|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
14.11.2012 17:11:48   
dunja RR
user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
14.11.2012 20:04:26   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Mi smo danas imali već jednu radionicu. I bebe od 2-2,5 godine su pravile igračke. Bolje reći dozivali su sneg koliko su vatelina razbacali user posted image

user posted image Blago vama...nadam se da ćemo i mi uskoro imati radionicu....Ova ideja, i uopšte cela akcija mi se baš svidelauser posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
15.11.2012 14:50:37   
vikiveki
Dunja, da li ste uspeli da kontaktirate nekoga iz našeg vrtića?user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
15.11.2012 15:11:43   
dunja RR
Jesmo, koleginica moja ih je zvala ali je rekla da su se odmah ogradili, kao da nisu obavezni da učestvuju i da će razmisliti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
15.11.2012 15:27:50   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jesmo, koleginica moja ih je zvala ali je rekla da su se odmah ogradili, kao da nisu obavezni da učestvuju i da će razmisliti.

user posted image Nema veze,iduće godine kad ja počnem da radim biće valjda bolja situacija...ostaje nam da pravimo igračke u okviru porodiceuser posted image a i za novogodišnje RR paketiće.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 7:59:21   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Moguce da je i to u pitanju user posted image ,probaj sa upravom ako kod njih prodje imacete mnogo vise malisana user posted image (morace onda svi da se odazovu)


U upravi prošlo odavno i od njih imamo potvrdu, ali vaspitači prave problem, baš su vredni user posted image

Opet sam jutros pricala sa vaspitacicom,jedino su od mene culi o tome,uprava i glavni vaspitac naseg vrtica ih nije obavestio,ona ceka koleginicu da dodje sa odmora pa ce se njih dve oganizovati da naprave neku lutkicu,ne bih da ih jos uvek prijavljujem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 9:03:34   
Modessty
Kod nas u vrtiću niko ništa nezna i nije obavešten. Videh sad da su se iz Niša prijavili samo privatni vrtići. Nijedan iz državne ustanove Pčelica user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 9:27:43   
vikiveki
I kod nas je u pitanju državna ustanova ,,Pčelica" samo u Sremskoj Mitroviciuser posted image Izgleda je slab odziv državnih vrtićauser posted image a kod nas još uvek nema nekog privatnog vrtića.A Pčelica iz Niša je zaista velika ustanovauser posted image bila sam na praksi tamo dok sam bila na fakultetu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 11:00:43   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

Kod nas u vrtiću niko ništa nezna i nije obavešten. Videh sad da su se iz Niša prijavili samo privatni vrtići. Nijedan iz državne ustanove Pčelica user posted image


Poslali im sve od materijala i zvali 50 puta, konstantno govore javitre se sutra, nismo stigli da pogledamo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 11:02:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vikiveki

I kod nas je u pitanju državna ustanova ,,Pčelica" samo u Sremskoj Mitroviciuser posted image Izgleda je slab odziv državnih vrtićauser posted image a kod nas još uvek nema nekog privatnog vrtića.A Pčelica iz Niša je zaista velika ustanovauser posted image bila sam na praksi tamo dok sam bila na fakultetu


iZ državnih vrtića je prijavljeno 7000 dece, nije to slabo.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 11:25:16   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: vikiveki

I kod nas je u pitanju državna ustanova ,,Pčelica" samo u Sremskoj Mitroviciuser posted image Izgleda je slab odziv državnih vrtićauser posted image a kod nas još uvek nema nekog privatnog vrtića.A Pčelica iz Niša je zaista velika ustanovauser posted image bila sam na praksi tamo dok sam bila na fakultetu


iZ državnih vrtića je prijavljeno 7000 dece, nije to slabo.


Onda znači nije problem u institucijama već u nečem drugomuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 11:33:21   
dunja RR
Samo u vaspitačima, većina je bila oduševljena projektoma, ali to Sr. mitrovica i Niš, šta reći, a njih smo najviše zvali ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
16.11.2012 13:45:40   
Modessty
Koliko sam čula sa različitih strana, u niškoj "pčelici" je opšte rasulo i haos. Nije ni čudo što ih baš briga za ovakve akcije. Dobro je i da nam decu čuvaju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:28:16   
Jole84
A jel možemo ovako,van vrtića,da napravimo kod kuće koliko možemo pa pošaljemo poštom? Pretpostavljam da može ali da proverim,možda je poenta isključivo u dečjem trudu. Ja bih radila sama ili sa mm,ako je slobodan. Nemam decu ali imam dobru volju user posted image
Rok je do 14 decembra ili je pomereno?
Divna akcija user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:33:41   
dunja RR
Može Joleuser posted image

A ja ima jedan predlog - Ringeraja ekipa je u Nišu 15.12., na druženju Ringerajaca u igraonici Smiley, ako želiš, pridruži nam se i možeš tada dati igračkice a i družiti se sa nama?

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:38:54   
Jole84
Znam,razmišljala sam da se pridružim nišlijkama,ali nisam sigurna jer bi HSG trebao otprilike tad da mi se padne,pa ne bih da se prijavim a da ne dođem.
Hvala na pozivu svakako,videću da uklopim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:42:02   
dunja RR
Važi Jole, srećno na HSG-u, pa ako mogneš, pridruži nam se, moja drugarice čekalice user posted image

A kada budete napravili lutkice javi mi sobodno adresu na pp, jer DHL će polovinom decembra preuzimati sve lutkice širom Srbijeuser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.11.2012 12:43:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:43:45   
Olga75
Dunja , posto niste kontaktirali Nasu Radost je l mozemo zver i ja da napravimo lutkicu i vec nesto i posaljemo je drugaru kome treba nasa podrska ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:45:12   
Jole84
Važi Dunja,dogovoreto user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:49:39   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Olga RR

Dunja , posto niste kontaktirali Nasu Radost je l mozemo zver i ja da napravimo lutkicu i vec nesto i posaljemo je drugaru kome treba nasa podrska ?


Oldži, kontaktirani su jedno 40 puta, počev od direktora Jaše pa nadalje user posted image

Oni se još dogovaraju dal da uđu il ne uđuuser posted image

Može Oldži naravno, a slaćemo mi lutkice svim bolnicama, krećemo prvo od Subotice, jer ćemo u severne delove slati lutkice pred Božić 25.12. a zatim Beograd i Šumadija, jug pred novu godinu i Božić 7.1.2013.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.11.2012 12:51:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:53:01   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Jole84

A jel možemo ovako,van vrtića,da napravimo kod kuće koliko možemo pa pošaljemo poštom? Pretpostavljam da može ali da proverim,možda je poenta isključivo u dečjem trudu. Ja bih radila sama ili sa mm,ako je slobodan. Nemam decu ali imam dobru volju user posted image
Rok je do 14 decembra ili je pomereno?
Divna akcija user posted image

user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 12:57:06   
Olga75
ok , onda cemo nas dve : sedela sam za masinom , sila saaam , pitali me oficiri cija saaaam user posted image
pa mozda i nesto napravimo
ali posto sam ja u principu vrlo asocijalna , nemam drugarica , kuma , prijateljica i inih , nas dve smo same u akciji user posted image
mada , sta god da napravimo od srca je i puno zelja za ozdravljenjem i detinjstvom kakvo svi zasluzuju user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 13:27:59   
dunja RR
Copy-Paste iz teme Deda Mraz:

Meni je cela ova priča od starta bila predivna, znate kako su se mališani u bolnicama Slovenije i Makedonije prošle godine obradovali tim lutkicama, i dečaci i devojčice, a znali da su te lutkice pravili njihovi drugari, a opet ti zdravi drugari su pravili lutkice za svoje bolesne drugare. Ljubav.

I ti klinci su tako grlili te lutkice, neki su čak čuvali lutkice od prethodne godine i pokazivali, tako da DA , znam da se odlično ta mala srca sećaju ove akcije i ZNAM koliko ih je cela ova usrećila i pored njihove bolesti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 14:06:38   
vikiveki
Ringerajouser posted image sve vas puno volimuser posted image zbog ove fantastične akcije.
Sav potreban materijal smo prikupili i sada krećemo u akcijuuser posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 14:08:16   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here