|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta peglate a šta ne?
29.4.2010 23:25:29   
Anck Su Nmaun
Od mojih stvari skoro pa nista...  jaako malo tek poneku elegantniju majcu.... a od njegovih najvise majce kratkih rukava... uhh ubise me user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Šta peglate a šta ne?
29.4.2010 23:58:22   
Anoniman
svoje nista...takav mi fazon.
muzu kosulje user posted image user posted image user posted image user posted image
teodori sve

posteljinu peglam
krpe ne peglam...vise ne, smorile su me..
kao ni peskire...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 12:03:24   
Anoniman
ono što će biti pogužvano ako se ne popeglauser posted image
i pamučan veš,deo koji ide između nogu...

ostalo-NIŠTA......

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 12:05:12   
diamond
Sve...jer ne peglam ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 12:14:08   
Novosadjanka T.
Jos uvek nista, ali za nekih 25-30g cu malo popeglati lice i vratuser posted image .



_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 12:16:50   
Tara

IZVORNA PORUKA: OTI

svoje nista...takav mi fazon.
muzu kosulje user posted image user posted image user posted image user posted image


posteljinu peglam
krpe ne peglam...vise ne, smorile su me..
kao ni peskire...



Ja sam krpe do skoro peglala , ali vise ne mogu user posted image
A kosulje od mm - ubise meeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 12:25:26   
Ana RR
Peglala sam bukvalno SVE.. sve ono što operem to i opeglam.

Onda mi je mm rekao da to vreme koje potrošim na peglanje, možemo pametnije iskoristiti - šetnja, druženje, sex.. user posted image

I od tada ne preterujem toliko, peglam samo ono što moram i što je neophodno a vreme trošim na uživanje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 14:45:52   
Anoniman
Ne podnosim izgužvane jastučnice! user posted image

Ovo bi moglo i u temu Fobije ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Šta peglate a šta ne?
30.4.2010 14:47:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

mislim da imamo vise bakterija u pi***ma nego na zici! user posted image pa tvoja je zica tvoja je cica.  Sta te briga sta dr. kaze.  Sve se bojim da on njegovog djoku ne stavi ponekada tamo gde bas nije cisto.
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

ja peglam sve osim carapa,nekad nisam nista ali vremena se mjenjajuuser posted image salim se dr.mi rekao da obavezno predjem peglom preko donjeg vesa,jer na zici kao moze svakakve bakterije biti,pa ga slusamuser posted image





Veki........... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 15:07:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

kad sam rodila ćerku ko manijak sam peglala njene stvari

od njene druge godine ništa što ne moram ne peglam
ljeti prostirem veš na terasi, čim malo zahladni sušim ga u sušilici i to opcija sušenje za ormara, em izadje ko ispeglan em ono čudo na mašini pokupi sve one sitne dlakice , ma ljepota
imam ja pametnija posla od peglanja user posted image



i od ovog podebljanog dijela sam definitivno prestala peglati

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 15:11:10   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

kad sam rodila ćerku ko manijak sam peglala njene stvari

od njene druge godine ništa što ne moram ne peglam
ljeti prostirem veš na terasi, čim malo zahladni sušim ga u sušilici i to opcija sušenje za ormara, em izadje ko ispeglan em ono čudo na mašini pokupi sve one sitne dlakice , ma ljepota
imam ja pametnija posla od peglanja user posted image



i od ovog podebljanog dijela sam definitivno prestala peglati


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem gaca peglam sve, jos uvek.... ponekad mi se i nagomila opran ves pa mm oblaci i nepeglanouser posted image .... a bas sad krenuh da peglam..pozzzzzzzzz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 15:15:11   
anajid
Ma peglam sve po redu,osim gaca,carapa.peskira!Nekako volim kad je grublji peskir,pa odmah i piling uradim!user posted image user posted image user posted image

A ostalo sve,pogotovo bebece stvari sve po redu!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 16:02:16   
lanajelena
kad imam vremena peglam sve,cak i gace i carape,peskire i krpe(znam mnoge koji to ne peglaju) a kad nemam vremena poslazem u orman pa kad mi sta zatreba tad peglam user posted image a oko kosulja mm smo ustanovili da on to bolje radi tako da je to njegov posao user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 16:07:09   
pepino
Moja mama je do prije par godina peglala ama bas sve sem carapa,pa tako i ja i sestra.
Prestala je zadnjih par godina,malo je smanjila....
Ja sam isto ispocetka,kada sam se tek udala peglala vecinu stvari,sada peglam ono sto mi je zguzvano,majice(skoro sve),hlace(takodje),peskire sam bila pocela jer mi je i Dr. rekla da je bolje zbog bakterija,ali mi se neda,peglam i gacice(svoje,takodje navika iz djetinjstva,zbog bakterija),peglam krpe,potkosulje sam prije,ne vise,posteljinu takodje ne vise,....
Znaci sve sam duplo smanjila od pocetka,ne da mi se!user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 16:43:42   
micketta
IZVORNA PORUKA: OTI

posteljinu peglam

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ne podnosim izgužvane jastučnice! user posted image




ej, pa, zene, zasto ne kupite onu posteljinu sto se ne pegla? ima ih u tako veselim tonovima
ne bi me vise obicna posteljina videla, nema sanse, ne, ne...



_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 16:46:10   
Mimče
ma zena ja vise nista ne peglam sem kosulja, pantalona i haljina kad idemo negde. Bebece stvari cu da peglam a nase vec odavno kupujem od materijala koji ne moraju da se peglaju, pamuk sa elastinom, viskoza itd....a posteljinu sam batalila , ionako se poguzvauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 17:07:31   
Cvetana
ja sve pobacam u orman, pa onda jednom u dve nedelje izvadim da peglam. Uvek imam ispeglane kosulje za bar 10 dana, pantalone, suknje.....
Od svih kucnih poslova najvise ga volim, upalim TV i skuvam kafu i peeeeeeglammmmmmmmmmuser posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 17:24:27   
prase
Ja peglam sve osim carapa. Odecu, posteljinu, peskire - sve. MM hoce da pegla jer misli da se mnogo mucim, ali ja ne dam jer znam da cu poludeti ako nadjem da nije ispeglano "kako treba". Ne znam, tako sam navikla. Nista, ali bas nista mi nije isto i ne dopada mi se ako nije ispeglano i kraj.

E sad anegdota od kada sam imala jedno 8-9 godina. Krenula ja na tusiranje i odem pravo kod mame:
"Mama, ja hocu da se tusiram, ali nemam gacice".
Mama: "Sta izmisljas, eno ti puna fioka".
Ja: "Ali to nije ispeglano!!!"
Mama: "Eno ti pegla pa peglaj".
Od tada ako hocu opeglano, peglam ja. Bilo je (retkih) izuzetaka dok smo jos zivele zajedno a ja vec bila devojka i to je to user posted image

Nekada me strasno mrzi da peglam, a nekada ne. Ipak, uvek se nateram da ispeglam pravo sa susenja i neopeglan ves ne drzim daleko od ociju - daleko od srca. Znam za jadac.

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 17:28:42   
cipiripi
Samo majice od mm, nista drugo..meni je to gubljenje vremena...iskreno user posted image
Muz mi ne nosi kosulje...ne nosim ih ni ja..a one zahtevaju peglanje.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Šta peglate a šta ne?
20.5.2010 20:12:07   
anci 81
Ja samo majice od mm i apsolutno nista vise!
Ako i opeglam nesto drugo,to je po potrebi opet za muza,a od svojih stvari bas nista!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Šta peglate a šta ne?
26.4.2011 13:08:01   
isidora88
prekopirano iz spiska i razgovora rr mama user posted image


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Cure, kako da operem i opeglam Ninine haljinice? Neke su od somota, pa u "balon#, neke texas, neke od materijala koji nemam pojma šta je .. Sve se plsašim da ih ne upropastim peglom ...

Cure, kako da operem i opeglam Ninine haljinice? Neke su od somota, pa u "balon#, neke texas, neke od materijala koji nemam pojma šta je .. Sve se plsašim da ih ne upropastim peglom ...


IZVORNA PORUKA: IVA 11

Ja stvari prvi put uvijek operem ručno, somot i lagane materijale ne peglam, samo dobro istresi veš kad ga budeš širila. A texas standardno, malo nakvasis i peglanjeee. user posted image
Bravo Mikice! A to tako obično bude, uživaj i odmaraj! Dako bude sve ok kod dr-a! user posted image


IZVORNA PORUKA: mikica sa

probaj da opereš ručno a peglaj na najmanjoj temp.odnosno na nivou za vunu ili svilu i to preko krpe. ako vidiš da nije strašno možeš krpu i skloniti.


IZVORNA PORUKA: maja19

Ja peglam i somot na standardnoj temperaturi kao i teksas a to sto ne znas sta je peglaj preko krpe..mozes tako i somot da probas ukoliko se plasis..

IZVORNA PORUKA: jovicaa

zasto peglate somotuser posted image ako ves izvadis odmah iz masine cim zavrsi i dobro protreses nema potrebe da ga peglas. ja vise nista ne peglamuser posted image pa nemam bre vremena jos i sa tim da se zezam. svega mi  je preko glaveuser posted image


IZVORNA PORUKA: maja19

Jovice ja peglam i somot, pogotovu Nikola ima dosta stvari i kosulja i koliko god da lepo rasiris vidi se da nije peglano..

IZVORNA PORUKA: Olga RR

Bubo , ja sve peglam sa nalicja a perem u masini , na 30 - 40 i zzvisi od materija da li ce se centrifugirati ili ne

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja peglam moje i muževe pamučne majce koje nosimo na trenerku recimo, ili na farke. I Farke peglam. Bez obzira kad izvadim veš, ja sve sušim u sušilici koja ne gužva, ali se ipak vidi da nije peglano, a to mi je nekako bezveze. I mm i ja smo device, perfekcionisti, a on čak voli da mu majca bude peglana "na liniju" user posted image , i meni je to-to, nešto što treba uraditi. Ne peglam posteljinu, peškire ni krpe za sudove, ali garderobu pamučnu, košulje- to da. I Ninine stvari takođe. Mada uvek malo sačekam da de nagomila. Malo. Ahaa. user posted image


IZVORNA PORUKA: lesica

I ja sam u klanu nepeglusa  user posted image , mm je naucio da pegla sebi,a ja tu i tamo ponesto opeglam Lenki( bodice pre svega to joj ide direkt na kozu i posteljine) ostatak ne peglam,samo kad negde idemo onda te dve -tri stvari za obuci opeglam. Po kuci idemo izguzvani user posted image



IZVORNA PORUKA: Vika

Ja još uvek peglam sve, uključujući i čarape, a dokle ću, dok ne padnem



IZVORNA PORUKA: bebablue


IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: bebablue


IZVORNA PORUKA: Olga RR

sram vas bilo idete izguzvane user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

ma strasnnooo ju ju sta ce selo ovaj zrendzanin da nam kazeuser posted image
iskreno meni je to kao usisavanje svaki dan bespotrebno.. opeglam samo muzu ponekad nesto ako masina sazvace.. da ne ide bas apa drapa na posao... a ovako jok nistauser posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam istomisljenikuser posted image
Nisam prljavusa, ali nisam rob spremanja, divim se perfekcionistima, ali ja cu za neke stvari da zazmurim i uzivam u necemu drugom, a spremicu kad mi bas zasmetauser posted image




IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja sam kompenzovala- mogu da peglam šta god treba, ali zato ne kuvam. Tu je mm glavni baja. Ja zbrčkam ponešto instant. Danas - carska mešavina povrća (smrznuto, frikom) pa ću to sa piletinom . I neki sos odozgo i ćao.


IZVORNA PORUKA: isidora88

bebabluse isti slucaj sam i ja user posted image
nema sanse da bih carape peglala,jedva se nakanim da opeglam nesto od odece kad idem napolje i to sve smandrljam user posted image
najvise me nervira kad mm uzme neku majicu iz ormana (uvek,ali uvek nadje neku koja je kao da je krava zvakala) i krene da je oblaci a ja poludim kad vidim na sta lici, i onda mi jos kaze,eto nek vide ljudi kakvu zenu imam user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: isidora88

bebabluse isti slucaj sam i ja user posted image
nema sanse da bih carape peglala,jedva se nakanim da opeglam nesto od odece kad idem napolje i to sve smandrljam user posted image
najvise me nervira kad mm uzme neku majicu iz ormana (uvek,ali uvek nadje neku koja je kao da je krava zvakala) i krene da je oblaci a ja poludim kad vidim na sta lici, i onda mi jos kaze,eto nek vide ljudi kakvu zenu imam user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: bebablue


IZVORNA PORUKA: isidora88

jovice opet te kopiram user posted image slazem se sa svim napisanim user posted image
ne pustim ja mm nikad da ode tako sazvakan ali ne patim od toga da mi je sve pod konac user posted image
sad cu da se pecnem da ne bi morala olga user posted image


Pratim vas againuser posted image








< Poruku je uredio isidora88 -- 26.4.2011 13:10:12 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Šta peglate a šta ne?
26.4.2011 17:40:11   
bebać
doskora nisam peglala skoro ništa(osim posteljine i neke sergejeve stvari) sad sam počela i svoju garderobu sa posla

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Šta peglate a šta ne?
18.11.2011 15:58:07   
pippi29
sta je peglauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Šta peglate a šta ne?
13.4.2012 7:32:18   
Lu
Ja ne peglam ni trećinu onoga što sam peglala prije 5 godina kad se R. rodio.
Samo vidljivo izgužvanu odjeću, bude 2-3 komada iz mašine.
Za malog odmah pri kupovini biram majice, ove u kojima ide u vrtić i za kod kuće, da se ne peglajuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Šta peglate a šta ne?
13.4.2012 7:37:22   
minavb
Ja peglam samo kosulje, sve ostalo pegla dadilja, a ona pegla cak i carape.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here