|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji omekšivač koristite?
18.3.2013 15:58:09   
Anck Su Nmaun
Lenor mi se bukvalno smucio sa njihovim jakim-[prejakim mirisima.

Uglavnom sad ove kao bebi, blaze, uglavnom sad svi imaju jedan za bebe user posted image

Silan nije los, Sad trenutno Duel za bebe imam..

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Koji omekšivač koristite?
18.3.2013 21:06:37   
jovana13
za klince chicov omeksivac plavi a za nas trenutno duel celebration i odusevljena sam mirisom user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Koji omekšivač koristite?
18.3.2013 22:03:49   
Mishica 77
Chicco beli za isidoru i Felce Azzuro za nas
Ovaj mi je najlepsi
user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Koji omekšivač koristite?
19.3.2013 21:35:46   
JellKo
Otkako imam bebu, i meni su poceli da smetaju jaki mirisi omeksivaca, tako da uvijek biram neki omeksivac svijetle boje user posted image (kao oni su mi blazeg mirisa). Za bejbija koristim Frosh (iz DM-a), plavi ili sa mirisom badema i obozavam ga. Koristila bih taj i za nas ves ali mi je malo skup. Isto tako, super mi je Kuchelweich (to je u stvari Cocolino), to dobijem iz Njemacke. I korsitim Ornel bijeli sa aloa verom. Od onih jacih, u zadnje vrijeme mi se jedino dopada Duel zeleni. Nemam pojma kako, ali bas su poceli da me iritiraju previse intenzivni mirisi omeksivaca...sad ne mogu da zamislim da koristim neki plavi Ornel, recimo user posted image .

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Koji omekšivač koristite?
19.3.2013 22:09:15   
salle
za decu chicco beli, a za nas bohor plavi ili zeleni, i silan isto plavi ili zeleni, nekada uzmem i beli od oba

(odgovor članu JellKo)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Koji omekšivač koristite?
20.3.2013 9:13:24   
branki*
ja obozavam kad mi ves mirise na lenor,trenutno ljubicasti.za bozu ranije chicco beli,mada zbog ekcema,uglavnom njemu ni ne koristim omeksivac.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Koji omekšivač koristite?
29.9.2013 11:28:25   
jole82
Silan neki beli sensitive sa alojom, ponekad ljubicasti Lenor, zadovoljna sam sa Bohorom belim, a mogu reci da i robna marka Metroa-Aro ima dobro omeksivace..meni su favoriti beli i narandzasti...cak sam i bebece stvari prala sa belim (naravno manje sipam kao i bilo koji drugi omeksivac) i stvarno je fenomenalan...znam da su me svi pitali koji je to kad lepo mirise, al nije jak ko Lenor da se oseca na kilometre, nego tek kad krenes da mirises blizu..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Koji omekšivač koristite?
29.9.2013 11:44:44   
cockic
ja trenytno koristim beli ornel natural i sensitiv,a zuti lenor sam pre njega.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Koji omekšivač koristite?
4.11.2013 21:55:37   
Figaro88
Presli smo na frosh.Mnogo vise mi se svidja od svih drugih koje smo probaliuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Koji omekšivač koristite?
4.11.2013 22:05:40   
minnica
Za nas beli Duel, a za decu beli Chicco. I ja volim Frosch, onaj aloe, ali ne nađem ga uvek, pa onda uzmem Duel.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Koji omekšivač koristite?
4.11.2013 22:58:48   
vikiveki
Mi koristimo Lenor neki plavi a ya decu onaj beli

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Koji omekšivač koristite?
14.1.2014 15:43:43   
svilica
koristimo svetlo plavi Silan, ja zadovoljna user posted image

< Poruku je uredio svilica -- 14.1.2014 15:44:49 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Koji omekšivač koristite?
14.1.2014 16:30:16   
Biserce
Duel baby sensitive mmmm

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu svilica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Koji omekšivač koristite?
14.1.2014 22:54:01   
madre
u poslednje vreme, za nase stvari beli duel, a za bogijeve frosh...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Koji omekšivač koristite?
14.1.2014 22:59:12   
serpica
Ja sam dugo koristila zuti Duel i za nas i za decu sad za nas koristim tamno plavi Duel,za za bebine stvari koristim Chico ali mi se cini da izgubi misris cim se garderobica osusi.U pocetku sam koristila baby omeksivac iz Idee K-plus je marka i feonomenalan je ali ga je tesko naci.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Koji omekšivač koristite?
15.1.2014 1:05:53   
Azra_
Meni je beli Bohor bio odličan. Moja mama ga je kupila, pa videla kod nje. Koristila ga neko vreme, sada ga ne nalazim. Uvek imamo u kući Chicco, pa perem i naše i detetove stvari sa njim, a od ostalih bude tu Silan (beli ili plavi), Lenor...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Koji omekšivač koristite?
14.3.2014 15:41:57   
Mizzy
Ja obožavam Ornel. Svi su mi lepi, ali onaj bebi najviše volim.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Koji omekšivač koristite?
14.3.2014 16:12:01   
moja ciklama
Lenor crni, nikako da mi dosadi, 9 meseci samo njega!
A radujem se nekom Coocolinu!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Koji omekšivač koristite?
17.3.2014 11:54:59   
mali_mis
Disov dobro plavi, nekako mi je bio najblazi sto se mirisa tice.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Koji omekšivač koristite?
21.5.2014 14:25:28   
cockic
ja sad imama neki felce,ali mi se nesvidja uopste.ornel beli su super.ne znam kakav je senzel panonija pancevo ga pravi.nisam ga koristila.ja samo duel zuti,bli,lenor plavi,zuti,ornel beli to je to.nisam vise nista probala.chicco samo kad su mi deca bila mala.mada on nista nemirise kad se ves osusi.a zuti duel bas mirise i posle susenja.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Koji omekšivač koristite?
21.5.2014 14:43:37   
anci kv
beli chico i duel
A za nas ljubičasti lenor

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Koji omekšivač koristite?
21.5.2014 14:55:18   
pocahontas
za klince beli chicco, a nama sam sad uzela plavi dm-ov omeksivac i odusevljena sam.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Koji omekšivač koristite?
21.5.2014 15:07:08   
Rosita
Ja za D ne koristim, a za nas kaki kad. Volim da probam novo. Trenutno silan ljubicasti. Jedino sam verna dove dezodoransu, ostalo cesto menjam .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Koji omekšivač koristite?
21.5.2014 15:28:27   
jovicaa
izbegavam omeksivac, sad imam neki ne znam ni koji je, ali najvise volim lenor i najcesce ga kupujem, osim kad ne isprobravam nesto drugo

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Koji omekšivač koristite?
21.5.2014 15:30:06   
jovicaa
mislim da bas sad imam beli bohor, vidim da ste pominjale..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here