|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
18.8.2009 22:40:48   
guppy RR
ne... nego je neko otvorio chat "negde" i stavio link na forum, u smislu "ovde možemo da chatujemo".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
9.9.2009 23:40:10   
Anoniman
Jer znate sta meni fali? Kalendar menstruacije kao na 21dan.com! E tad bi bili potpuni da ne moram stalno na 21dan da upisujem!user posted image
Moze - ne moze?
Hvala!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
9.9.2009 23:44:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Jer znate sta meni fali? Kalendar menstruacije kao na 21dan.com! E tad bi bili potpuni da ne moram stalno na 21dan da upisujem!user posted image
Moze - ne moze?
Hvala!



Ja ti predlazem i jedan programchitj koji instalirash u rachunar...i tamo mozesh da vidish sve u vezi mesechnog ciklusa... Zove se 4womenonly   user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
9.9.2009 23:45:22   
Delijagirl
Ja imam za to program Menkol ali je na slovenackom.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
9.9.2009 23:48:42   
Anoniman
Sad cu da pokusam sa tim ali ... na RR mi fali! user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
10.9.2009 22:12:15   
Anoniman
EUGENIJA!!!!user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
11.9.2016 19:22:11   
dunja RR
Neštooo? :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
11.9.2016 19:26:41   
branki*
Fali nesto poput malog oglasa za pricaju,razmenu,poklanjanje.mislim,postoji to,ali nije bas aktivno!
Od osoba mi fali indy puuuno bas,a i olga istouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
18.7.2017 22:56:37   
mamica 91
Ne nadjoh adekvatniju temu pa može i ovde:

Nekako mi bas fale NM i LO ,zene imate zagrljaj , zao mi je što banjalucanke ne pisu kao pre.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
18.7.2017 23:39:40   
degu
Meni fali opcija da odem na odredjeni broj stranice, kad listam temu od 100 strana a ja trazim.nesto npr na 50-toj. Mozda ima to da ja nisam videla.
Od osoba mi fali Jole84 i Nislijke generalno.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
18.7.2017 23:53:21   
mamica 91
Degu, ja broj stranice promenim u adresi ako me smara da listam, npr pise ti pored svakog naziva teme/ mpage_23 ili tako nesto i ja samo taj broj izmenim u onaj koji mi treba..

Daaaa i Jole i Jeltje je nekad pisala, sve drage zenice, ima ih jos sigurno samo ne mogu da se setim

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
19.7.2017 7:55:29   
emicaa
meni fale Trca,Wiv i Klarita.
Ostalo,pa bilo bi fino da ima aplikacija RR

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
19.7.2017 8:00:10   
vocicana
Aplikacija RR Emice, svaka ti je zlatna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
19.7.2017 18:47:21   
degu
Bravo mamice, tako sam i ja nekad menjala ali sam zaboravila.
Da i Wiv i Olga, dosta zenica koje su dugo i redovno pisale i prestale. Ja sam zavisna pa ne mogu da shvatim sto user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
3.11.2017 13:04:09   
Sanjica26 RR
Mnogo starih clanica fali.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
3.11.2017 13:05:31   
Anck Su Nmaun
Slazem se user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
3.11.2017 13:30:18   
Dragce86
Malo slobode ponekad u pisanju...Ako postavim 4 decije pesmice na Forumu Zabava, pesmice, brojalice, da mi ne stize od moderatora privatna poruka da NE STANCUJEM po forumu! Posebno kad su nagradne igre, svi igraju i pisu kao ludi, a kada ja napisem 4 pesmice iako nemam par otvorenih tema odkako sam uospte ovde na RR, onda neka moderatorka skace...to mi jako smeta!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
3.11.2017 14:30:58   
lesica
Dragče, nikome nije bila namera da se ti osetiš bez slobode. Sa druge strane, nisi ni prva ni jedina kojoj moderatori na momente pošalju privatni poruku da čisto nešto sugerišu ili sa skrenu pažnju. Toliko od mene.

Ukoliko imaš neka pitanja, molim i tebe a i ostale članice da meni šaljete pp.

Još jednom podsetnik na opšta pravila i uslove korišćenja foruma!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 12:39:15   
Dora89

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mnogo starih clanica fali.


Ali normalno je da se menja ekipa. Neke članice pomisle da im to više ne treba, porastu deca, pa odlaze, nove dolaze, kad planiraju trudnoću, trudne su ili dobiju bebu. Neke uvek nađu nešto za sebe, pa ostaju. To je sve normalno. Ne bi mi bilo normalno da se Forum godinama drži na četiri-pet istih osoba, koja mu je onda svrha?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 12:45:24   
Sarav
Moraš priznati da su ranije mnogo otvorenije žene pisale po forumu, dosta tema sam od prve do poslednje strane pročitala pa zato kažem. Mada ne vidim da je mene neko isključivao iz razgovora kad sam tek počela da pišem. Ovde se okupljaju stvarno ok likovi.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 13:13:28   
mama Jo
Slazwm se sa Sarav... kad procitam neke ranije teme zene su vrlo otvoreno o najiintimnijim stvarima pisale...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 13:14:20   
Dora89
I ja sam dobila jednom opomenu za pisanje jedne poruke za drugom, OK, sad znam, nema tu ništa loše.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 13:15:01   
Mala Elena
Falii mi dopisivanja u trudnickoj temi user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 13:16:05   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Dora89

I ja sam dobila jednom opomenu za pisanje jedne poruke za drugom, OK, sad znam, nema tu ništa loše.


Svi smo, posebno za to, zaboravi se covek u trenutku...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Na Ringeraji mi fali ...
2.3.2018 13:18:08   
Dora89
Elena, otvori neku temu ako te nešto specijalno interesuje. Ja sam napisala neka iskustva, napisaću još, ali kroz prvu trudnoću sam prošla vrlo bezbolno, takoreći mozga bez, pa ne znam ni o čemu bih pisala, osim da odgovorim na aktuelne teme.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here