|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:41:48   
sanji

IZVORNA PORUKA: cipiripi

pa jel si mama 2 princeze ili nisi? user posted image
a ovo na kraju je ocena user posted image user posted image user posted image
nepismena zeno user posted image user posted image user posted image user posted image


Čekaj još par meseci pa ćeš biti i ti nepismena kad ugrabiš sat vremena u ponoć da čvrkneš malo po tastaturi! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:42:36   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Nedja

Meni su pravopisne greske na forumu sasvim ok, u smislu da ne obracam paznju na njih. Imam malo dete, i malo vremena. Tastaturu punu mrvica od plazme i predugacke nokte. Mrzi me da kucam velika slova. Cudo je da mi ijedna recenica ispadne kako treba (a inace sebe smatram veoma pismenom osobom, izmedju ostalog i zato sto mi je mama lektor, pa me oduvek ispravlja kad pogresim).
Volim da pustim mozak na pasu, pomalo, ponekad, pogotovo na forumu. Ne volim da razmisljam sta i kako cu reci. Onda nisam opustena.
Jedino sto ne mogu da podnesem je kad neko omasi rec. U smislu Lerna, kutLJaca, neminovAno, polUklinika... (ovo su primeri iz najblize okoline,a ima ih milion)user posted image



Podržavam

Namam je kad
(Imam ali me mrzi)
Nekada želim sto stvari da napišem u jednu rečenicu, pa zaređam greške i zareze.

Bitno da se koliko toliko razume.

Ali stvari tipa
reLna
fLižider reči koje su toliko svakodnevne a opet pojedinci nmogu da je upamte, posle 300 ispravki
E pa skoči mi kosa do plafona

< Poruku je uredio Ellenica -- 8.5.2010 0:44:15 >


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:42:52   
Anoniman
Zato sto ljudi imaju druge prioritete...Ja ih prva imam...Veruj mi da bi u ovom trenutku radije bila nepismena trudnjaca sa keceljom, koja prodaje mladi luk, nego sto znam tajne srpskog pravopisa...Tako je celom svetu prioritet zaradjivanje novca...user posted image
Uf, nesto sam izbedacena...to je sigurno od umora...user posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:42:59   
cipiripi
Sanji..jedva cekam da me i to strefi user posted image user posted image

a sta kazete da rec "reLna" user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:43:43   
cipiripi
user posted image Ellenice.. u isto vreme "reLna" user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:44:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

a sta kazete da rec "reLna" user posted image



a na SENVIĆuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:44:59   
Nana*
Leno i Nedjo ja sam licno na jednom slicnom Forumu pre nekoliko procitala, kako su zene bukvalno skocile na devojku koja je rekla:" Ja sam na forumu da se opustim, sta ce mi Gramatika". Svasta su joj napisale kako moze a se izvlaci na taj fazon, kako treba uvek da pazi na gramatiku ako je uopste isla u skolu... Znaci, uzas nisam mogla da verujem...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:45:29   
Ellenica
To mojha tetka tako kaže
ReLna FLizer i Fližider



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:46:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nana*

Leno i Nedjo ja sam licno na jednom slicnom Forumu pre nekoliko procitala, kako su zene bukvalno skocile na devojku koja je rekla:" Ja sam na forumu da se opustim, sta ce mi Gramatika". Svasta su joj napisale kako moze a se izvlaci na taj fazon, kako treba uvek da pazi na gramatiku ako je uopste isla u skolu... Znaci, uzas nisam mogla da verujem...


KLASICNE DUSEBRIZNICEuser posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:48:50   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: Nana*

Leno i Nedjo ja sam licno na jednom slicnom Forumu pre nekoliko procitala, kako su zene bukvalno skocile na devojku koja je rekla:" Ja sam na forumu da se opustim, sta ce mi Gramatika". Svasta su joj napisale kako moze a se izvlaci na taj fazon, kako treba uvek da pazi na gramatiku ako je uopste isla u skolu... Znaci, uzas nisam mogla da verujem...


Ma gluposti.

Jedino mogu da obratim pažnju ako je neka VELIKA greška u pitanju.
KAo npr. ako neko koristi reč ili je permutuje da joj promeni značenje.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:49:34   
Nana*

IZVORNA PORUKA: verolino

Zato sto ljudi imaju druge prioritete...Ja ih prva imam...Veruj mi da bi u ovom trenutku radije bila nepismena trudnjaca sa keceljom, koja prodaje mladi luk, nego sto znam tajne srpskog pravopisa...Tako je celom svetu prioritet zaradjivanje novca...user posted image
Uf, nesto sam izbedacena...to je sigurno od umora...user posted image


Nemoj ti da si mi ubedacena user posted image
Meni su gramatika i pravopis jako bitni, stvarno bi se vratila u srednju skolu da nesto ponovim user posted image . Bruka kad vidim gde opalim zarez bez mozga onako.


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:51:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nana*


IZVORNA PORUKA: verolino

Zato sto ljudi imaju druge prioritete...Ja ih prva imam...Veruj mi da bi u ovom trenutku radije bila nepismena trudnjaca sa keceljom, koja prodaje mladi luk, nego sto znam tajne srpskog pravopisa...Tako je celom svetu prioritet zaradjivanje novca...user posted image
Uf, nesto sam izbedacena...to je sigurno od umora...user posted image


Nemoj ti da si mi ubedacena user posted image
Meni su gramatika i pravopis jako bitni, stvarno bi se vratila u srednju skolu da nesto ponovim user posted image . Bruka kad vidim gde opalim zarez bez mozga onako.



ZNAM , I U PRAVU SI...LEPO JE VIDETI MLADOG COVEKA KOJI ZELI DA UNAPREDI SEBE NA SVAKOM POLJU...user posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:52:04   
Nana*
E a Verolino, aj da mi das jedan cas na PP ili Fb user posted image . Svasta bi ja tebe nesto pitala, cisto da uporedim sa onim sto ovde ne kontam user posted image

< Poruku je uredio Nana* -- 8.5.2010 0:53:13 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:53:40   
Anoniman
e moram da vam napisem jedan primer(vec se zacenjujem od smeha)
moja "drugarica" redovno umesto reci snebivati se koristi snabdevati se. to su dva razlicita znacenja,ali ona misli(valjda) da snabdevati se znaci cuditi se,zaprepastiti se...
kaze,npr.:jaooo,on je toliko vikao na sve nas da sam se ja snabdevala" user posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:54:32   
Ellenica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:56:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nana*

E a Verolino, aj da mi das jedan cas na PP ili Fb user posted image . Svasta bi ja tebe nesto pitala, cisto da uporedim sa onim sto ovde ne kontam user posted image


MILA, POSLAH TI ppuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:57:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenaJe

e moram da vam napisem jedan primer(vec se zacenjujem od smeha)
moja "drugarica" redovno umesto reci snebivati se koristi snabdevati se. to su dva razlicita znacenja,ali ona misli(valjda) da snabdevati se znaci cuditi se,zaprepastiti se...
kaze,npr.:jaooo,on je toliko vikao na sve nas da sam se ja snabdevala" user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A da li ste culi za KANALIZIRANU TORTU???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pravopis
8.5.2010 0:59:53   
Anoniman
neeeee. a od cega je ta torta? user posted image user posted image user posted image user posted image zamisljam da je sva u nekim kanalcicima...asocijacijauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pravopis
8.5.2010 1:02:35   
Nana*
user posted image user posted image joj boze..

Draga odgovorila sam ti.
Ja bezim zene. Lepo je ponoviti Srpski sa vama user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pravopis
8.5.2010 1:07:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenaJe

neeeee. a od cega je ta torta? user posted image user posted image user posted image user posted image zamisljam da je sva u nekim kanalcicima...asocijacijauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image Pa trebala je da bude karamelizirana, ali ne znam kako smo dosli do kanalizacijeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pravopis
8.5.2010 1:52:00   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pravopis
8.5.2010 8:53:54   
usamljena
IZVORNA PORUKA: verolino

ZNAM , I U PRAVU SI...LEPO JE VIDETI MLADOG COVEKA KOJI ZELI DA UNAPREDI SEBE NA SVAKOM POLJU...user posted image


user posted image     "Svakoga dana u svakom pogledu sve vise  napredujem" KLIK

Malo je OT ali me podset_i na ovo user posted image


< Poruku je uredio usamljena -- 8.5.2010 8:55:03 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pravopis
8.5.2010 9:16:53   
buhla
ovaj, mis'im... evo ja se prijavljujem da imam gomilu pravopisnih i gramatickih gresaka, neke su slucajne, a neke namerne... kao npr. misim, naranila, zajebato... ih sada sam pola zaboravila a imam ih itav "spektrum" user posted image
pokvarila sam izgovor jer sam se zezala nekada, ali sada sam resila da ga iispravim da bi svoje dete naucila da pravilno prica. evo ima samo mesec dana a ja njemu pricam kao odrasloj osobi.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pravopis
15.5.2010 23:08:33   
gagana83
Ja imam jednu dilemuuser posted image
Kada hocu da kazem da npr. moja Una lici na tatu jel se kaze"Ista je tata" ili "Isti je tata"user posted image
Nekako kad kazem sa ovim JE logicno mi je"Ista je tata" a kad kazem bez JE onda bi trebalo da bude "Isti tata"
Sva sam se spetljala,razumete me valjdauser posted image
E da,i da li se kaze "Pljunuti tata" ili "Pljunuta tata"user posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pravopis
15.5.2010 23:10:50   
cipiripi
reci ovako Una-Tata=kao jaje jajetu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here