|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 14:11:35   
Sanjica26 RR
Da li ucestvuje vrtic iz Pozarevca? Moje dete ne ide u vrtic, pa nemam kontakt sa vaspitacicama.
Dunja, da li mogu ja da aktiviram moju decu iz skole da pravimo zajedno?user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 14:16:40   
dunja RR
Da Sanjice, može, sjajna ideja, i kada napravite, šaljite nam sličice lutkica da kačimo u Galeriju, ako želite user posted image


Prošle godine su se i neke škole u Makedoniji prijavile :)

Čak su i zatvorenici zatvora u Prilepu napravili brdo lutkica user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.11.2012 14:17:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
17.11.2012 14:20:01   
Sanjica26 RR
Nasla sam sjajan video klip kako se pravi jednostavna a divna lutkica. To cu im pustiti. Mislim da ce se obradovati jer barem ova moja deca vole svasta da rade samo da ne uce.user posted image

Od ponedeljka cu da im prenesem poruku, pa kad budu doneli materijal bacicemo se na posao. Samo mi reci do kog datuma je rok?

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 17.11.2012 14:21:12 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 16:01:47   
Verolina
Ja ne znam da sijem, ali znam da pisem stihove. Bi li stotinak pesmica nesto pomoglo? Da se zalepe na neke cestitke ili sta znam vec? Trebalo bi mi nedeljak dana za to. Mislila sam da na svekoj cestitki bude napisano neko ime i pesmica bas za to ime, ali to je nemoguce, zato sto ne znamo kako se ti malisani zovu. I ima li nacina da se dodje do njihovih imena? Kad bi mi dali jednu bolnicu (ili bilo koju ustanovu do koje treba da dospeju pokloncici) i saznali njihova imena ja bih za sve napisala pesme i bajke...Onda bih pisala licno Milani, Sanji, Masi, Marku....Bili bi to samo njihovi stihovi...
user posted image )

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 16:07:02   
dunja RR
Hvala Verka što želiš da se pridružiš ali imena ne možemo znati, jer niko ne može da predvidi koje će dete za praznike bitu u bolnici, neko će nažalost doći u međuvremenu, neko će biti izlečeno i izaći ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 16:12:08   
Verolina
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 16:15:23   
dunja RR
Da li može bez imena?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 16:17:09   
Verolina
Ma moze. Evo ja cu napisati stotinu stihova, pa mogu da se urade cestitke u toj formi, od ruku malisana i da se ti stihovi nalepe.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 18:26:31   
Jole84
Verka user posted image
Ni ja ne znam da šijem,imam dve leve ruke user posted image ali sam se odlučila za one bele patkice,jer su lagane.Napraviću ih koliko mogu,a ako može neko da mi pomogne onda odlično. Nadam se da nije probem da samo jednu vrstu igračke napravim?
Svakako,mislim da će se ta deca obradovati za bilo šta,što je od srca user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 18:36:45   
Verolina
Eeee, Jole, bilo bi super da si u Beogradu ili ja u Nisuuser posted image Da lepo pretresemo Ringerajuuser posted image i napravimo patkice, a one i propevaju sa stihovima...user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 18:40:03   
Jole84
Jes pa da me odvojiš od muža user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
18.11.2012 18:40:59   
Verolina
user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
19.11.2012 7:59:54   
lanajelena
za sada jos necu da prijavim nista,ovako je pao dogovor kod Laninih vaspitacica,treba da im dostavim sta sve treba za pravljenje,one ce ovih dana da predloze roditeljima da donesu po nesto i onda cemo se dogovoriti jedan dan da i ja budem u vrticu pa da zajedno pravimo(prevelike nade ulazu u moj talenat user posted image user posted image )

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
20.11.2012 10:04:48   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ma moze. Evo ja cu napisati stotinu stihova, pa mogu da se urade cestitke u toj formi, od ruku malisana i da se ti stihovi nalepe.


Verka napraviću ja čestitke. Ajd pošalji mi na pp neki stih da čisto isprobamo kako to da izgleda

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
20.11.2012 12:29:37   
Verolina
Mod, ajd posalji mi na PP tvoj mejl, pa cu ti poslati.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
20.11.2012 21:45:30   
srecica_80
Dunja, mi bi zeleli isto da ucestvujemo u toj akciji. Vrtic u koji moja deca idu, nije bio zainteresovan, na zalost. Procitala sam da se prave lutkice ( ja nisam bas nesto spretna u tome).. Predlozila bih nesto. Pre par godina moj sin je dobio paketic pod sloganom " dete, detetu". To je bila kutija ukrasena u kojoj su malisani slali poklone za decu u po vrticima u Srbiji. Unutra su bili crtezi, rukavice, sal, olovke i slicno. Paketici su se medjusobno razlikovali. Moj sin je tada bio presrecan. I dan danas to spominje kao najlepsi poklon koji je dobio. da li bi mogla nekako da se prosiri ta akcija, u smislu ne samo lutkice, pesmice, igracke, crtezi? I moja deca bi ucestvovala u tome ( ja kuci imam mini vrtic -mesovitu grupu, mislim na moju decu).

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
21.11.2012 8:11:25   
lanajelena
Srecice odlicna ideja,ja sam gledala kako se prave te lutkice i mislim da stvarno nisam talentovana da napravim tako nestouser posted image ,bojim se da bi dete koje bi to dobilo bilo razocarano e paketic bi vec znala da spremi user posted image

(odgovor članu srecica_80)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
21.11.2012 12:32:32   
Verolina
Mod, poslala sam ti jos pet.
Mislim da cu morati da menjam tematiku. Ne mogu mi se sve vrteti oko Nove godine i Mraza.
Pravicu i neke slatke, ali uopstene.
Jedva cekam da vidim kako ce to da izgleda.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
21.11.2012 13:16:31   
Modessty
Verka evo baš sam ih čitala. Sjajne su! Žene moje drage pa ovo je pravo bogatstvo!!!!! user posted image Verka je naše bogatstvo! user posted image Večeras kad uspavam Danila odradiću nešto da vidimo kako će da izgleda. Mislim da bi tvoje stihove mogli i ovako da odštampamo ili ispišemo da idu uz svaku igračkicu.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
21.11.2012 13:19:58   
Verolina
Ovo je najmanje sto mogu. Nema sta za decu ne bih uradilauser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
21.11.2012 13:42:51   
Modessty
ja sam stvarno oduševljena! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
24.11.2012 1:58:17   
dunja RR
Pridružile nam se Pepeljuga i Bubamara iz Niša (Pčelica) user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
24.11.2012 11:32:47   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pridružile nam se Pepeljuga i Bubamara iz Niša (Pčelica) user posted image

user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
24.11.2012 13:18:13   
mati

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Pridružile nam se Pepeljuga i Bubamara iz Niša (Pčelica) user posted image

Bravo. Mi tako sve traljavo a na kraju veoma uspesno. Dunja ne znam da li si poslala nesto Matinom vrticu Bajka i on je u sastavu pcelice. Mi smo u mladjoj grupi pa ne znam ni kako bi to islo ali su mozda vaspitacice starije dece zainteresovane.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pridružite se Gramu ljubavi 2012.!
24.11.2012 16:02:32   
mamamikka
ima li novosti iz vrtića "Naša radost"?

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here