|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 9:44:00   
Jole84
Peglam kosu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 9:45:37   
indy_25
Peglam ono sto se peglati mora.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 9:49:00   
hanka

IZVORNA PORUKA: Jole84

Peglam kosu user posted image


user posted image ubicu se user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 9:50:25   
Jole84
Nemoj srcika,ću propeglam i tebe,za džabe user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 10:04:23   
hanka
user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 10:08:08   
Sanchy
Peglam uglavnom sve,osim krep posteljine...posto uglavnom perem na niskim temparaturama da bih bila sigurna da sam unistila sve patogene moram preci vrelom peglom,.......

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.5.2012 10:13:51   
cockic
uglavnom nista,ja to dobro istresem i tako okacim da se susiuser posted image

samo pegla mi fali ne znam gde mi je glava,nestignem da jedem ko covek
o pegli i nerazmisljam.

vala smucila mi se mm kad je radio nosio je odela odlepila sam,sad sam na zasluzenom
odmoru

peglala sam pred porodjaj bebece stvari i to je to user posted image znaci tacno pre tri mesecauser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:07:43   
mala buba
ranije sam sve peglala, sad ne. po potrebi. klincima sve stvari,osim gaca. user posted image
ne peglam ni peskire. moja sveki kaze da je jako neuredno kad su peskiri neispeglani,ali me bas boli uvce user posted image
ne mogu da stignem.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:11:52   
mihi
Pegla se sve dok pegla žena koja čuva Miloša, kad to pređe u moju nadležnost peglaće drajeruser posted image user posted image

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:16:39   
Anoniman
Peglam sve muževe i Nešine stvari, osim gaća i čarapa, peglam im i potkošulje, gadno mi je kad je izgužvano, a N se presvlači u vrtiću a mm na poslu. Sebi ne peglam baš ništa, ja furam onaj "to baš tako treba" fazon, i postavljam nove modne standarde - krava žvakala je hit.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:17:17   
tijatija
Sve sem peskira i carapa , i uvek kad pocnem da peglam govorim sebi, jos ovaj put i peglacu po potrebi ali dzabe.... I stvarno nak naj naj vise mrzim da peglam, a isto tako naj vise mrzim kad je orman u haosu

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:22:23   
Ognjenka
Peglam sve osim vesa. Nisam peglala peskire ranije, ali mm voli kad su mekani, pa sad peglam. Mislim od sad ce on, jer ja moram da odmaram. Jos da ga naucim da pegla sopstvene kosulje i blago meni.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:24:53   
nenja22
ništa, sem jako retko i po potrebi neku od mojih bluza, koju nisam na vreme izvadila i rastresla posle pranja, pa je baš mnogo ižvakano...mm najviše nosi majce, da mora košulje to bi verovatno bila dodatna stavka, mada ovih par što obuče povremeno su neka lanena, a neka takva da ni one ne moraju ako se lepo rastresu i okače na ofinger da se osuše...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:28:27   
Anoniman
Nista osim par kosulja od md

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 11:31:10   
peca
Samo bebece stvari, i mm-u pantalone i kosulju kad negde ide tako obucen, sto se desilo dva puta za osam godina user posted image user posted image user posted image mada mi se cini da je i tad sam opeglao, ume covek da pegla user posted image A i bebine stvari peglamo po pola, ja pelene i ono normalnog oblika, a on sitnuriju dosadnu i nezgodnu user posted image

Od svojih stvari ne peglam nista, ako je nesto zguzvano set_am se po kuci u tome prvo pa se ispravi user posted image user posted image user posted image

Sreca ja nemam mnogo stvari koje je neophodno peglati,a majice i to trik je u susenju i slaganju... user posted image

Jole bravo za kosu user posted image

< Poruku je uredio peca -- 2.6.2012 11:33:03 >


_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 21:29:04   
ishler
Peglam sve sem peskira i vesa,stavim dosta omeksivaca pa budu mekani ,iako ga ne volim.
Nama moram sve jer nosimo kosulje,pantalone,itd.
A volim da mi je i beka ispeglana.user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta peglate a šta ne?
2.6.2012 21:33:05   
branki*
ja ne peglam nista.lepo prostrem i kad savijam lepo pravnam.mada,peglam kasnije kad treba da to obucem,ne bih nikad izasla izguzvana,niti pustila tako muza ili bozu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta peglate a šta ne?
3.8.2012 10:42:19   
Anoniman
Ovih dana nije akcenat na tome ŠTA peglam (samo Mićkovo, ostalo moja mama), već KAKO peglam-dakle tehnika user posted image
Moja mama se bez problema latila ovog posla, ali pošto i ona radi, nekad joj treba i 5-6 dana da opegla moje vikend pranje (3-4 mašine), a Mihajlovo se po ovoj vrućini i prlja i znoji, pa i pišne, tako da nemam dovoljno garderobe, pa moram ja svaki drugi dan da popeglam njegove stvari. E sad, pošto moram da ležim, našla sam sistem-privučem čajni stočić ugaonoj na kojoj ležim, stavim ćebe umotano u stoljnjak na sto (to ti dođe improvizacija daske user posted image ), namestim se pobočke tako da mi karlica stoji vodoravno, agornji deo naslonim na jastuk, pa bočno desnicom obavljam posao....user posted image Mm kaže da izgleda potpuno normalno, a ja se ukočim na pet mesta i još mi ruka ojačala kao u Švarcenegera user posted image Mada kad dođe zima i Mićkovo će da rešava baba vidim ja user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta peglate a šta ne?
3.8.2012 11:21:08   
red3lilu
Pegla se samo ako je izgužvano a u tom se izlazi iz kuće. Uglavnom smo sve pripremili veče pre za sutra (za odlazak na posao i u vrtić) i samo to se peglalo... Jako malo garderobe imamo za peglanje... košulje koje mm koristi za izlaske ili moje za posao...
Sve ostalo se lepo istrese pre sušenja pa se ne izgužva...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.8.2012 15:47:33   
Sesilija 83
Peglam sve osim carapa...i brusa

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta peglate a šta ne?
4.8.2012 16:10:55   
cockic
nista user posted image vec pisah na temici

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta peglate a šta ne?
23.10.2016 2:15:55   
Anck Su Nmaun
Mm kosulje,pantalone,farke.. decije haljine i ponesto sto je zahtevnog materijala.pa se uzasno guzva. To je sve.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta peglate a šta ne?
23.10.2016 6:26:33   
Milena18
Bebine stvari, pelene, farmerice, neke moje pamučne bluze koje se gužvaju. Mm sam pegla košulje, mada ponekad priteknem u pomoć kad zagusti user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta peglate a šta ne?
23.10.2016 8:25:00   
IvanaSK RR
Kada se osusi, peglam samo bebin ves. Ostalo lepo slozim i u ormar, pa peglam po potrebi.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta peglate a šta ne?
23.10.2016 8:27:52   
branki*
Isto kao ivana,ne peglam nista,lepo savijem i onda po potrebi kad mi sta treba.volela bih da ima neko da mi pegla,volim kad je sve onako opeglano i pod konac,ali nemam vremena nikako za to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here