|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji omekšivač koristite?
15.2.2011 22:36:54   
choopa choops
Za njih bijeli Chicco, a za nas plavi Duel. razbija kako mirise user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koji omekšivač koristite?
10.3.2011 11:37:06   
bebać
Ne znam jel iko koristio onaj felce azzurra cllasic.....ne da ga preporučujem,nego me oduševio,a ja non stop mijenjam omekšivačuser posted image user posted image

počela sam pospremanje proljetno generalno,i jutros otišla po neka sredstva za češćenje...kad vidim da je ovaj na sniženju....duplo snižen,a 2 l...kontam 'ajd da ga probam'...zavjese sam oprala i sad kačala,čitav stan mi miriše....jednostavno ali moćno nekakouser posted image user posted image

ja,i moji opisiuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koji omekšivač koristite?
10.3.2011 11:40:24   
madre
ja koristim felce dezodorans i obozavam ga, tako da bi mi se i  omeksivac sigurno dopao... moram ga probatiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koji omekšivač koristite?
10.3.2011 11:44:10   
Anoniman
Meni se ne sviđa omekšivač, a inače obožavam taj miris, dezozdorans i bebi puder, divni su mi.
Omekšivač mi nekako smrdi na hemiju, i treba ga strpati pola litre u mašinu da bi onako lepo mirisalo.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koji omekšivač koristite?
10.3.2011 12:16:04   
Malecka074
Takodje, felce azzurra cllasic!user posted image

_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:21:41   
moja ciklama
Ornel New York

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:31:13   
anajid
Meni se u poslednje vreme najvise dopada Duel zuti i bas jako misrise,cak i kad se osusi ves(za razliku od nekih koji sam koristila)

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:35:01   
MarijaBg
Lenor Spring, ali professional od 5 litara, koncentrat, kupujem ga u Metro-u. Savrsen je... Ne moze da se uporedi sa Lenorom iz prodavnice, verovatno i zbog toga sto nije za nase trziste user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:36:11   
bratzz

IZVORNA PORUKA: anajid

Meni se u poslednje vreme najvise dopada Duel zuti i bas jako misrise,cak i kad se osusi ves(za razliku od nekih koji sam koristila)

I ja vec duze vreme koristim duel zuti i necu ga menjati.user posted image
Svidjaju mi se jos Bohor plavi, svetlo zeleni i zuti.Bohor koristim za Milicin ves.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:39:33   
IVA 11
Za bijeli ves-zuti Duel, jer roba predivno mirise od njega i Duel su mi proizvodi super, tek nedavno sam pocela da ih koristim. A za tamni-Lenor spring i taj miris obozavam!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:42:09   
anajid

IZVORNA PORUKA: bratzz


IZVORNA PORUKA: anajid

Meni se u poslednje vreme najvise dopada Duel zuti i bas jako misrise,cak i kad se osusi ves(za razliku od nekih koji sam koristila)

I ja vec duze vreme koristim duel zuti i necu ga menjati.user posted image
Svidjaju mi se jos Bohor plavi, svetlo zeleni i zuti.Bohor koristim za Milicin ves.



Bratzz ti i ja izgleda imamo isti ukus.I ja obozavam plavi Bohor.Divan miris.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 11:55:35   
IVA 11
E ja nisam koristila plavi nikad, samo zeleni. Moracu i taj da vidim jer ja sve prijatne omeksivace volim. user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 12:01:24   
bojanica7
ja koristim bohor. sve redom. svaki put drugu boju user posted image a gali zasad samo prasak. nesto kontam da kupim neki za bebe...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 12:54:08   
bratzz

IZVORNA PORUKA: anajid


IZVORNA PORUKA: bratzz


IZVORNA PORUKA: anajid

Meni se u poslednje vreme najvise dopada Duel zuti i bas jako misrise,cak i kad se osusi ves(za razliku od nekih koji sam koristila)

I ja vec duze vreme koristim duel zuti i necu ga menjati.user posted image
Svidjaju mi se jos Bohor plavi, svetlo zeleni i zuti.Bohor koristim za Milicin ves.



Bratzz ti i ja izgleda imamo isti ukus.I ja obozavam plavi Bohor.Divan miris.

Izgledauser posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 12:55:38   
bratzz

IZVORNA PORUKA: bojanica7

ja koristim bohor. sve redom. svaki put drugu boju user posted image a gali zasad samo prasak. nesto kontam da kupim neki za bebe...

Ja sam od prvog dana koristila Bohor za bebin ves i nikakvih problema nisam imala.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 13:38:21   
Lilly*
Od kada imam decu NIJEDAN! To je čista hemija koja ostaje u vešu! (nema ispiranja veša posle sipanja omekšivača).  Veš sušim u sušilici, tako da bude mekan, ni ne treba omekšivač. Ako se ne suši u sušilici, može se umesto omekšivača sipati 2-3 kašike sirćeta, veš će biti isto tako mekan kao sa omekšivačem, a miris sirćeta će nestati kada se veš osuši, 100 % user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 13:54:02   
Anoniman
Ni ja ne koristim omekšivač više, i nije mi tvrd veš. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 15:00:10   
isidora88
ja koristim duel beli(od kog je ves neverovatan,mek kao dusauser posted image ili cocolino za mateju a za nas silan neki novi dobila uz persil prasak i nije los

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 17:28:04   
Podrum Š.
Beli Silan, Felce Azzuro (hipoalergični) - za decu, Felce Azzura  (Classic) - za matore

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 17:55:11   
pepeljuga
ja koristim bilo koji beli (uglavnom lenor) i chicco beli za vukov ves ali stvarno malo.
moja mama koristi bohor i to onaj praistorijski koji nije koncentrat nego skroz redak, kao vodica, nikad mi ne bi palo na pamet da kupim jer mu je grozna ambalaza (a ja sam ciljna grupa za bljestave ambalaze user posted image ) ali bas lepo mirise, onako "na cisto'' user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 17:58:36   
jelenadunja
Cao ..........za bebin ves koristim beli cocolino,a za nas zuti duel,mada i ornel ima lepih omeksivacauser posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2011 18:00:30   
jabudic
Uvjek razlicit, sve mi se cini kad kupim jedan onaj drugi ljepse mirise user posted image

(odgovor članu jelenadunja)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.3.2011 8:01:05   
Anoniman
Sto vas nema dugo? Ja probam svasta. Trenutno sam kupila svetlo zeleni lenor. Inace mi se dopao neki svetlo plavi nov silan. Volim bohor, ali i felce azuro (bilo koji, svi su dobri) . Jedno vreme mi se silan nije dopadao jer mi je ostavljao neke mrlje po vesu. A lenor retko kad kupujem iz principa. Nista nije bolji od drugi, a skuplji.user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.3.2011 10:37:37   
Anoniman
Silan sensitive za sad,al planiram da predjem na obican, tj ne sensitive. Od lenora se mm ospe, iako pazim na doziranje, ne odgovara mu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koji omekšivač koristite?
26.3.2011 11:29:53   
Anoniman
Isto ti je to kao i sa praskom. Ja koristila ariel, al se mm pojavile neke ospice od njega. Valjda je jak, a masina ne ispire skroz prasak , a tako verovatno i lenor, a ako stavis manje onda nema toliko lep miris.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here