trenutno ga ne zovem nikako jer sam besna!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako zovete svog dragog?
29.1.2012 14:38:47   
leamalamut
Ja mog dragi(a inace se i zove Dragan) ili ljubavi , a kada me ne cuje t.j. moram da se proderem onda po imenu , on mene ljubavi , ili po nadimku , a po imenu bih i zaboravila kako se zovem user posted image

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako zovete svog dragog?
2.2.2012 19:12:16   
peca
Ja njega ponekad oslovim srecice, seceru... A on mene zove da prostite "dupe" ili "guzice" ali mi nikad nije objasnio jel to "guzice" deminutiv u pitanju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako zovete svog dragog?
2.2.2012 19:19:38   
Mama 78
Gidra(dragi)kad sam ljuta ili treba da mu saopstim nesto lose. Inace maki,a zove se vlada

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako zovete svog dragog?
12.2.2012 22:00:06   
Lilla
Najcesce duso, dusice. Ponekad, kad sam dobro raspolozena znam ga nazivati svojom cupavom zivotinjicom.


< Poruku je uredio Lilla -- 12.2.2012 22:01:24 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako zovete svog dragog?
22.2.2012 14:50:22   
Biserce
LJ, LJubavi, Malako...retko po imenu...

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako zovete svog dragog?
22.2.2012 17:16:29   
vukosava
Imam jedno 20 nadimaka minimum. Po pravom imenu samo kad sam besna.

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako zovete svog dragog?
26.2.2012 14:38:34   
cicimummy
Kad kazem Darko na licu mu vidis ono STA LI SAM SAD ZABRLJAO :)
Inace : Komsija,bracni drug,i jubavica :D A mazuljce mi je nekako najdraze jer kad ga mazim smeje se ko draguljce :D

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako zovete svog dragog?
8.4.2012 22:18:58   
Anoniman
Mladicu user posted image

(odgovor članu cicimummy)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako zovete svog dragog?
11.4.2012 21:31:54   
Maraj
Sreco, a kada mu se umiljavam ne kazem ljubavi neo ljubicice,slatkice ne znam zasto, ne buni se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako zovete svog dragog?
19.4.2012 16:00:13   
boba 11
Tatice kao boze moj tepamo ili po imenu.Dok smo bili u velikoj ljubavi pre nekih 6 godina bio je smeskic a sad od toga nema ni suser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here