|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušeci, deke, jastuci
29.3.2012 11:21:53   
Krcko
Mi smo sa Dormeo dušekom super zadovoljni,već pet godina od kako ga imamo ja noću stvarno spavam i odmorim se.a kad se setim muke pre njega user posted image .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dušeci, deke, jastuci
29.3.2012 16:23:21   
madre
na kraju sam se ipak odlucila za dormeo memory. nismo jos spavali na njemu, ali sam ga probala i deluje mi ok... a i svi ga hvalite,pa ne moze da ne valjauser posted image

< Poruku je uredio madre -- 29.3.2012 16:24:26 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Krcko)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dušeci, deke, jastuci
31.7.2012 9:22:46   
*Alexx*
Kakve jastuke koristite?
Imala sam običan antialergijski (što se može kupiti u supermarketu) - krš, sva sam se ukočena budila (mislim na vrat i deo oko ramena). Onda sam kupila perjani (u fazonu - prirodno je najbolje) - situacija je bila malo bolja sa ukočenošću, ali se svo to perje nekako nabije u jednu stranu jastuka i to me nervira. Imam i anatomski Dormeo koji mi prija da odmorim vrat, ali, realno, na tome ne mogu da spavam, pošto uglavnom spavam na stomaku.
Sad na akciji ima Dormeo Sijena jastuk KLIK i ja se razmišljam da ga kupim. Tempur mi je, naravno, preskup user posted image

Elem, koje jastuke koristite?


< Poruku je uredio *Alexx* -- 31.7.2012 9:25:25 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dušeci, deke, jastuci
14.8.2012 23:54:13   
Yula
Nama sveki donela iz Srbije Dormeo jastuke, zaista su fenomenalni! Ima i ovde nekih slicnih, ali ne bih da eksperimentisem jer smo sa ovima zadovoljni, pa sto da menjamo. Nego, cini mi se da moj bebac koji sada ima 14 meseci, bi rado spavao na jastuku, kada spava sa nama voli da legne na jastuk i mene zanima da li oni imaju i neku decju varijantu?
Dusek nam je isto oblozen tom memory silikonskom penom. Odlican je.

Da, kada spavam na stomaku, sklonim jastuk, on je najbolji za spavanje na strani i na ledjima i odlicno mi je posluzio u trudnoci jer sam spavala na boku, pa mi je ta navika ostala i po porodjaju, mada, vidim da mi se zbog takvog spavanja dekolte "guzva" a i ispod oka sa te strane na kojoj spavam mi se pojacale bore user posted image Mozda se ipak prebacim na spavanje na ledjima...

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dušeci, deke, jastuci
15.8.2012 0:14:00   
madre
KLIK


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dušeci, deke, jastuci
15.8.2012 0:34:15   
Yula
Hvala puno madre!

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dušeci, deke, jastuci
15.8.2012 14:29:39   
madre
nema na cemuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dušeci, deke, jastuci
27.8.2012 9:24:58   
Shishica
Imate neka iskustva ili da li ste culi kakvi su Bonneli duseci?
Svidja mi se OVAJ , a ima 12 godina garanciju.. 90x200 kosta 20800,00 i besplatna dostava..
Jos mi se svidja i od nekih Filipovica iz Sremske Mitrovice OVAJ ali tu je samo dve godine garancija user posted image sto mi ne uliva poverenje.. 15278,00 mu je cena za 90x200

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dušeci, deke, jastuci
27.8.2012 9:59:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

KLIK



E, ja imam takav jastuk za Marka. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dušeci, deke, jastuci
10.11.2012 12:38:40   
Shishica
Sad sam ponovo pravila uzi izbor pa razmisljam o OVOM ili OVOM... i ne znam sta je pametnije..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dušeci, deke, jastuci
19.12.2012 9:27:03   
Shishica
Ipak smo uzeli Dušek 90×200 GOLD F30 WellPur iz jyska. Nije hteo mm da narucujemo onj drugi.

Juce smo pazarili dva i platili na snizenju 30 000..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dušeci, deke, jastuci
2.2.2013 22:09:50   
Shishica
Mora li dusek od memorijske pene na podlogu od letvica ili moze i na onu podlogu celu kao daska sto je?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dušeci, deke, jastuci
29.5.2013 19:41:36   
SlavkaBg
user posted image
Ja sam bas silno zelela dusek i jastuke od memo pene.Na kraju sam u potpunosti razocarana.Necu uopste pominjati o kojoj je firmi rec,ali ne nasedajte na svakodnevne reklame.Evo i jednog teksta iz politike http://www.politika.rs/rubrike/potrosac/Materijal-o-kome-se-malo-zna.lt.html da ne bi ja pricala.Pre par meseci sam dobila jastuke sa vazdusnim kuglicama ne bih da reklamiram cije,malo su skuplji al za sada ocena dobra.Dakle sto dalje od penaaa user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dušeci, deke, jastuci
29.5.2013 22:25:39   
Didy
Ja spavam na jastuku punjenom heljdom. Fabrički punjen, tako se prodaje, nisam ga sama punila.user posted image Jako sam zadovoljna. Kupila sam jedan sebi, jedan mm pre 6 godina na Zlataru. Njemu se ne dopada jer pomalo šuška, ali ja sam se već toliko privikla da mi nijedan drugi ne odgovara.
Inače, nisam pristalica memorijske pene, probala sam i jastuk i da spavam na dušeku u gostima, meni deluje kao jedna velika skupa šarena laža...
I da, imamo dušeke sa žičanim jezgrom i na bračnom i na dečjim krevetima i zadovoljni smo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu SlavkaBg)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dušeci, deke, jastuci
15.10.2013 9:23:10   
lesica
Drage moje, ja sam se bacila u proučavanje dušeka za Lenku. Naime kupujemo krevet njoj, najklasičniji mogući sa letvicama, ali mi odabir dušeka predstavlja toliku muku.

Kakve ste vi dušeke uzimale kako sebi, tako deci, i kako ste zadovoljne?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dušeci, deke, jastuci
15.10.2013 17:45:11   
Lu
Ja pisala tamo u temi o krevetimauser posted image

IZVORNA PORUKA: Lu

Lesice prvo ti kažu nemojte pjenu pa vam je onda nude user posted image
A zašto ne, ja sam se baš naspavala od kad spavam na pjeni a uzela sam je i svom R., u mene je dormeo u njega nije ali je kvalitetan madrac.


Žica žuljauser posted image

< Poruku je uredio Lu -- 15.10.2013 17:46:12 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dušeci, deke, jastuci
16.10.2013 0:18:52   
mala_koala
Lenka, nama su u kuci svi duseci od proizvodjaca Andrijasevic. Sto se mene tice ja sam prezadovoljna. Nisam nesto preterano ni razmisljala da li da budu sa zicanim jezgrom ili bez. Moj muz je rekao obavezno zicano jezgro... Mada sam videla da imaju i jedne i druge. Mene zicano jezgro ne zulja :) Pre neki dan smo uzeli Tasi dusek za novi krevet. Stavicu sliku u temu kupili smo krevet cim sredim njenu sobu :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dušeci, deke, jastuci
21.11.2013 9:06:51   
Anoniman
nas dusek je isto sa zicanim jezgrom, isto ne zulja, jer to vise nisu one zice iz jednog dela, nego u dzepicima. e, sad, bas me zanima, kakvi su ovi sa penom? mi cemo mozda sledece godine da menjamo dusek, a moji bi sad menjali pa citam o tome. sta je bolje za osobu sa problemima sa kicmom?

(odgovor članu mala_koala)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dušeci, deke, jastuci
20.7.2014 18:05:03   
Sof12345
Ja svima mogu da preporučim SANUS sleeping pillow jastuk punjen mikro perlama. Radi se o anatomskom jastuku koji je prošao sve antibakterijske testove i provere, a koji se baš zahvaljujući tome što je napunjen tim mikro perlama vrlo lepo i lako prilagođava položaju glave i vrata dok spavam. Ja ga koristim već skoro šest meseci i mogu da vam kažem da mnogo bolje spavam, a da me vrat ujutru uopšte ne boli što ranije nije bio slučaj. Posebno mi se sviđa to što se jastuk lako održava, ja ga perem u mašini na 40 stepeni, a suši se za samo nekoliko satiuser posted image

Ova firma (a radi se o domaćem proizvodu) ima u svojoj ponudi i druge proizvode i svi su zaista kvalitetni i vrše namenu za koju su predviđeni http://sanus.rs/

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dušeci, deke, jastuci
12.11.2014 14:50:38   
Mariya
Meni ne odgovaraju oni jastuci od memo pene sa udubljenjem, anatomski oblikovani, dok mm koristi taj dormeov i on je prezadovoljan. Kupila sam sebi Jysk-ov jastuk i otad spavam kao beba,super mi odgovara!
http://jysk.rs/spavaca-soba/jastuci/specijalni-jastuci/plus/jastuk-wellpur-volda-24x42x13

(odgovor članu Sof12345)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dušeci, deke, jastuci
12.11.2014 23:01:35   
choopa choops
Mene od Dormeo jastuka i prostirke i jastuka od memo pjene boli glava user posted image

Ja jastuke imam neke obične, ne znam čime su punjeni. A madrace sam djeci sada uzela isto čisti sunđer, bez žičanog jezgra i bez memo pjene.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 3:45:15   
Misha i Ljisha
Hajde da dignem temu i da vas pitam koje duseke preporucujete.Od sutra krece black friday akcija i ja bih uzela dusek. Da li su ok oni duseci iz jyska? I dormeo ima akciju ali su oni po meni prenaduvani.

Vidim i dalje su duseci sazicanim jezgrom njskuplji i navodni i dalje su najkvalitetniji i najdugotrajniji.Izgubila sam se u svetu dusekai molim za pomoc user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 7:34:04   
IvanaSK RR
Ljiso, sin spava na duseku sa zicanim jezgrom, ali mi uopšte nismo zadovoljni. Jeste bio u tom trenutku na sniženju, mislim, ali to nije opravdanje user posted image
Nas krevet je bez posebnog duseka...
Tako da ja stvarno nemam sta pametno reci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 7:37:33   
Misha i Ljisha
E Ivana nazalost si potvrdila i mmoju teoriju da je to sve samo jako velika lutrija. Gledam u te duseke, te ovakva jezgra onakva sundjer memori pena aloje vera, ja sam zbunjena skroz, a kapiram kad ga kupim zaglavili smo sa tim dusekom bar 10 godinauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 7:41:53   
IvanaSK RR
Da, u pravu si. Mozda da gledas po tome koliko novca mozes da izvojis.
Sinu je kupljen dusek pre tri ipo godine. Eto, nije ni toliko trajao. A moj sin ima 30 kg user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 24.11.2017 7:44:32 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here