|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Burme
17.3.2010 15:41:52   
viking
Pa nosi kod zlatara da ti skrati :)

Kad je hteo da me zaprosi, mm mi je krišom izmerio prst dok sam spavala. Pri tom je koristio prsten svoje babe koji mi je sada verenički, kao da vidi da li pasuje tj. da li treba da se skraćuje ili proširuje. Medutim, pošto je tih dana bilo pakleno toplo, j sam sva otekla od vrućine dok sam spavala, tako da mi je prsten, kada mi ga je kasnije dao, bio baš veliki :) Na kraju sam ipak morala da ga nosim na podešavanje :)
IZVORNA PORUKA: marince

Ja moju kuila u 8. mesecu isad mi je velika,pa je nosim na srednjem prstu user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Burme
19.3.2010 21:41:05   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Nashla sam svega 2-3 burme koje mi se svidjaju.... sve su debele...i one kombinacije zutog i belog zlata me izludjuju... ima gde ima i po tri boje zlata...user posted image

Uglavnom... nashla sam u jednoj zlatari lepe burme...malo tanje...oko 11-12000 bi izashao par shto je valjda ok cena user posted image user posted image

E sad... neznam dal je glupo da meni uzmemo burmu koja ima neki rad...a njemu onu obichnu...s obzirom da je on uopshte nece nositi? Ili nema smisla da burme budu razlichite? user posted image

Tako se negde i krecu cene.Ja sam juce gledala i nasla savrsene za 14000.Jos samo da odvedem decka da mi kaze njegovo misljenje.Mada se nece on tu mnogo pitatiuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Burme
19.3.2010 22:23:59   
jance
ovako..mm i ja smo kasno krenuli da kupujemo burme pre svadbe..citave dve nedelje pre, na sta nas je vecina zlatara otpisala kako smo zakasnili, i da im je guzva i da nece stici da nam ih spreme ili naprave ili kako god!
Onda smo tako skenjani otisli u Delta city da pogledamo jos film u bioskopu, da jedemo i da idemo, kad smo se slucajno zaustavili pored jedne tezge u prizemlju koja je imala onako bizuteriju, mm je prevrnuo ocima, ko veli opet cemo tu da provedemo pola sata, kad sam se ja set_ila da pitam sta imaju od ozbiljnijeg prstenja. E tu mi je zena izvukla neko silno prstenje, u oblicima i kombinacijama kakve u zivotu nisam videla...debele, tanke, zlatne, srebrne, belo zlato.... no da skratim pricu, mm se zakacio za jednu deblju varijantu prstena koja se i meni svidela, onako je na rubovima svetlija a sredina je tamno siva...kombinacija platine i titanijuma! cena moje je bila nesto malo vise od 4000din a za mm ona deblja varijanta je bila 5000din! Ne da smo bili srecni, nego smo i dosad odusevljeni!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Burme
23.3.2010 13:25:44   
magnetic
Juce smo kupili nase burme i jakooooo su mi lepe.Htela sam da ih slikam i postavim da vidite,ali se na slici ne vide ti sitni,najbitniji detalji.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Burme
23.3.2010 13:49:51   
Anoniman
Gde ste kupili burme? Mislim u kojoj zlatari?

Ja josh nisam odluchila...nego tju lepo sledece nedelje dragog pod ruku i u shetnju... imam jednu zlataru na umu...tamo u pasazu kod Rimini 2... jeftiniji su...a imaju lepe burme...i ima bash zanimljivih modela....user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Burme
24.3.2010 12:04:41   
magnetic
Zlatara ''''Rubin'''' Dimitrija Tucovica 3
Imaju jako lep i jako velik izbor.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Burme
24.3.2010 22:16:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Zlatara ''''Rubin'''' Dimitrija Tucovica 3
Imaju jako lep i jako velik izbor.


I ja tamo planiram da kupim burme.... Imaju radnju i u pasazu kod riminija i tamo gde si ti rekla...
Bash danas sam bila sa kumom da potvrdim izbor....a sledece nedelje idem da naruchim...

Koje burme ste izabrali?

Meni se dopada ona kombinacija zuto i belo zlato...ima neku krivu liniju po sredini... i tachkice.... ta mi je favorit user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Burme
24.3.2010 22:55:50   
magnetic
Ma ne moras da narucujes,samo odaberes,probas,platis i odmah nosis.Jedino ako graviras nesto,sacekas pola sata i to je besplatno .Mi smo uzeli kombinaciju zuto-belo zlato sa tackicama,ali nema linija po burmama.Platili smo 19.800 din.,ali smo imali svog zlata u toj vrednosti.



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Burme
24.3.2010 23:42:46   
dzenysa
Mm i ja smo uzeli iste burme,kombinacija bijelog i
zutog zlata.
Odnijeli smo zlataru da nam burme u unutrasnjoj strani izgravira datum vjencana i na njegovoj ,moje ime,a na mojoj njegovo ime.............
Valjda cete skontati sta je pisac htio da kaze........... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Burme
27.3.2010 16:42:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ma ne moras da narucujes,samo odaberes,probas,platis i odmah nosis.Jedino ako graviras nesto,sacekas pola sata i to je besplatno .Mi smo uzeli kombinaciju zuto-belo zlato sa tackicama,ali nema linija po burmama.Platili smo 19.800 din.,ali smo imali svog zlata u toj vrednosti.




Znachi u rubinu je besplatno graviranje? Ja se razmisljam dal da graviramo datume i imena ili ne... Nashe tje biti jeftinije...oko 10-12 000 je taj model shto se meni svidja...



(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Burme
27.3.2010 18:07:23   
isidora88
ja i mm smo u potrazi za burmama.user posted image
zanima me ima li u novom sadu neka jeftinija zlatara,mi bismo burme od belog zlata da su anatomskog oblika(tj.da prijanjaju uz prst,nadam se da me razumete) i da na sredini imaju liniju i na mojoj da bude cirkona u toj liniji (htela sam brilijante ali su uzasno sakupi i nemam 1500 E za burme) da li mogu ja da osmislim sama dizajn i koliko to kosta?htela bih da bude sto povoljnije naravno user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Burme
29.3.2010 17:26:12   
lenaa
Imamo burme ali ne nosimo smetaju i meni i njemu kad radimo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Burme
29.3.2010 21:32:57   
isidora88
zar niko ne zna da mi odgovori?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Burme
29.3.2010 21:39:22   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja i mm smo u potrazi za burmama.user posted image
zanima me ima li u novom sadu neka jeftinija zlatara,mi bismo burme od belog zlata da su anatomskog oblika(tj.da prijanjaju uz prst,nadam se da me razumete) i da na sredini imaju liniju i na mojoj da bude cirkona u toj liniji (htela sam brilijante ali su uzasno sakupi i nemam 1500 E za burme) da li mogu ja da osmislim sama dizajn i koliko to kosta?htela bih da bude sto povoljnije naravno user posted image
imas u zeleznickoj ulici mali milion zlatara

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Burme
29.3.2010 21:48:59   
isidora88
znam da tamo ima puno zlatara ali su jakoooo skupe bile kad sam gledala,bar te koje se meni svidjaju nisu bile nimalo povoljne user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Burme
30.3.2010 8:34:03   
magnetic
Mislim da neces naci takve kakve zelis,a da su jeftine.To su odprilike te cene svugde.Kod nas su za neke 2000 din.jeftinije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Burme
30.3.2010 8:42:12   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: dzenysa

Mm i ja smo uzeli iste burme,kombinacija bijelog i
zutog zlata.
Odnijeli smo zlataru da nam burme u unutrasnjoj strani izgravira datum vjencana i na njegovoj ,moje ime,a na mojoj njegovo ime.............
Valjda cete skontati sta je pisac htio da kaze........... user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

i mi imamo iste takve user posted image ...isto smo izgraviraliuser posted image

(odgovor članu dzenysa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Burme
27.6.2010 18:24:38   
dunja RR
Jel nosite burmu dok plivate u moru, jezeru, reci? Ja ne, u stvari uopšte je ni ne nosim kada idem na letovanje, jer je skidam kada idem na plažu i onda mi lakše da ne razmišljam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Burme
27.6.2010 18:31:55   
Mayablue82
Ja ne nosim burmu svaki dan, a narocito ne nosim na plazi. Mojoj mami se desilo par puta da je gubila prstenje u moru. A jednom nam se cak desilo da smo nasli neciju burmu u dzaku krompira koji su moji dobili preko sindikata.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Burme
27.6.2010 18:36:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mayablue82

A jednom nam se cak desilo da smo nasli neciju burmu u dzaku krompira koji su moji dobili preko sindikata.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Burme
27.6.2010 19:19:44   
Nensi*
Meni bas fali moja burmauser posted image ...Jos ne mogu da je stavim,nadam se da cu uskoro moci...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Burme
27.6.2010 19:56:09   
pepeljuga
ja mrzim da nosim prstenje ali nase burme obozavam, tako su lepe user posted image
trenutno ne nosim jer necu da rizikujem da zveknem bebu, posto je moja burma malo veca tj. deblja ali uskoro cu je opet nositi user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Burme
27.6.2010 20:33:43   
Anoniman
Eh,jaaaaaaaako volim nase burme,meni su najlepse na svetu user posted image !U pitanju je belo zlato jer zuto ne volimo!Nosimo ih non-stop,s'tim sto sam je ja morala skinuti pred kraj trudnoce i vratiti nekih dva meseca posle porodjaja user posted image ,ali sada je ne skidam nikako!A mm je nije nikada ni skinuo od kada sam mu je stavila u crkvi user posted image !Evo da vidite user posted image
user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Burme
27.6.2010 21:26:53   
New Mom
Već sam pisala o njima, evo kakve su: user posted image
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Burme
28.6.2010 2:08:40   
gagana83
IZVORNA PORUKA: nensi27

Meni bas fali moja burmauser posted image ...Jos ne mogu da je stavim,nadam se da cu uskoro moci...

Ja moju jos uvek ne mogu user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here