|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 7:46:06   
Sanjica26 RR
Mi smo T kupili simpo dusek. I nas dusek za bracni krevet je simpov. S je neka leva marka i nije tako dobar kao nas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 7:48:15   
Misha i Ljisha
Mi smo imali simpov na bracnom krevetu, iskreno ni 10 godina nam isto nije trajao a kao bio je super dusek, jos sam ga ja redovno prevrtala tako da se na simpo ne bih vracala.

A dete ima neki sklj i eno sluzi je. I bebu ce sluziti nadam se jos toliko jos 5 godinauser posted image .

jaooo kakva dilema

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 7:55:07   
Sanjica26 RR
Pa, ne znam. Nas sluzi punih osam godina. Nista se nije promenilo.
A svremena na vreme ga prevrnem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 8:25:38   
Misha i Ljisha
Nama se i krevet iz simpa raspaouser posted image . Kao puno drvo, da puno drvo stranice teske kao djavo ali oni spojevi su katastrofa, samo se klatio ehhe.. mada mi smo teski i mm i ja pa kad zaljuljamo, stvarno mora da bude dobra amortizacijauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 8:51:50   
lesica
Ljišo, ja imam par njih u okruženju koji već po par godina imaju jyst dušeke, i zadovoljni ljudi baš.
Idi bre do radnje neke njihove, isprobaj. user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 8:54:05   
Misha i Ljisha
Pa sad za black friday u jysku bas imaju dobar popust, bukvalno vec od 14000 ima dusek za bracni krevet. Ja se ne zalim ni da uzmem za 40 000 al samo da valja (40 na popustuuser posted image )


ko je ovde malo krupniji da dodje na temu hehehe... vas mrsave ne vredi da pitam

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 24.11.2017 8:55:11 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 8:55:51   
Sanjica26 RR
Mi ti nismo merodavniuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 8:59:36   
lesica
To ti kažem user posted image

E da, ja imam njihove jastuke, welpur, al one jastučaste, ne anatomske. i baš sam zadovoljna. Odmorih vrat.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 9:00:18   
Misha i Ljisha
Pa znam da niste a mm ima 97 kg a ja 84 kg pa vi sad gledajte, jos ako se uvali i dete od 20 kg, dusek minimum mora da izdrzi 250 kguser posted image (i ko zna koliko cu se ugojiti do kraja trudnoce_

e i velpur ima snizenje, znaci jastuci su ok? Hm mozda da isprobamo dusek. Oni su malo skuplji ali moze se i to

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 24.11.2017 9:01:47 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.11.2017 15:07:19   
MamaNecaVo
Ako uzmes neces se pokajati.
Iz iskustva.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 21:31:33   
Ana RR
Ljišo, mi smo svojevremeno dušek kupili u Kiki, Optima ih pravi baš za Kiku. Dobri su, samo bih vama preporučila malo deblji pošto ste i vi malo puniji user posted image

Lesice, je l misliš na ove jastuke iz Jysk-a klik?

Mi moramo kupiti za svo troje, ja već godinama koristim isti jastuk (mm je menjao) samo zato što ne mogu da nađem ništa što mi odgovara. Ja nisko spavam i najviše mrzim one velike pufnaste jastuke u koje mi glava propadne.

< Poruku je uredio Ana RR -- 25.11.2017 21:35:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 21:37:55   
lesica
Anči, ovakvi KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 22:20:19   
Ana RR
Debljina 15cm... jel nije predebeo, Les? Moraću da odem do radnje da pogledam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 22:33:32   
Misha i Ljisha
uzeli dusek. 24 cm debljineuser posted image velpurov gold klasa, 25 godina garancije... Nek potraje 15 i necu se zalitiuser posted image . Jedva smo izabrali izmedju dreamzone i velpur, Sjajni su i jedni i drugi, znaci sve smo isprobali, dete nam se smorilo i pocela da govori: uhvatila ne negrozauser posted image

Na kraju je vikala u jysku, jao sto smrde ovi sareni jastuci, i kaze ciki sto tamo radi pomirisi, a cika kaze znam ja kako mirise, tek ce ona NE MIRISE SMRDIuser posted image , ljudi se povaljali od smeha hahaha... al dobro zadovoljni i srecni, doneli smo dusek. PRekosutra izbacujemo ovaj bracni pa cu tad i staviti ovaj, tako da vam se u utorak javljam da cujete kako smo spavaliuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 22:45:08   
Ana RR
Jeeej user posted image dugo da vas služi user posted image

Haha, negroza user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 22:57:37   
Duškić
Super za dusek, prijace ti!
Mi smo uzeli prostirku dormeo i obozavam je, krevet mi je bio tvrd , kukovi me boleli , strasno,.
Jos neki dan pa uzivkanje!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dušeci, deke, jastuci
25.11.2017 23:19:02   
MamaNecaVo
Neka vas dugo sluzi i javljaj utiske.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dušeci, deke, jastuci
26.11.2017 2:09:35   
dunja RR
Ljišo dugo da spavate na njemu i da bude udobno user posted image

Ja sam pre nego što se S rodio uzela u Boneliju dušek, i zadovoljna sam, spavamo fino na njemu, samo što se jedem što nismo tada veći krevet uzeli user posted image user posted image
Krevet smo isto u Boneliju. Dušek je bio, ako se dobro sećam negde oko 35.000, tada 2014. I debeo je, ne znam sada tačno koliko.
Nisam žalila, do tada smo spavali na nekom neudobnom krevetu godinama i bilo mi je dosta! Htela sam baš kvalitetan dušek.


A jastuke odavno planiram da obnovim, isto bi kao Anči neke pliće.

Ne znam kakvi su ovi (posebno ovaj Gel pad) iskače mi reklama ovih dana za njih KLIK




Kakav jastuk da uzmem Savi, gde da gledam?

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.11.2017 2:23:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dušeci, deke, jastuci
26.11.2017 8:05:05   
Sanjica26 RR
Sad me podset_i Dunja. Sofijin dusek je boneli. I kreveti su im boneli.
Ljiso, u zdravlje da vas sluzi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dušeci, deke, jastuci
26.11.2017 11:43:34   
MamaNecaVo
I meni su ti gel jastuci zanimljivi.
Dormeo mi se nisu ok pokazali.
Jysk su mi ok,ali nam trebaju jos dva.
Ako ih je neko uzimao,mislim na te gel,znaci iskustvo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dušeci, deke, jastuci
26.11.2017 20:52:35   
IvanaSK RR
Ljiso, koliko ste platili?
Nek vas lepo služi user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dušeci, deke, jastuci
21.2.2018 3:51:22   
dunja RR
Žene, kažite mi please, koji jastuk da uzmem S, da li Vitapur (da li su ok njihovi?) ima dečijih.

Dormeo dečiji KLIK

WELLPUR dečiji iz Jysk KLIK


Ili još negde da gledam dečiji i koji?




I nama ću uzeti još jedan ili dva da sve promenim, pa dajte savet, gde da gledam, da nisu predebeli a da su kvalitetni, udobni ne preeeviše skupi.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dušeci, deke, jastuci
21.2.2018 7:12:55   
Misha i Ljisha
i nama trebaju novi jastuci.

Mi za D imamo dormeo kao anatomski, ona nikad ne spava na njemu. user posted image uvek je van jastuka i spava na ravnom. Ja sam odustala da joj stavljam jastuk ispod glave.Nekad spava na dormeo silveru ali samo ponekad. Obicno i njega kad stavim spusti se ispod njega

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dušeci, deke, jastuci
24.2.2018 0:32:19   
Srecko47E
Meni dormeo jastuk nije udoban.
Jysk su sasvim ok.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dušeci, deke, jastuci
9.3.2018 2:32:48   
dunja RR
Znači samo Jysk ili još negde da gledam?

I za nas i za S tražim,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here