|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mravi!
17.6.2011 22:48:02   
Shishica
ni ptica
user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mravi!
29.4.2012 14:36:26   
lesica
Da se prijavim u klub! Sinoc smo ostavili terasu otvorenu i jutros user posted image Uglavnom,uz kucu se penju iz dvaorista i jutros sam celu kucu potopila u asepsol-ne biste verovale kako padaju mrtvi-onda sam malo pustila da to tako deluje pa sam sve prebrisala,i posolila sam sve kuda bi mogli da pridju. Najgore od svega je sto nigde mrvu hrane nisu mogli da nadju,jer je sinoc u mojim nastupima ludila sve ispremestano i ocisceno. Ali moracu da im doakam tako sto cu celo dvoriste i coskove po istom i krov i sve pukotine da isprskam etiolom-resicu se i mrava i osa i strsljena i svih gmazova user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mravi!
29.4.2012 14:44:46   
Sanchy
ako imas terasu posadi paradajiz u saksiju ,mravi beze od tog mirisa,ja ih nemam nigde ni po dvoristu cak a imam samo malu basticu negde po sredini u kojoj naravno raste paradajiz..

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mravi!
29.4.2012 15:01:31   
nela79

IZVORNA PORUKA: lesica

Da se prijavim u klub! Sinoc smo ostavili terasu otvorenu i jutros user posted image Uglavnom,uz kucu se penju iz dvaorista i jutros sam celu kucu potopila u asepsol-ne biste verovale kako padaju mrtvi-onda sam malo pustila da to tako deluje pa sam sve prebrisala,i posolila sam sve kuda bi mogli da pridju. Najgore od svega je sto nigde mrvu hrane nisu mogli da nadju,jer je sinoc u mojim nastupima ludila sve ispremestano i ocisceno. Ali moracu da im doakam tako sto cu celo dvoriste i coskove po istom i krov i sve pukotine da isprskam etiolom-resicu se i mrava i osa i strsljena i svih gmazova user posted image


E zeno kraljice! user posted image Nasmija me !

Ja sam ih domestosom unistavala dok nije bilo djece. Sad kad i njih dvojica setaju oko mene ne smijem te agresivne metode da primjenjujem.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mravi!
29.4.2012 16:02:41   
lesica
Ja sam naucila moju ceru da kad mama radi-citaj ubija na mrtvo neke bube,ona sedi na krevetu u spavacoj sobi i igra se. U protivnom i ona mora da se hvata za dzoger. Uglavnom,asepsol definitivno deluje! Sunula sam malo onog koncetrovanog niz zid kuce i nema ih na vidiku,zasad.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mravi!
29.4.2012 16:07:14   
Cecana
Sto se mrava tice zakon su one raid klopke,t.j. kucice.Ja sam godinama vodila bitku s njima u kuhinji,prosle godine kupim dva pakovanjs tih kucica i nema ih vise.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mravi!
23.5.2012 13:34:50   
Anoniman
zene dajte neko resenje da isteram mrave iz kuhinje, a da nije otrovno, zbog male bebe?user posted image

(odgovor članu Cecana)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mravi!
11.3.2013 11:41:36   
Shishica
Kupili smo juce kucice za mrave i otvoricu ih i staviti kad gamad od mrava krene.. vec se jezim.
Prosli put su pomogle, ako treba uzecu jos jedno pakovanje..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mravi!
11.3.2013 11:46:53   
Sanja90
Moja mama kaze da je kuhinjska so dobra protiv mrava,a nama su se pojavili u kupatila,pojma nemam zasto...valjda zbog vode...ne znam...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mravi!
11.3.2013 11:52:41   
Honey
Joj i meni su se pojavili u kuhinji pre neki dan user posted image i stanari sto zive pored nas kazu da ima i kod njih mrava, svuda, ne samo u kuhinji... Ne znaju kako se stvorise od jednom, moram da ih se resim sto pre, ne zelim ih svuda po kuci user posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mravi!
11.3.2013 23:19:19   
Anoniman
Nama su pomogle raidove kucice probajte ih....user posted image user posted image

(odgovor članu Honey)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mravi!
11.3.2013 23:41:12   
dijana1*
U BL sam imala nov stan, nova zgrada. Posle dve godine sam ga prodala to je katastrofa. Ne mogu vam opisati koliko je bilo mrava. Nisam ih se mogla nikako resiti. Pola garderobe sam bacila zbog njih. Svugde su mi se uvukli a redovno sam cistila. Danima sam plakala zbog njih. Do tada nisam znala sta su mravi definitivno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mravi!
11.3.2013 23:42:26   
Ivanka 75
Napast, raid kućice su odlične.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mravi!
11.3.2013 23:57:41   
World
mi smo imali povremeno one male zute mrave... jedino cime smo ih uspjeli rijesiti su bile raid kucice..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mravi!
12.3.2013 0:20:26   
liliana
Ja sam pre nekih 8 god. muku mučila sa njima. Ništa nije pomagalo. Onda mi je jedna prijateljica rekla da pospem prašak za pecivo putanjom kuda prolaze. Nikada se više nisu pojavili

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mravi!
26.5.2014 12:13:08   
NadaR
Jaooo ljudi ... Poludjeh od mrava ! Poslije ove poplave je haos . Zmije ,m isevi , komarci I najvise mravi .
U kuhinji sam sve potrpala u one posude za zamrzivac sa poklopcem , nema nigdje ni jedne mrvice anjih million user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mravi!
26.7.2014 19:00:44   
dunja RR
Žene, dajte savet, poludeću od mrava. Kada smo renovirali stan zatvarali smo sve rupe, izlazili su ranije iz štokova. Čitave kolonije malih žutih. So ne pomaže, deterdženti i sl. Sada ih ima još više, izlaze odasvud. Nalazim ih i u bebinom krevecu user posted image a ne mogu neku hemiju zbog njega da koristim.

Pomagajte, šta da radim?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mravi!
26.7.2014 19:03:22   
dunja RR
Kako izgledaju te raidove kućice, da li je to onaj klasičan raid u struju ili nešto drugo? Da li mogu da koristim, tj. da li je štetno za bebu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mravi!
26.7.2014 19:12:20   
Sanchy
Te raid kucice ne idu u struju to su bukvalno plasticne male kucica u cijoj sredini je otrov ,mravi ulaze i izlaze iz te kucice nose otrov u mravinjak i na taj nacin to funkcionise,zvuci grozno ali sta ces..e sad taj otrov bi trebalo da bude neskodljiv za ljude ali ako kazes da ih nalazis (mrave) u krevecu ne znam sta da ti kazem..a da kupis onu zujalicu sto rasteruje bube izmedju ostalog i mrave?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mravi!
26.7.2014 19:41:33   
pocahontas
isto kod nas, nisam ih nasla u kreveticu nego u kolicima, pop***** sam i posle tri meseca zvala ciklonizaciju, to je bilo proslog cetvrtka i od tad ih nema...danas sam videla 3 na terasi, valjda je to kraj...odvratni su, mali zuti i SVUDA ih ima, nasla sam ih i u korpi sa prljavim vesom...uzas.
zovi ciklonizaciju, ali da bi imalo smisla mora cela zgrada da se isprska, a u mojoj zgradi niko sem mene se nije prijavio, a imaju ih...al ces ih se svakako resiti bar na. neko vreme.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mravi!
26.7.2014 20:20:51   
bubulence
meni je raid zakon ali za mrave pomaze i sirce, nakvasis vatu pa brises mesto gde izlaze, ja sam cak jednom i sipala u jenu rupicu od 2mm i vise ih nikada nije bilo. brasno takodje pomaze ali samo privremeno. dan-dva ih nema pa se opet pojave. postoje i one krede koje se kupuju u poljo apotekama...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mravi!
12.8.2014 10:50:31   
dunja RR
Potamanili ih! Nadam se na duže, videćemo. Došli nam i isprskali nešto, rekli da nije štetno za bebu.

Hvala Maslačak na pomoći!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mravi!
12.8.2014 15:14:33   
Dada81
Bas sam htela pitati Dunja kakva je situacija!user posted image Pa super,najvaznije da vise ne dolaze do krevetca,uhh...
I mi imamo male crne,negde izlaze ispod brodskog poda ,najgore sto ne znam gde im je leglo,a podovi se rasusili,imaju male pukotine..pih

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mravi!
12.8.2014 15:16:22   
Dada81
Nado,kako je kod vas?

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mravi!
5.10.2014 19:36:21   
dunja RR
Opet se pojavili, prokleti bili, samo u kuhinji, ali jutros i jedan buba rus. To se desi čim neko renovira u zgradi. Ali ljubazni ljudi iz firme koja ih je potamanila (Maslačak hvala na kontaktu još jednom!) će doći sutra da ih srede jer imamo garanciju 6 meseci.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here