|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
25.12.2012 9:59:40   
Verolina
To je najmanje sto sam mogla da uradim, te se s toga osecam pomalo i krivom. Ali moja psihicka situacija je grozna i nisam u stanju nikoga da razveselim, inace bih isla s tobom i glumila stihove ja sam.user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
25.12.2012 10:10:04   
daca77
Verka, glavu gore da te ne prebijem...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
25.12.2012 20:50:49   
dunja RR
Čula sam se danas sa direktorkom niške dečije klinike, dogovorile smo se da lutkice u Nišu delimo 9.1. ili 10.1., javiću vam tačan datum čim ga utanačimo. Znači, dolazimo i u Niš:)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
25.12.2012 20:51:54   
dunja RR
Sutra smo u bolnici Olga Dedijer da i tamo obradujemo mališane.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
25.12.2012 21:00:18   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Čula sam se danas sa direktorkom niške dečije klinike, dogovorile smo se da lutkice u Nišu delimo 9.1. ili 10.1., javiću vam tačan datum čim ga utanačimo. Znači, dolazimo i u Niš:)


Vidimo se opet u Nišu user posted image
Dunja, sama akcija je od početka predivna, toliko ljudi dobrog srca se odazvalo, toliko ljubavi je usađeno u svaku lutkicu...
I taj mali osmeh na licima mališana izmamljen jednom jednostavnom igračkicom je sam po sebi dar nama koji smo odvojili malo svog vremena da napravimo lutkice.
Moja želja je da ti mališani izađu iz bolnice sa još većim osmehom na licu i da se igraju sa drugarima na igralištu do mile volje user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
25.12.2012 21:02:57   
dunja RR
Tako je Ivančice user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
26.12.2012 10:13:44   
Modessty
user posted image
Želim im da ozdrave što pre, a njihovim roditeljima da imaju snage da se izbore sa svim što im se nadje na putu!
Dunja nemam reči za tebe i Ringeraju i sve one koji su se potrudili da ovoj dečici podare osmeh! user posted image

Obavezno vam se pridružujem u Nišu!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
26.12.2012 10:15:59   
Verolina
Mod, izvini sto te nisam ranije pohvalila, ali one cestitke su toliko lepe. Ja sam im se obradovala preko neta, a mogu tek da zamislim decije izraze lica. I lutkice takodje. Prelepeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
26.12.2012 10:18:36   
Modessty
Hvala Verka. Potrudiću se da uradim još koju za NIš. Jel smem one tvoje stihove da napišem "mojoj" dečici - tj rodjacima i drugarima kojima šaljemo čestitike i paketiće?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
26.12.2012 10:23:42   
Verolina
Moji stihovi su za svu decu i zdravu i bolesnu i onu koju poznajem i koju ne poznajem. I moja ljubav je takodje za svu decu, tako da ne moras ni da pitas!user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
26.12.2012 10:43:40   
Modessty
Hvala Verka! Divna si! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
2.1.2013 20:19:14   
lesica
Dunja,kada ce biti RTS reportaza o Gramu ljubavi u Tirsovoj?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 19:22:50   
srecica_80
Razmisljala sam na kojoj temi ovo sa vama da podelim. U subotu je mom najmladjem sinu bilo jako lose. Doslo je do gubitka svesti. Od grcenja do totalnog opustanja misica, pogleda u jednu tacku i modrih usana. Odvelo smo ga kod pedijatra koji nas je uputio u Tirsovu. Dete je jako brzo doslo sebi da bi u Tirsovoj prepoznao lutkicu koju smo poklonili deci (patka sa tri paceta). Ja sam se skamenila sto od soka koji sam dozivela sa svojim detetom a sto od svih lutkica bas da naletimo na nasu. Ni jednu drugu nismo videli. Bila je na salteru cim se udje u bolnicu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 19:29:59   
boba 11
Prvo sto mi je palo na pamet je da je to neka sudbinauser posted image Zao mi je sto ste prosli kroz tako nesto sta je bilo malom jel sad dobro?

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 21:00:36   
dunja RR
Srećice, nadam se da je sin dobro user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 21:02:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dunja,kada ce biti RTS reportaza o Gramu ljubavi u Tirsovoj?


Trebalo bi 12.1. na drugom programu RTS-a u 9 h, emisija Zujalica user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 21:50:55   
srecica_80
On jeste bolje, ali uzrok se ne zna. U Tirsovoj su ga pregledali, uradili krvnu sliku. Nalazi su ok. Om ima bronchitis i upalu usiju ali i krizu svesti. Kad prodju praznici vodimo ga kod neurologa. Mi smo kao na iglama. Ja sanjam sve i svasta. jednom recju mi smo pukli skroz. Na netu sam nasla da to moze da bude bezazleno a i ono najgore

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 21:52:09   
srecica_80
I ja bih rekla sudbina

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 21:53:38   
boba 11
nadam se da nije nista strasno user posted image

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 21:57:54   
Verolina

IZVORNA PORUKA: srecica_80

Razmisljala sam na kojoj temi ovo sa vama da podelim. U subotu je mom najmladjem sinu bilo jako lose. Doslo je do gubitka svesti. Od grcenja do totalnog opustanja misica, pogleda u jednu tacku i modrih usana.

Srecice, je l' imao temperaturu? Meni ovo deluje kao fras.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 22:07:13   
srecica_80
ne nije imao. Nije bilo ni pene. To je ono sto me najvise brine. Malo su mu se usta uskrivila i vratio se u normalu. Sve je to jako kratko trajalo.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 22:08:20   
boba 11
Ne mora biti pene kod frasa moja cerka je prestala da dise i poplavela ali od temperature.

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 22:09:54   
branki*
srecice,vidi da se uradi eeg.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 22:11:03   
srecica_80
Njemu je odmah izmerena temperatura jos u takvom stanju 36.6, srce je normalno radilo, puls je bio ok. Nama je Dom zdravlja preko puta kuce i doktor opste prakse ga je pregledao.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
6.1.2013 22:13:45   
Verolina

IZVORNA PORUKA: srecica_80

ne nije imao. Nije bilo ni pene. To je ono sto me najvise brine. Malo su mu se usta uskrivila i vratio se u normalu. Sve je to jako kratko trajalo.

Cuj, ako ima upalu srednjeg uha tecnost koja se tamo zadrzava je mozda pritisnula neki centar. Nemoj da se sekiras toliko. Modre usne i prsti su nesto o cemu sam ja ceto slusala kad su deca u pitanju, konvulzije takodje. Nikada nijedna prica nije imala nesto lose i tragicno.
Takodje, moraju mu ispitati potencijalan epi napad. Je l' imate nekoga sa epilepsijom u porodici?
Ali ono na sta ja tipujem je uho. Uho je zeznuta stvar jer je u direktnom kontaktu sa mozgom. Nije nista smrtonosno ni opasno, ali moze da izazove reakcije zbog kojih se roditelji pogube.
Evo jedan zagrljaj za tebe i da nam uskoro javis kako je sve okuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here