|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bade mantil
31.7.2009 22:33:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A to. Nemam posebne peškire za noge, šta će mi, pa oprala sam ih. Zato i ne volim bade mantil, jer kada koristim peškir, iz kade izlazim tako što brišem jednu nogu, spustim je van kade, pa brišem drugu nogu... Izađem suva. user posted image

E vidiš...meni je lakše da samo ogrnem ogrtač dok stojim na ručniku na koji cijedi voda, nego da se brišem skakućući na jednoj noziuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bade mantil
1.8.2009 22:59:31   
sneza24
Imam bade mantil i nosim ga zimi kad se okupam pa ako mi je hladno preko pidzame.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bade mantil
1.8.2009 23:10:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A to. Nemam posebne peškire za noge, šta će mi, pa oprala sam ih. Zato i ne volim bade mantil, jer kada koristim peškir, iz kade izlazim tako što brišem jednu nogu, spustim je van kade, pa brišem drugu nogu... Izađem suva. user posted image

E vidiš...meni je lakše da samo ogrnem ogrtač dok stojim na ručniku na koji cijedi voda, nego da se brišem skakućući na jednoj noziuser posted image


Ne skakućem. user posted image Dignem nogu na ivicu kade, kada je obrišem, spustim je van kade, pa dignem drugu nogu na ivicu.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bade mantil
1.8.2009 23:12:10   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


Ne skakućem. user posted image Dignem nogu na ivicu kade, kada je obrišem, spustim je van kade, pa dignem drugu nogu na ivicu.


I ja isto ovako radim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bade mantil
1.8.2009 23:13:42   
Lu
Ajoooojuser posted image
Ja ipak glasam za ogrtačuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bade mantil
1.8.2009 23:18:58   
NadaR
Joj cula sam negdje za 'BADEL MANTIL'user posted image user posted image
iMAM IH NEKOLIKO ALI IH NOSIM SAMO ZIMI(ups, caps lock)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bade mantil
1.8.2009 23:20:38   
Verus
ISTO.
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A to. Nemam posebne peškire za noge, šta će mi, pa oprala sam ih. Zato i ne volim bade mantil, jer kada koristim peškir, iz kade izlazim tako što brišem jednu nogu, spustim je van kade, pa brišem drugu nogu... Izađem suva. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bade mantil
29.3.2011 10:06:36   
bebać
Nemam...a kanim se kupit ima već 2godine,Sergej ima i nosi ga...ja često nosim po kući onaj crni svileni....i baš ga volim...ljeti pogotovouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bade mantil
29.3.2011 10:09:07   
Olga75
ja imam ali ga retko koristim , stoji okacen u kupatilu , operem ga i ponovo okacim user posted image
promasena investicija


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bade mantil
12.11.2015 10:48:56   
branki*
Imam,ali ne nosim uopste.roze je i bas mekao,lep.koristio mi je u bolnici posle oba porodjaja i to je to.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bade mantil
12.11.2015 10:51:42   
emicaa
Moj je nešto sivo bijeli,mekan,obožavam ga obući naveče posle tuširanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bade mantil
13.11.2015 18:43:02   
madre
ja skoro pa da ne mogu da zamislilm tusiranje bez bade mantila, mnoooogo mi je prakticniji od brisanja preskirom. mnoge sam izmenjala ali se uvek vracam jednom zutom, starom vise od 20 godina, sto je tata doneo mami iz inostranstva...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bade mantil
13.11.2015 18:54:34   
MAMAMAJ
Ja imam tri, ustvari jedan ( svetlo plavi) sam odnela kod sveki, da imam tamo kad prelećem od sobe do kupatila i nazad, a kupila sam ga sama pre sto godina...
Drugi je pamučni, Ikein, kupio mi svekar kad sam bila prvi put trudna, lila boja, ali dva broja veći, čak i sad kad sam trudna, jer nikad više nisam nabila onu kilažu kao tada, fala Bogu.
I treći, moj omiljeni, ariljski, svetlo roze frotir, spreman da se pere za porodilište... user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bade mantil
13.11.2015 18:57:23   
choopa choops
Nosila sam ga jedino kad sam išla u porodilište user posted image Po kući ne znam da l' sam ijednom obukla. Imama dva, jedan frotirni i jedan svileni. Trajaće mi do kraja života, ako Bog da kad budem stara baba od nekih recimo 90g. pa za bolnicu user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bade mantil
13.11.2015 19:02:38   
madre
aha, meni je bade mantil samo onaj od preskir materijalauser posted image ovo ostalo su kucne aljine, kimono i tako to, a to nemam naviku nosim...
inace kada sam bila mala zvala sam to badeM mantiluser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bade mantil
13.11.2015 19:12:23   
wivern
Ja imam jedan, fenomenala, cebast i kratak..do kukova. I nosim ga cesto kad sam kuci, izigravam Bruce Lee - ja user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bade mantil
13.11.2015 19:29:00   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: madre

.
inace kada sam bila mala zvala sam to badeM mantiluser posted image



BadeL mantil user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bade mantil
14.11.2015 9:54:02   
nata11
Imam jedan lagan frotirski roze i retko ga nosim, nemam naviku.
Ako se nekad ranije uvise istusiram pa ga nvucem, obicno vikendom.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bade mantil
14.11.2015 10:38:36   
MAMAMAJ
E, ja sam obožavala dok sam bila mlađahna kad dođem s posla promrzla da se istuširam, namažem, obučem pidžamu, pa badeL user posted image i tako do polaska u krevet.
A sad, majko mila...
Jedan dan stignem da se istuširam, jedan dan da se namažem, jedan da obučem pidžamu user posted image badeL je otišao u istoriju, ko još ima vreme za to... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bade mantil
14.11.2015 11:05:32   
nata11
E tako cu ja danas Maamaj. Ribam kucu posle posla, perem zavese pa se u 18 presvlacim i uzivam :)

_____________________________





(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bade mantil
14.11.2015 13:28:15   
branki*

IZVORNA PORUKA: MAMAMAJ


A sad, majko mila...
Jedan dan stignem da se istuširam, jedan dan da se namažem, jedan da obučem pidžamu user posted image badeL je otišao u istoriju, ko još ima vreme za to... user posted image


user posted image kako se nasmejah sad na ovo!bas takouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bade mantil
14.11.2015 13:30:55   
MAMAMAJ
Branki, razumemo se sve... user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bade mantil
28.10.2019 17:47:43   
branki*
aaaa,promenila se situacijauser posted image sad nosim redovno bade mantil.upravo sam u njemu jer sam se tusirala posle posla na brzaka i mrzeo me da trazim sta cu obuci i navukla njega.i jos sam u bade mantilu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bade mantil
28.10.2019 19:26:13   
flamingos
Ne nosim bade mantil,odoh na tuširanje,uskačem u pidžamu i u krevet.Neispavana sam


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bade mantil
28.10.2019 21:09:42   
bubulence
Obozavam bade mantile. Obozavam. I nedavno mi je muz kupio jedan divan, mek, cisto beli u C&A. Vecinu dana sam u njemu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

tetovaza
pisuljica

Da li tetovaza mnogo boli

Da (13%)

Ne (16%)

ne znam (71%)


Ukupan broj glasova: 76

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here