|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mravi!
5.12.2014 17:45:07   
Mariya
Mi imamo mrave onda kad im je sezonauser posted image 2-3 puta godisje navale. Sad izgleda nije, puna kuca mrvica a mrava nigdeuser posted image Resavamo ih se tako sto skrivena mesta, npr iza namestaja prskamo biocid-om, sprej za muve sa produzenim dejstvom isto deluje, a kad ih vidim na gomili, instant resenje - alkohol 96%. Drzim ga u inace u bocici sa rasprsivacem za dezinfekciju svega i svacega, pa samo isprskam mrave, oni crknu, alkohol ispari i onda ih usisam i resen problemuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mravi!
15.12.2014 19:56:21   
dunja RR
Pre desetak dana su sporadično počeli da se pojavljuju u kuhinji i kupatilu, a jutros i u našoj / bebećoj sobi, hvala Bogu nisu došli još do kreveca, već su za sada na suprotnom zidu. Dolaze mi sutra da ih srede, zvala sam danas, imamo još pravo u okviru garancije. Znači čim se prolepša vreme, jer je ovih dana nešto viša T, eto mrava. Užasni su. Danas ceo dana idem za njima i eliminišem ih user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mravi!
10.3.2015 10:43:30   
QueenJ
Ooo, kako se obradovah kada sam našla temu! Ne moram da otvaram novu. user posted image
Ne znam odakle su se stvorili. To je strašno! user posted image
Mile po celoj kući, a ne mogu da nađem odakle izlaze. Bacala sam so kao da radim u Srbija putevima, cela kuća bela. Pa ih nema. Usisam, posle dan-dva, eto ih opet. Vidim da ste zadovoljni Raid kućicama i da ne škode bebi. Moram probati. Cena?


_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mravi!
10.9.2016 9:14:35   
branki*
Kod mene se pojavili mali crni mravi,dosadni su!!user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mravi!
10.9.2016 11:34:13   
choopa choops
Kod nas ih ima, ali dosta manje nego kod komšinice pored. Ona je morala da zove ove iz zavoda za deratizaciju da joj prskaju kucu i jos ih ima. Inace najbolje prirodno sredstvo protiv mrava je rasol od kupusa ili kurkuma. Ostalo slabo djeluje, počev od praškova pa nadalje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mravi!
10.9.2016 14:27:49   
branki*
Chupka,mislis da je prasak slab?ja bas hocu da uzmem neki poljop apoteci,ne znam ni sta ima.nemam ni rasol,ni kurkumu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mravi!
10.9.2016 23:45:33   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: branki RR

Chupka,mislis da je prasak slab?ja bas hocu da uzmem neki poljop apoteci,ne znam ni sta ima.nemam ni rasol,ni kurkumu.

Ma šta znam...To sa praškom mi je sve nekako kratkotrajno, nema ih malo i onda opet dođu. A plus je otrovno, pa ja nisam smjela i da stavljam zbog I. Ranije sam korstila onaj Baygon, i bio je OK, ali više ga nema kod nas...A tata je prosuo rasol prošle godine i od tada se mravi nisu pojavljivali!user posted image Doduše valjda je ta kiselina toliko jaka, da je spržila i korjen kiwija u blizini user posted image , ali bitno da nema više mrava!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mravi!
11.9.2016 12:36:19   
nata11
Meni se pojavili u delu gde stoji hleb. Sada sam stavila praska za pecivo (negde sam to procitala) pa cu videti. Ja ne volim da koristim u kuhinji ta jaka sretstva.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mravi!
11.9.2016 14:53:00   
choopa choops
Da to za prašak za pecivo sam i ja čula. Ako ti ne uspije probaj sa kurkumom, isto je prirodna, pa može svugdje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mravi!
11.9.2016 18:42:50   
branki*
Sad cu i ja da stavim prasak za pecivo.prvi put cujem,ali me nista ne kosta da probam!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mravi!
11.9.2016 19:21:07   
dunja RR
Meni ništa nije pomagalo, samo čovek koga nam je preporučila naša maslačak, i sredio je stvar sa prirodnim sredstvima, bezbednim za bebu /tada je S bio beba, a mravi su kdisali na krevetac, zbog mlekca).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mravi!
1.10.2016 20:02:58   
nata11
Ovo sa praskom za pecivo ne deluje user posted image

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mravi!
1.10.2016 20:53:56   
branki*
ne deluje,nato,ja sam isto probala,nistauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mravi!
16.1.2018 13:39:26   
MaraSima
Čim otopli eto ti mrava i kod mene :( ali so, biber, cimet to malo poprskam i oni prođu. Ali se vrate u još većem broju pa lepo pozovem čoveka čim krene toplo vreme popska mi kuću nekih sat vremena ne smem da budem u prostoriji, za to vreme ja odem u šetnju i kada se vratim samo pokupim mrtve i to je sve :D


Reklamiranje je zabranjeno.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.1.2018 12:51:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mravi!
24.2.2018 0:34:28   
Srecko47E
Kucica za mrave.Zakon!

(odgovor članu MaraSima)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mravi!
24.2.2018 7:31:12   
Anck Su Nmaun
Cimet mozda. Kad sam imala problem citala sam da se ppspe cimet po coskovima i uglovima da teta svu tu gamad.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mravi!
28.4.2020 23:22:36   
dunja RR
Pojavili se, opet! Posle 6 godina, grrr, stavila so, videću da li deluje..
Za sada u kuhinji, iza lavaboa.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mravi!
28.4.2020 23:31:00   
flamingos
Dosadni mravi.Možda odu.😀Ako se ipak odomaće,pozovi higijenski zavod i poprskaju-rešen problem.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mravi!
28.4.2020 23:33:11   
Mirko Svirko
Mi smo imali prosle godine te male napasti. Jedva smo ocistili. Za sada ih nema. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mravi!
28.4.2020 23:42:00   
flamingos
Mi smo u onom stanu u kone smo ranihe živeli, imali"buba ruse",tek koje su to napasti.Dlšli ljudi iz higijenskog,stavili nešto jedva vidljivo u štok od vrati,uz ivice parketa,nije otrovno za ljude i rešili smo ih se očas.Verujem da ima nešto slično i za mrave.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mravi!
28.4.2020 23:46:21   
dunja RR
Dolazio mi je ranije čovek, pre 6 godina, preporuka naše Maslačak, isprskao nešto što nije štetno za nas ljude, 2 puta je bio. Sa tim sredstvom je prskao čak i unuci kosu kada je imala vaške, sećam se da mi je pričao. I dao mi je flašu za svaki sličaj, toga nečega, stajala je do prošle god u kupatilu, i bacih je, kntam prošao je garant rok. Nije mi zatrebala jer on to sredio tada.


Buba Ruse mrziiiim, imali smo ih jednom ovde, nekako smo ih se sami otarasili.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mravi!
28.4.2020 23:51:05   
flamingos
Pa to,postoji nešto i za njih,raspitaj se.Što kažeš možda i rok istekao.Srećno-da odu i nikada se ne vrate.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mravi!
29.4.2020 12:03:53   
flamingos
Dunja,kakva je situacija sa mravima?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mravi!
29.4.2020 16:24:13   
dunja RR
Sinoć sam sa solju zapušila sve rupe u kuhinji i oko spavaće sobe koja graniči sa kuhinjom jer sam primetila da izlaze i iz ćoškova na laminatu, i danas ih nema, videćemo za dalje ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mravi!
29.4.2020 17:39:01   
flamingos
Super.Nadam se da neće više da se pojavljuju.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here