|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji šampon koristite?
30.5.2012 9:45:14   
Ricola
Koristila sam sve i svasta..kad odem kod svekra i svekrve u Ita nakupujem i tamo, lad koristim duzi vremenski period isti sampon i balzam pocne mi se kosa brze mastiti, sad vec duzi vremenski period koristim naizmenicno sampon Neutro Roberts i Felce Azzurra u kombinaciji sa ovim novim Still pakovanjima koje koristim kao balzam, frizerka i dobra prijateljica moje mame mi je uoravo sugerisala da uzmem ta pakovanja i da ih koristim kao balzam , rekla mi je da su na prirodnoj bazi i da su fenomenalna posebno za one ( tj. Ja) koji kosu peru cesto. Koristim malinu i med i cokoladu.
Ova kombinacija sampona i balzama ( pakovanja) do sad je malo reci fantasticna. Meni.user posted image

_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Koji šampon koristite?
30.5.2012 10:04:29   
Lilla
Do skoro sam koristila Kerastase ciment anti-usure u kombinaciji sa njihovim leave in-om Chroma protect, ali mi se kosa uzasno brzo mastila. Morala sam da je perem svaki dan. Jeste da je izgledala zdrava i sjajna, ali nisam imala volje da je perem, i jos gore susim, svaki dan pa sam presla na ove svijetlo roze Klik i za sada mi nisu losi a svidja mi se i sto mirisu na vanilu. Razliku u cijeni da ne pominjem, jer flasica ovog sampona kosta 8-9 e a onog iznad 30-40.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Koji šampon koristite?
30.5.2012 10:13:00   
Anck Su Nmaun
sad sam uzela Head&sholders (valjda se tako pise) mentol cool
Moj brat ga koristi i tako je super hladi glavu user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Koji šampon koristite?
30.5.2012 11:48:03   
cockic
ma i meni se masti ali ja svati da se kosa mati najvise od cackanja rukama
jer imam sad neke polu siske stalno mi je ruka u kosi.
inace moram da perem kosu na 2-3 dana ali sad kad koristim sampon za masnu
mnogo mi je susi a ja sam sad skoro satirana dok sam bila prirodna mogla sam
bilo cime sad kad sam koristila biomelem za masnu dobih slamu na glavi.
a dok mi je bila prirodna biomelem mi je bas odgovarao.
a biomelem stvarno sprecava opadanje barem meni od porodjaja nije
opadala i ako je bila promena vremena.steta sto mi vise neodgovara
a cena mu je super u lilju oko 200 din.

tj.duzina kose mi je suva a koren se masti bas kao sto kaze branki.

a vishy ima i za masnu nego nisam smela,ovaj je za suvu ali nisam primetila da
mi brze masti koren isto je perem na 3 nana.

(odgovor članu Ricola)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Koji šampon koristite?
5.6.2012 11:14:02   
minavb
Imam gustu kosu koja poludi ako se ne isfenira, i naraste kad je vlažno vreme. Najčešće sam se šetala sa frizurom "pečurka iz Černobilja" ako pokušam sama da se isfeniram. Svakave sam šampone isprobala, skupe, jeftine, preskupe, i ista priča. Od tog menjanja šampona i perut dobijem. Uzeh pre oko dve nedelje H&S, onaj najobičniji, i kosa mi je fenomenalna. Isfeniram se ko od šale, ispravim kosu ko peglom, kosa sija i lepo pada, neverovatna razlika. Stvarno ne kapiram kako kosa može da bude lepša od H&S nego od Davines šampona.
Eto, prosto sam morala sa dragim dnevnikom ovo da podelim, baš sam u čudu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Koji šampon koristite?
5.6.2012 11:20:12   
viking
H&S je Head&Shoulders?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Koji šampon koristite?
5.6.2012 11:28:54   
minavb
Da user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Koji šampon koristite?
5.6.2012 12:06:37   
viking
Zamisli da se kod nas šampon zove Glava&ramena user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Koji šampon koristite?
5.6.2012 12:09:07   
minavb
user posted image Ovako se zove hedenšoldrsuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Koji šampon koristite?
14.8.2012 12:49:01   
Guardian
I meni , za divno čudo, mnogo prija H & S. Takođe uzmem Alverde ( DM-ova marka ) pa u njega ubacim malo meda, ma milina, balzam mi i ne treba nakon pranja.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Koji šampon koristite?
14.8.2012 12:58:28   
Shishica
E ja trenutno Daliju imam. Nije los.
Dugo sam koristila HEDENSOLDERS i onda sam oguglala od njega i pojavljivala mi se perut.
Mislim da mu se vratim..ili da razmislim o jos nekim..videcu.

< Poruku je uredio Shishica -- 14.8.2012 13:00:15 >

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Koji šampon koristite?
24.8.2012 22:21:25   
Jole84
Koristim Pantene Pro V,kako se već piše user posted image ,ali onaj u providnom pakovanju.Baš mi je mekana kosa od njega,a inače sam plavuša,farbana,blajhana i peglana user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Koji šampon koristite?
7.10.2012 16:04:25   
vojvodjanka87
head&shoulders ili shaumu ali samo onu iz inostranstva ova kod nas nista ne valja ogromna je razlika a regenerator ili shaumin ili tri zelje od nasih taj je najboljiuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Koji šampon koristite?
7.10.2012 16:07:57   
Verolina
Koji mi padne pod ruku.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Koji šampon koristite?
7.10.2012 16:22:59   
madre
elisin sampon od hmelja i koprive za masnu kosu.

< Poruku je uredio madre -- 7.10.2012 16:24:48 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Koji šampon koristite?
7.10.2012 16:52:02   
boba 11
i jel se manje masti moja bude katastrofavec sutra dan pa ako pomaze cu kupimuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Koji šampon koristite?
7.10.2012 19:35:37   
madre
ne pomaze, tu pomoci nemauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Koji šampon koristite?
2.11.2012 20:26:43   
malinaja
Momentalno koristim Nivea sampon i regenerator mada mi kosa veoma opada.Posle porodjaja sam imala taj problem i to je proslo, medjutim zadjih mesec dana ne znam ni sama sta da radim.Kosa mi je bas oslabila. Malo sam je skratila ali ni to nije pomoglo.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Koji šampon koristite?
27.12.2012 18:23:05   
NadaR
Trenutno koristim afroditin,med&vanilija . Savrsen je. Bas mi odgovara.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu malinaja)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Koji šampon koristite?
27.12.2012 23:01:31   
isidora88
ja koristim obican koprivin sampon i konacno mi vise ne opada kosa, inace pre njega sam koristila nivea,loreal,dove...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Koji šampon koristite?
1.1.2013 23:50:01   
Sesilija 83
Loreal crno pakovanje do pre mesec dana, e a sada Orofluido sampon i pakovanje od Revlona,jes da je cena izuvanje ali vredi svaku paru,meni je kosa gusta i talasasta,farbana,posle pranja je mekana,ne mrsi se, sija isfeniram je za 10 min i sto je najvaznije ne ukovrdza se kad je vlazno vremeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Koji šampon koristite?
2.1.2013 12:47:12   
Bebilina
Trenutno Weleda Lemon Balm & Orange sampon i isti regenerator.
Prethodno razne Jason jer mi njihovi proizvodi jako odgovaraju. Imala sam Long and Strong Jojoba koji mi je bio ok, al od porodjaja postao premasan, pre njega Super Shine Apricot, pre toga Revitalizing Vitamin E. Uvek uzimam isti sampon i regenerator i sta mi ne odgovara odmah prosledjujem mm-u ili mojima user posted image Kosu perem na 4-5 dana, ne farbam je. Frizerka mi uvek kaze kako mi je kosa zdrava i sjajna. Ja sam prezadovoljna jer je takva i pored fena i pegle posle svakog pranja. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Koji šampon koristite?
2.1.2013 12:54:13   
vojvodjanka87
Shaumu zato su svi muskarci u mom reduuuuser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Koji šampon koristite?
11.3.2013 8:30:56   
mali_mis
Alverde maslina i kana, obozavam taj miris. Ali sam primetila da ga moja kosa u poslednje vreme ne voli user posted image

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Koji šampon koristite?
11.3.2013 8:33:02   
Maraj
Sad sam probala Wash and go protiv opadanja. Ne da mi pomaze! Ja ne mogu da verujem da mi kosa ne opada. Inace zapusim i kadu i wc solju koliko mi opada...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here