|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupanje sa partnerom?
10.7.2009 18:04:05   
Brand new mama
Mi imamo jos malo fore za zajednicka kupanjauser posted image  Od pocetka veze nam je bilo skroz normalno da se zajedno kupamo, uglavnom uz sladoled dok se i voda skroz ne ohladi(mada sam ja uvijek bila vise tip za tusiranje-lezanje u kadi mi je inace bilo gubljenje vremena)... sad se kupamo zajedno jednom nedjeljno, onako skolski u nedjelju predvece i pricamo,pricamo(kada je premala za neke akrobacije uz moj nabujali stomacicuser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kupanje sa partnerom?
21.4.2010 0:04:15   
Anoniman
Kao hteli smo da se tusiramo zajedno ali smo zavrsili na drugu stranu neokupani!user posted image

(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kupanje sa partnerom?
21.4.2010 0:27:34   
Anoniman
Uvece obavezno ili u tus kabini ili u kadi. Zato su se na poslu cudili da mi je cesto kosa vezana i da nisam fenirana dok im nisam rekla da je pokvasim u tus kabini jer je mm mnogo visi od mene user posted image
A sto se kade tice, pa odrekli smo se letovanja prosle godine da bi pare ulozili u hidromasaznu kadu sa hidro i aero mlaznicama, veliku, ugaonu i bbesomucno je koristimo. Posebno sto nemamo bojler, vec toplu vodu, pa nema sanse da je potrosimo. user posted image
Ujutru svako ima svoj ritual, mm se u jednom kupatilu brije i tusira, a ja obozavam da kad cujem alarm stavim na snooze, odem do kupatila pustim vodu i kada me za deset min probudi opet, sipam filter kafu i iskoristim dragocenih 10 min da napunim baterije za naredni dan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kupanje sa partnerom?
21.4.2010 6:57:06   
bebironcic
Uglavnom da,narocito uvece...mada mi je malo problem tusiranje,jer i ja kao Nejt imam problema sa visinom,i moj muzic je dosta visi od mene pa me pokvasi celu.To nam je nekako postala navika i podrazumeva se da idemo zajedno na lencarenje  ili pod tus i ja se ne bunimuser posted image a ni onuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kupanje sa partnerom?
21.4.2010 8:00:48   
Anoniman
TO NAM JE RITUAL PETKOM UVEČE KAD STIGNEM KOD NJEGA ILI ON DOĐE KOD MENE.....user posted image user posted image user posted image

zaželimo se jedno drugog.....i eto romantike na dohvat ruke bez cimanja do grada na neku večeru,u šetnju ili šta već....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kupanje sa partnerom?
21.4.2010 10:17:29   
lenaa
vec je postalo tesno u nasoj kadi, ne mozemo zajedno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kupanje sa partnerom?
22.4.2010 11:29:39   
Anck Su Nmaun
Cesto..naravno dok mi nije izrasla tiba user posted image  user posted image user posted image user posted image

Sad kad dodje bebi ..neznam kako cemo  user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kupanje sa partnerom?
8.5.2010 16:33:02   
New Mom
Obožavam to! Imamo hidromasažnu kadu, pa još kad se dodaju ulja, sveće... mmmm... user posted image user posted image
Nedostaju mi ti trenuci ovih 9 meseci... Videćemo kako će biti kad user posted image dođe.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kupanje sa partnerom?
25.6.2010 20:50:36   
Anoniman
Da... Skoro uvek... Posto imamo djakuzi, onda je dobro, ali da nemamo, ne verujem da bi se kupali. I Samo kad dobijem user posted image onda ne...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kupanje sa partnerom?
5.2.2011 20:36:03   
jabudic
Eh, nekad dok smo bili u vezi to je bio rital, a sad tusiranje na brzinu i na smjenu, jer jedno mora da pazi na Nemanju...  A bijase fino, bogami...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kupanje sa partnerom?
6.2.2011 0:09:29   
Brana
Obozavam da se kupam sa mm,user posted image uvek kada uhvatimo priliku iskoristimo je!user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kupanje sa partnerom?
6.2.2011 0:11:47   
IVA 11
I ja obozavam, ali nam je kupatilo u sklopu spavacih soba, pa ne mozemo kad Luka spava da ga voda ne probudi. user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kupanje sa partnerom?
6.2.2011 0:14:44   
Brana
Joj znam sve, to je nezgodno kada susti voda a beba spava user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kupanje sa partnerom?
6.2.2011 0:25:11   
choopa choops
E o ovome sam ja mastala prije braka user posted image No, imali smo prilike za to sve dok nije dosla L, a od onda nista jer nam je kupatilo odmah do sobe user posted image user posted image Sad je dobro da uopste stignemo i posebno da se otusiramo, a akmoli da se kupamo skupa user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kupanje sa partnerom?
6.2.2011 0:31:12   
tijana86
Ne kupamo se zajedno jer svako voli svoj mir ! Ali smo nekada pre ove malo duze brzce krize znali da se dogovorimo pa kad dete zaspi trk u zagrejano kupatilo pa ....user posted image user posted image Ju sto me sramota !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kupanje sa partnerom?
6.2.2011 0:31:14   
Brana
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Sad je dobro da uopste stignemo i posebno da se otusiramo, a akmoli da se kupamo skupa user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kupanje sa partnerom?
4.8.2012 22:00:33   
*milica*
Joj, jako retko... odavno se nije desilo da se zajedno tusiramo. vecinom ja uspavljujem Stefana dok se on tusira a posle ja ulecem u kupatilo. A i zivimo sa njegovim roditeljima pa nam i nije prijatno.....

_____________________________

Stefan i Sofija NASA SRCA DVA NAJDRAZA!!!!


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kupanje sa partnerom?
4.8.2012 22:03:42   
jovicaa
ma samo mi jos on fali u tus kabini, pa da se poubijamo, s obzirom da je tus kabina velicine kutije sibica... mada jesmo se ranije kupali par puta zajedno..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu *milica*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kupanje sa partnerom?
4.8.2012 22:06:51   
anajid
Jesmo ranije praktikovali dok se Andrija nije rodio.Ziveli smo sami bez dece 3 godine.Bese lepo,a sad nema od tog nista dok sitna deca malo ne porastu.user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kupanje sa partnerom?
4.8.2012 22:58:59   
Anck Su Nmaun
Znali smo duuugo da uzivamo u kadi, redovno mi je upadao pod tus user posted image user posted image

Od kad su dosla deca...neam vise....bas mi nekad to nesdostaje user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kupanje sa partnerom?
5.8.2012 7:08:39   
vukosava
A ko cuva dete/decu?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kupanje sa partnerom?
5.8.2012 7:25:32   
Sesilija 83
Jesmo ranije dok nije dosla beba ...a sad nema sanse ...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kupanje sa partnerom?
5.8.2012 7:50:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: vukosava

A ko cuva dete/decu?


Pa valjda deca nekad spavajuuser posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kupanje sa partnerom?
5.8.2012 7:57:57   
minavb
I kad spavaju moraju da se cuvaju. Tako moja mama, sedi pored Vanje i dan danas ako mi izadjemo u grad i posle referise koliko se pute okrenuo.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kupanje sa partnerom?
5.8.2012 8:23:33   
Anoniman
user posted image DOk je bio manji, bebi alarm u sobu, sad se niti budi, niti je tih kad se probudi jednom u sto godina. Pa pre ga čujem ako se seksam u kupatilu (meni kupanje sa partnerom apsolutno podrazumeva seks), nego ako spavam u drugoj sobi. A možda ne treba ni da spavam, ni da se seksam, ni da živim, ne znam.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here