|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:17:32   
Lu
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jedno je svrsiti u usta pa ispljuniuti, a drugo je svrsiti u usta pa progutati, dakle tema je o gutanju sperme.

Da li alkohol šteti trudnici i njenoj bebi? (engleski video)
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja mislim da se ovde i misli samo kad se svrsi u usta


Meni je to isto ,ako je već u ustima i okus je tu,samo ne znam kakve veze alkohol im s tim,valjda ćemo prije gutanja nositi spermu na analizuuser posted image

A što se tče okusa,pa nije ni "njoj" maneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:17:47   
Anoniman
odradih tovar posla ... a ova tema još aktuelna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:18:30   
Verus
a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:19:11   
Verus
eugine provokativne teme ostaju dugo aktuelne!
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

odradih tovar posla ... a ova tema još aktuelna user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:20:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image


ti i ja nemamo čulo mirisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:20:54   
Lu
Ja upravo potkuhavam krofne ako nekoga zanima staviću poslije receptuser posted image
Što se tiče mirisa sperme,ja nisam primijetila ništa extremnouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:21:55   
pahulja76
miris nisam osetila ni ja ...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:22:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ja upravo potkuhavam krofne ako nekoga zanima staviću poslije receptuser posted image
Što se tiče mirisa sperme,ja nisam primijetila ništa extremnouser posted image


e krofne će svi da gutaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:23:00   
barbara
ja jesam osetila miris i ne svidja mi se,kao kiselina neka!mozda ja i tripujem user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:23:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ja upravo potkuhavam krofne ako nekoga zanima staviću poslije receptuser posted image


Ako opet treba da stoji na toplom 30 min i da se čeka DA SE DIGNE, i ako treba DA NARASTE DUPLO, mogu da nađem vezu sa ovom temom... inače... Kako alkohol utiče na trudnicu i bebu? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:23:33   
Verus
user posted image  a mozda ove sto vicu da ima miris, imaju pisu sa kojim nesto nije u redu! (citaj: bakterijska infekcija?) user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image


ti i ja nemamo čulo mirisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:24:24   
Verus
user posted image  moja se krofna dize jako brzo!  Mozda nam treba tema koliko treba krofni da naraste??
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

Ja upravo potkuhavam krofne ako nekoga zanima staviću poslije receptuser posted image


Ako opet treba da stoji na toplom 30 min i da se čeka DA SE DIGNE, i ako treba DA NARASTE DUPLO, mogu da nađem vezu sa ovom temom... inače... Kako alkohol utiče na trudnicu i bebu? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:24:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: barbara

ja jesam osetila miris i ne svidja mi se,kao kiselina neka!mozda ja i tripujem user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:24:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  a mozda ove sto vicu da ima miris, imaju pisu sa kojim nesto nije u redu! (citaj: bakterijska infekcija?) user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image


ti i ja nemamo čulo mirisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




mere biti bidne Verus user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:26:26   
Anoniman
biti ili ne biti anoniman user posted image user posted image user posted image

Ja sam za gutanje sperme...kad sam u elementu...kad nisam...jbga...
Ali primetila sam da se mom dragom to jako svidja....a i ja volim kada vidim i osetim da je u transu user posted image user posted image

A shto se tiche mirisa...ne osetjam neki poseban miris...neznam ni dal uopshte osetim bilo kakav miris user posted image A ukus je ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:29:45   
sneza24
Meni se ni miris ne svidja a ne bih ni da razmisljam o tome kakvog je ukusa.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:31:29   
Verus
user posted image  vule de prevedi!
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  a mozda ove sto vicu da ima miris, imaju pisu sa kojim nesto nije u redu! (citaj: bakterijska infekcija?) user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image


ti i ja nemamo čulo mirisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




mere biti bidne Verus user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:33:39   
barbara
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  a mozda ove sto vicu da ima miris, imaju pisu sa kojim nesto nije u redu! (citaj: bakterijska infekcija?) user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ne verujem da ima infekciju osetio bih nesto peckanje ili nesto slicno!a to mm neoseca!a da kucnem u drvo plodan je kao simentalac-bik za oplodnju!user posted image




ti i ja nemamo čulo mirisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:35:01   
barbara
ups,vucko je slucajno upao u citiranjeuser posted image ,htela sam samo verus da citiramuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:35:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  vule de prevedi!
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  a mozda ove sto vicu da ima miris, imaju pisu sa kojim nesto nije u redu! (citaj: bakterijska infekcija?) user posted image
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image


ti i ja nemamo čulo mirisa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




mere biti bidne Verus user posted image




može biti bude - ili po čaršijsko-seljačkom žargonu  rečeno more biti bidne

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:39:11   
Debeljuca
bilo je u nekoj epizodi sex i grada.. kad ona plavusa nije mogla guta er nesto nije bilo OK...

nema cudan miris... a ukus je slatkast :)

mozda dobro hranim voljenog :D


mislim da sam i citala negde da kvalitet hrane utice na miris i ukus sperme...

a kao sto neko rece... super je kad se muz izgubi... pa mu se zavrti u glavi...

posle 7 dana bude dobar...

a sto mskarac nema kod kuce... pre ili kasnije pocne da trazi van nje....

isto vazi i za zenu :) i za oralni sex...

ja sad imam sve a i on pa valjda nema ni stida niti toga da nam je nesto neprijatno....


(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:39:58   
magnetic
Negde sam citala da ukus zavisi i od ishrane muskarca.Kao vise voca sladja sperma,vise mesa-kiselija

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:42:35   
Debeljuca
moj mlati cokoladu i voce i meso... i povrce...

sto bi moja baba rekla ne prskanouser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:44:29   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Verus RR

a miris? svi kazu ima neki miris, mnoge ga porede sa hlorom-ja nista ne osetim?user posted image


Ni ja user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Progutati ili ne progutati
7.8.2009 15:49:28   
barbara
moj pojede danas kilogram krema i 3 litre kole!slatko obozava ne znam kakav je ukus mu spermice ali malo kiselkasto mirise!a ukus me i ne interesujeuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here