|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li znate da šijete?
12.3.2013 21:56:34   
vikiveki
Neznam ali imam jaku volju da naučimuser posted image

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li znate da šijete?
12.3.2013 21:56:38   
indy_25
znam da sijem i volim to. upravo se spremam ovih dana da sasijem sari haljinicu za rodjendan.

(odgovor članu daca78)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li znate da šijete?
12.3.2013 21:58:27   
Figaro88
Ja sam pokusavala da nucim,ali jednostavno mi ne ide.Ako treba nesto da se zasije mm preuzimauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li znate da šijete?
12.3.2013 23:04:15   
Dada81

IZVORNA PORUKA: indy_25

znam da sijem i volim to. upravo se spremam ovih dana da sasijem sari haljinicu za rodjendan.

To mi je tako super user posted image Ja imam neotpakovanu germany masinu,bas razmisljam ,kako poceti,rado bih minimalna uputstva ili''opleti''pa sta ispadne,za pocetakuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li znate da šijete?
13.3.2013 0:25:28   
Suncicabg
Bas nista, a volela bih da znam user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li znate da šijete?
13.3.2013 0:30:26   
pandina
Znamsamo da zakrpim neku rupu user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li znate da šijete?
13.3.2013 0:31:53   
cicibanns
i to je nesto :)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li znate da šijete?
12.9.2013 4:02:01   
Bebilina
Znam, jos kao tinedzerka sam naucila od mame i tad sila sebi suknje i bluzice. user posted image Ali odavno nisam sila, retko sta zatreba i nema se vremena... Pre par godina sam jos i sila, najcesce ceri kostime za maskiranje, banere, garderobu za lutke, sitne pokloncice itd.
Danas kad sam rekla mm-u da mi izvuce masinu on me pitao odakle nam masina user posted image Znaci toliko je dugo nisam koristila, zaboravio covek da postoji user posted image Sasila sam upravo 28 vrecica za poklone sa inicijalom iz imena dece i zapocela ceri haljinu princeze. Mogla bih da joj cesce sijem, posebno te kostime i haljinice, iz toga ne izlazi...
Inace imam Singer-icu, dobila od sveki.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu j o e)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li znate da šijete?
12.9.2013 7:52:17   
Anck Su Nmaun
Slabo, znam da zakrpim nesto kad se pocepa carapa il slicno user posted image to je sve, al nisam se ni trudila puno da naucim. Mama ima masinu i stalno me treala da ucim al .. eto ne da mi se.

A bas gldam juce kako da sasijem sama lejzi beg...pa me sad kopka user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.9.2013 7:54:52 >

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li znate da šijete?
12.9.2013 8:11:53   
Adriana83
Znam da sijem pomalo.Deci poneku majcicu ili trenerke donji deo.Sila sam sebi suknje i torbe ali sve je to sitno.Mama mi sije ceo zivot,to joj je posao i nikad nije htela da me nauci.Uvek je govorila da ako naucim,pocecu da sijem i kuci za pare a to je za nju strasno. Ne u smislu da je sramota ili nesto slicno vec je ona tako pocela i sad se evo iskrivila sva od sedenja za masinom jer je pre podne sila na poslu a posle podne kuci.Ceo dan za masinom vec 20 godina...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li znate da šijete?
12.9.2013 8:18:12   
Adriana83
Anck nije njega tesko sasiti,tesko ga je napuniti! Pa zamisli da ti se raspe taj stiropor,ko ce to pokupiti posle?Znas li ti koliko se to vrlja po kuci posle? user posted image

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 13:12:12   
Torbica
user posted image
Evo haljince sto sam sasila ceri za 4-i rodjus!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 14:50:51   
minnica
Svaka čast! Preslatka haljinica. Ja ne znam da šijem. Nije imao ko da me nauči. Mama ne zna, jedna baka rano umrla, a druga živela daleko.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 14:54:19   
vikiveki
Torbice pa ti baš ozbiljno znaš da šiješ...haljina je predivnauser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 20:38:11   
Torbica
Hvala zenice puno!
Ma ni meni niko nije pokazao, nego mi je mm poklonio masinu kad sam se udala za njega! I sta cu ja sa njom, ne znam ni da je upalim?!!user posted image E kad je rekao - pokazace ti moja mama osnovno!!! Ja se lepo upisem na Narodni Univerzitet Bozidar Adzija, pred kraj prve trudnoce, i zavrsim osnovni kurs. Sasijem sebi i duks za porodiliste. Kad je mala imala 4 meseca vratim se na srednji i odmah nastavim i visi, i zavrsim to. Kaze mm, ne dolazi kuci bez diplome!user posted image A ja spremala magistarski inace. i tako ti ja polozim za krojacicu, bez zezanja. user posted image jako volim, to me opusta. Sad cu da nadjem u slikama jos ponesto... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 20:42:36   
Figaro88
Torbice svaka castuser posted image I za haljinu i za kurs,ja ne mogu da se nateram da odem da zavrsim za poslasticara i ako nemam ni pola tvojih obavezauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 20:45:24   
Didy

IZVORNA PORUKA: Torbica

Hvala zenice puno!
Ma ni meni niko nije pokazao, nego mi je mm poklonio masinu kad sam se udala za njega! I sta cu ja sa njom, ne znam ni da je upalim?!!user posted image E kad je rekao - pokazace ti moja mama osnovno!!! Ja se lepo upisem na Narodni Univerzitet Bozidar Adzija, pred kraj prve trudnoce, i zavrsim osnovni kurs. Sasijem sebi i duks za porodiliste. Kad je mala imala 4 meseca vratim se na srednji i odmah nastavim i visi, i zavrsim to. Kaze mm, ne dolazi kuci bez diplome!user posted image A ja spremala magistarski inace. i tako ti ja polozim za krojacicu, bez zezanja. user posted image jako volim, to me opusta. Sad cu da nadjem u slikama jos ponesto... user posted image


Kakvasi ti kraljica, Torbice!user posted image Ti si kao moja kuma koja je završila pravni faks i onda upisala kurs za frizerku da bi znala neki zanat, da zaradi još nešto sa strane.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 22:07:22   
Torbica
user posted image
Evo jedna iz Dubaija, 5-i mesec treci put trudna. Moja majica a i trendza!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 22:13:20   
dijana1*
Torbice svaka castuser posted image a haljinica je prelepauser posted image
Ja bukvalno ne znam konac u iglu da uvucem a kamo li da sijemuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 22:13:24   
Torbica
user posted image
Jos jedna iz Dubai marine, moj sivi duks a i onaj namdzarasti ispod, ne vidi se bas user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 22:15:54   
Torbica
user posted image user posted image user posted image kad volem!
Figaro, Didy, Dijana, hvala! Didy, i ja uvek kazem - nikad se ne zna, zanat je zanat! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 22:27:51   
Jole84
Torbice svaka čast user posted image Ti si žena zmaj user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 22:54:03   
Torbica
Ma nisam Jole, tako se potrefilo, nisam znala ni da udenem iglu kao svet! user posted image Pronadjoh se u tome, dodje mi kao psihoterapija, bukvalno, mozak na pasu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da li znate da šijete?
4.11.2013 23:04:53   
Jole84
Ma kako nisi,ja se divim i tvojim obrocima kako sve postigneš pored troje mališana,a još i šiće,alal vera user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da li znate da šijete?
5.11.2013 7:38:03   
Trcosava
Torbice imaš zlatne ruke.

Ja znam na mašini da zašijem posteljinu i tu se moja umetnost završava user posted image

Volela bi da me neko nauči, jer ja sam slabi teoretičar. Meni sve mora iz prakse. I moja baba i baba od mm zanju da šiju, ali su ipak previše stare da bi me naučile.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here