|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.10.2009 9:25:06   
Modessty
ja vam lepo kažem da sve terate u pm! Najbitnije je tvoje psihičko zdravlje a ne to da li ćeš da povrediš sujetu onih koji guraju nos gde ne treba!

Znate kako je meni bilo teško kad je mužev deda izjavio kako su sve te veštačke trudnoće uz pomoć lekara kao "onog iz Leskovca" djavolja posla!!! a ja tada razmišljala kako mi je to možda jedina nada!!  Mislim da sam mogla da ustanem i zadavim matoru budalu a da ne trepnem!



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.10.2009 9:30:03   
viking
Ja moram da priznam da mene ta pitanja ne pogađaju previše zato što znam da me to pitaju oni koji imaju dobre namere i koji nam stvarno žele potomstvo. Slažem se da to jeste malo nevaspitano i ja to nikada ne pitam druge, ali nekako se ne nerviram zbog toga.
Istina, ja nemam dokonu komšinicu koja će preko plota da me "savetuje" i priča kako je ona to u njeno vreme, to pitanje mi postavljaju samo baš bliski ljudi pa im sve otpisujem na dobre namere...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.10.2009 9:31:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

ja vam lepo kažem da sve terate u pm! Najbitnije je tvoje psihičko zdravlje a ne to da li ćeš da povrediš sujetu onih koji guraju nos gde ne treba!

Znate kako je meni bilo teško kad je mužev deda izjavio kako su sve te veštačke trudnoće uz pomoć lekara kao "onog iz Leskovca" djavolja posla!!! a ja tada razmišljala kako mi je to možda jedina nada!!  Mislim da sam mogla da ustanem i zadavim matoru budalu a da ne trepnem!




slažem se. ko im klacka koske....

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
13.10.2009 9:31:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Modessty

ja vam lepo kažem da sve terate u pm! Najbitnije je tvoje psihičko zdravlje a ne to da li ćeš da povrediš sujetu onih koji guraju nos gde ne treba!

Znate kako je meni bilo teško kad je mužev deda izjavio kako su sve te veštačke trudnoće uz pomoć lekara kao "onog iz Leskovca" djavolja posla!!! a ja tada razmišljala kako mi je to možda jedina nada!!  Mislim da sam mogla da ustanem i zadavim matoru budalu a da ne trepnem!




slažem se. ko im klacka koske....


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.10.2009 7:44:32   
luna7
IZVORNA PORUKA: Trcosava

ih bre luna...rasplaka i mene
mani zle jezike, bila sam u dugoj vezi, dužoj od tebe, i venčali se i pri kraju hteli bebu, no nije išlo...na početku su i moji i njegovi vršili pritisak, posle su odustali. Neko je uradio isto što i ja, rekla im da ako im toliko do bebe - nek sami sebi prave i rađaju, moje je kad ja odlučim. Ista situacija je bila kao i sa tobom,ja tada nisam radila, živeli smo u sobici sa njegovima, posle adaptirali deo kuće za nas, pa ja našla stalni posao i onda rešili da radimo na bebi. Dodatan pritisak sam imala jer sam pre toga imala kiretažu (pisala negde zašto) pa sam se užasno plašila da je do mene problem...Na žalost on i ja nismo opstali, rastali smo se a ja sam nastavila dalje. Kada sam počela sa sadašnjim da živim - oboje smo mislili da je do nas problem (i on je u nekoj ranijoj vezi pokušavao isto dugo pa nisu uspeli) da bi posle mesec i po dana ne paženja - otkrili da ćemo biti mama i taaajaaa

Ovo ti kažem i da ponovim iz teme ''čekamo dve crtice...'' - onaj gore ima plan kada, glavu gore, a tim što zapitkuju - samo oštro i skreši sve u lice. Najbitnije - nemoj se opterećivati (kao da ti do sada to nije niko rekao user posted image ) i doći će bebac ubrzo user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.10.2009 7:48:23   
luna7
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Mislim da veliko opterećenje stvaraju upravo ti ljudiuser posted image , kada mi doktor kaže opusti se i nemoj misliti na to, ja odgovaram, kako da se opustim kad me svi non stop pitaju ima li nešto novo (gledajući me u stomak), ili šta čekate (čekam vas da me pitate tako neko glupo pitanje) ili kad ćete vi.... i još milion glupavih pitanja i situacija kao da je svima samo bitno kad ću ja da zatrudnimuser posted image  i znam da mi iza leđa pričaju jao jadni oni nemaju deceuser posted image , baš mi je žao njih, mladi, rade oboje imaju kuću, auto, sve, a nemaju deceuser posted image I kao da razgovorima o nama beže od svojih problema. Takvih je svuda oko mene, i u familiji, i u komšiluku, i na poslu, čak i u apoteci gde kupujem testoveuser posted image . Jedna glupava koleginica (sa kojom nisam čak ni bliska, samo na zdravo)  me je videla kod doktora i napala me: Šta ćeš ti kod doktora, jel imaš nešto da nam kažeš, što kriješ (misleći da sam trudnauser posted image ), ja sam joj rekla samo da me batali i više i da me ostavi na miru, mislim da su svi oko nje ukapirali o čemu se radi samo ona nije i još jednom me je pitala na šta sam joj opet rekla da me ostavi na miru. Ako me još jednom bude pitala nešto pući ću i reći ću joj svašta... Pa ja nju nisam pitala zašto se razvela, kako joj je sad bez muža, kako živi sama sa dva deteta, jer me ne zanima, a i ona bi valjda trebala da vodi računa o svojim problemima pošto ih ima gomilu, a ne o mojimuser posted image . Ima još milion takvih primera koji me rasplaču kad dođem kući, samo nema nikog da ti pruži ruku kad se zaceniš od plakanja kad vidiš da si upravo dobila i da ti predstoji još 40 dana muke i agonije, i još 40, i još 40......i tako u nedogleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Sladjoo nemoj plakati user posted image user posted image , znam kako ti je. Ali kao što je Modesty rekla Teraj sve u user posted image !!! Ko ih j...! Imaš nas ovdje i bit će sve u redu user posted image

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
26.10.2009 16:23:04   
magnetic
Evo danas cujem kako je moja buduca svekrva rekla mojoj majci da ne moze da doceka da dobije unuce i kako jedva ceka da joj saopstimo radosnu vest da sam trudna.Znam da nije mislila nista lose,ali bas me opteretilo kada su mi rekli.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 10:37:00   
Iva979
Vecina nas se srece sa tim komentarima! Za neke stvarno znam da nisu zlonamerni, ali uzasno opterecuju... Mislim da je krajnje nekulturno zalaziti u bilo ciju intimu, jer moze da postoji na hiljade razloga zasto je neko u braku ili u vezi, a nema decu. Nije u redu ni sopstveni roditelji da te ispituju takve stvari, ali to jos i mogu da razumem jer zele unucice. Ali ne razumem komsinice, drugarice, koleginice i neku dalju rodbinu! Pa necemo mi njima radjati decu, kakve oni imaju veze sa tim! zar ti ljudi ne razumeju kako mozemo lose da se osecamo i kako mogu da nam staju na muku.
No, treba ih sve iskulirati, mada nije uvek ni to lako...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 10:41:33   
Anoniman
Meni je ovo pitanje krajnje nekulturno, kao da ti kazu da ides kuci i vodis ljubav s muzem. Meni je to odvratno. 

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 10:42:30   
LillyT
Nikada nisam osecala da su takva pitanja zlonamerna, nego malo priprosta, ali ne zameram. Vise me smara ono: Videces ti kada budes bila trudna (imala dete, dojila), kao da je to moralna obaveza svake zene. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:02:50   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Iva979

zar ti ljudi ne razumeju kako mozemo lose da se osecamo i kako mogu da nam staju na muku.

Mislim da zaista ne razumeju


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:05:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: Iva979

zar ti ljudi ne razumeju kako mozemo lose da se osecamo i kako mogu da nam staju na muku.

Mislim da zaista ne razumeju



Ne razumeju.

Ja dok nisam došla na RR nisam imala pojma da ima ljudi koji ne mogu. Naime, znala sam nekako teorijski, ali nisam nikada o tome razmišljala nešto dublje.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:10:49   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Iva979

Vecina nas se srece sa tim komentarima! Za neke stvarno znam da nisu zlonamerni, ali uzasno opterecuju... Mislim da je krajnje nekulturno zalaziti u bilo ciju intimu, jer moze da postoji na hiljade razloga zasto je neko u braku ili u vezi, a nema decu. Nije u redu ni sopstveni roditelji da te ispituju takve stvari, ali to jos i mogu da razumem jer zele unucice. Ali ne razumem komsinice, drugarice, koleginice i neku dalju rodbinu! Pa necemo mi njima radjati decu, kakve oni imaju veze sa tim! zar ti ljudi ne razumeju kako mozemo lose da se osecamo i kako mogu da nam staju na muku.
No, treba ih sve iskulirati, mada nije uvek ni to lako...


Ne treba ni to tragicno shvatiati (rekoh ja i ostadoh ziva). Jednostavno, neki ljudi su malo...nemam adekvatnu rec, ne bas grubi i neuvidjajni, ali tako nekako. Ja npr. imam prijatelje sa kojima o svemu pricam i ne shvataju to kao tabu temu jer jednostavno, problemi se resavaju, a ne iskukava se nad njima.
Komsije, rodbina i sl. nemam to iskustvo, nekako su me ostavili na miru


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:21:58   
Iva979
Ma naravno, nikada nisam ni razmisljala mnogo o tome. Eh sad, kada mi je to primarna zelja u zivotu, ne mogu da ne mislim o tome user posted image
Ali nema potrebe da me drugi ljudi podsecaju na to, bili oni dobronamerni ili zlonamerni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:24:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iva979


Ali nema potrebe da me drugi ljudi podsecaju na to, bili oni dobronamerni ili zlonamerni.


Naravno, ali mi veruj da njima nije ni na kraj pameti da tebe to opterećuje.

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:28:01   
Iva979
Ma naravno da ne treba da bude tabu tema, ali ja jedino o tome pricam sa mm (naravno), sa jednom drugaricom, i sa vama user posted image
Nekako, ne osecam da sa svakom drugaricom mogu da podelim svoja razmisljanja o tome. Sve je to ipak individualno.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:30:37   
vila 07
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Iva979

Vecina nas se srece sa tim komentarima! Za neke stvarno znam da nisu zlonamerni, ali uzasno opterecuju... Mislim da je krajnje nekulturno zalaziti u bilo ciju intimu, jer moze da postoji na hiljade razloga zasto je neko u braku ili u vezi, a nema decu. Nije u redu ni sopstveni roditelji da te ispituju takve stvari, ali to jos i mogu da razumem jer zele unucice. Ali ne razumem komsinice, drugarice, koleginice i neku dalju rodbinu! Pa necemo mi njima radjati decu, kakve oni imaju veze sa tim! zar ti ljudi ne razumeju kako mozemo lose da se osecamo i kako mogu da nam staju na muku.
No, treba ih sve iskulirati, mada nije uvek ni to lako...


Ne treba ni to tragicno shvatiati (rekoh ja i ostadoh ziva). Jednostavno, neki ljudi su malo...nemam adekvatnu rec, ne bas grubi i neuvidjajni, ali tako nekako. Ja npr. imam prijatelje sa kojima o svemu pricam i ne shvataju to kao tabu temu jer jednostavno, problemi se resavaju, a ne iskukava se nad njima.
Komsije, rodbina i sl. nemam to iskustvo, nekako su me ostavili na miru

I ja imam par prijatelja sa kojima mogu o tome da pričam. Ali ljudski bezobrazluk nema granice. Pre par dana je mm pitao jedan čovek, koji nam nije ni rođak ni prijatelj "Što si se koji kuuser posted image  ženio, kad ne praviš decu?!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:34:17   
magnetic
IZVORNA PORUKA: vila 07



I ja imam par prijatelja sa kojima mogu o tome da pričam. Ali ljudski bezobrazluk nema granice. Pre par dana je mm pitao jedan čovek, koji nam nije ni rođak ni prijatelj "Što si se koji kuuser posted image  ženio, kad ne praviš decu?!
Ja sam se sada iznervirala,mogu misliti kako je tebi bilo.Koji je IQ tom kretenuuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:39:52   
Kleopatra


[/quote] I ja imam par prijatelja sa kojima mogu o tome da pričam. Ali ljudski bezobrazluk nema granice. Pre par dana je mm pitao jedan čovek, koji nam nije ni rođak ni prijatelj "Što si se koji kuuser posted image  ženio, kad ne praviš decu?!
[/quote]

E pa ja bi tog kretena oterala u tri pm ,svasta bi mu rekla ne bi smeo vise da mi se pojavi na oci


_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 12:44:11   
sladjaaaa
[/quote] I ja imam par prijatelja sa kojima mogu o tome da pričam. Ali ljudski bezobrazluk nema granice. Pre par dana je mm pitao jedan čovek, koji nam nije ni rođak ni prijatelj "Što si se koji kuuser posted image  ženio, kad ne praviš decu?!
[/quote]

Kakva seljačina user posted image

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 13:23:33   
Iva979
Ocigledno da je covek potpuni idiot! user posted image

(odgovor članu vila 07)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
30.10.2009 22:35:06   
Ellenica
[/quote]

Ne razumeju.

Ja dok nisam došla na RR nisam imala pojma da ima ljudi koji ne mogu. Naime, znala sam nekako teorijski, ali nisam nikada o tome razmišljala nešto dublje.
[/quote]


Istina.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
31.10.2009 22:31:23   
dr boba
Mene najrodjeniji i bliski, provereni prijatelji-ljudi koji me vole nikada ne pitaju tako nesto, pricamo o tome onoliko i kada ja hocu. A od onih koji pitaju, nisu bas svi sa niskim IQ-om, tj ljudi koji bas ne mogu za toliko da razumeju da nekog povredjuju. Malo je prostih samih po sebi, to su uglavnoim nevaspitani, uglavnom zlonamerni i zavidni ljudi. Takva su moja iskustva. A najgore je sto se ponavljaju, pa nekada prosto ne znam kako da se postavim-da ne ispadnem suvise gruba, a da me ostave na miru...user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
31.10.2009 22:38:02   
sanji
Ne opterećujte se takvim pričama! Neki ljudi beže od svojih problema tako što rešavaju tuđe. user posted image Uvek je tuđa muka slađa! Nažalost!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu dr boba)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
31.10.2009 22:50:00   
dr boba
U pravu si skroz Sanji! Samo, svi imamo svoje trenutke, pa nekada kada si i sam zabrinut malo te ipak pogodi.user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here