|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
16.6.2017 23:36:41   
Dora89
Devojčicu, da bi moja ćerka imala bezrezervnog bliskog prijatelja celog života. Da mi je prvo dete dečak, htela bih i dečaka. Mogu biti bliski brat i sestra, ali između njih uvek postoji bar neka tabu-tema, a to ne bih volela kod svoje dece.

< Poruku je uredio Dora89 -- 16.6.2017 23:37:23 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
17.6.2017 22:18:31   
degu
Potpuno te razumem, ja sam takodje zelela cerki da rodim sestru,rodila bih joj najboljeg prikatelja za sva vremena, ali eto dobila je batu. Sad bih trebala jos jednog batu i jednu seku da bi svi bili zadovoljni user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
17.6.2017 22:38:43   
IvanaSK RR
Degu, volece se oni nevidjeno :)
A aj udovolji svima, na posaouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
17.6.2017 22:52:36   
eca89
Mamike, ja imam brata i on mi je najbolji prijatelj za cijeli zivot, nakon roditelja. Strasno smo vezani, pricamo o svemu i imamo povjerenje. Ja opet znam dosta slucajeva gdje isti polovi nisu bas blisko. Njega volim najvise poslije svog djeteta. Ja mislim da nema veze, da to nije presudno da ce se bolje slagati.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
17.6.2017 22:58:27   
Anck Su Nmaun
Volim i jedno i drugo ali dve sestre mi je nesto naj lepse. Uvek mi je bilo zao sto nisam.imala sestru i ako imam super odnos sa bratom.
I naj srecnija sto imam dve cerkice i sincica...nekako sve to u paketu !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
17.6.2017 23:22:07   
Sanjalicaaa
I ja sam želela dva dečaka iz tog razloga. Imam starijeg brata i nikada se nismo nešto posebno slagali i bili bliski. Mada to što su istog pola ne garantuje da će biti bliski.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
18.6.2017 7:30:12   
degu
Ja imam starijeg brata, mogu slobodno da kazem da sam ceo zivot zelela da sam jedinica pored njega. Uvek sam gledala kumu i njenu sestru, ta veza je bila i ostala posebna.
Eco hvala ti na iskustvu, nadam se da ce biti tako, ucicu ih da se vole i postuju. Sad se obozavaju user posted image
Ivana puno mi je to posla user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
18.6.2017 10:16:26   
Anck Su Nmaun
Eni se cini da nema veze sa.istim.polom, uvek au se dve sestre bolje slagale.od dva brata. Bar ono sto sam ja videla iz mog okruzenja.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
18.6.2017 10:59:16   
IvanaSK RR
Nek su nam zivi i zdravi. Nek imaju jedni druge, a na nama je da ih usmerimo da se podrzavaju i vole. I ako se ne budu previse lepo slagali, imace jedni druge za ceo zivot.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
18.6.2017 11:00:26   
Anck Su Nmaun
Ma bas tako. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
18.6.2017 11:05:56   
Duškić
Nas je cetvoro i to je nesto najleeepse!
Mislim da nema pravila , da li ce se slagati zavisi od mnogo cega.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
29.6.2017 16:54:45   
Dragce86
Ja sam zelela batu a dobili smo seku i ne bismo je menjali ni za sta na svetu! Suprug je oduvek i zeleo kcerku i obozava je svim srcem. Videcemo za dalje, sta ce biti, posto nam je ovo prva beba :D

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
29.6.2017 23:01:26   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Eni se cini da nema veze sa.istim.polom, uvek au se dve sestre bolje slagale.od dva brata. Bar ono sto sam ja videla iz mog okruzenja.


Isto mislim i isto je tako u mom okruzenju.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
6.10.2017 12:12:58   
Dragica Draga
Ja isto imam brata, a bas mi nedostaje sestra u zivotu. Super se brat i ja slazemo i ne bih dala ni za sta na svetu, ali ne mogu bas sa njim da pricam o svemu kao sto bih sa sestrom recimo. Zato mi je super ko ima dve cere i sina 😊

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
20.10.2017 16:12:36   
MamaNecaVo
Imam brata a da imam sestru htela bi brata.
Tako da.. :)

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
20.10.2017 16:14:28   
mama Jo
Onda bi bilo najbolje da lepo svi ljudi imaju po cetvoro dece - dve devojcice i dva decaka 😊
Sto da ne, ajde bacajte se avi na posao 😂

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
20.10.2017 16:16:36   
MamaNecaVo
Meni bi to vec bilo mnogo.Apropo amdkela od deteta koje imam sada :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
20.10.2017 16:18:00   
dddaca
Neka su zivi i zdravi, ma kog pola da su

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
22.10.2017 22:45:10   
MamaNecaVo
Upravo tako!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
22.10.2017 22:49:47   
mama Jo
Bas to, ja nekako mislim da bi svi zeleli oba pola da imaju, to je za mene normalno skroz, ali svi oni su dar zivotni i samo da su zivi i zdravi, devojcice i decaci 😊

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
22.10.2017 22:53:38   
MamaNecaVo
Kada se setim moje trudnoce koja je bila jako teska,pol mi je bio najmanje bitan.
Ali mislim da svako voli da ima i decaka i devojcicu pa trece sta bude. :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
28.10.2017 15:39:45   
Mala Elena
Pol valjda zavisi samo od hromozoma muskarca .
Skoro sam cula da ako se pravi mala razlika medju decom, od mladje osobe (mame ili tate koji imaju razliku u godinama recimo 4g +)se nasledjuje gen koji odredjuje pol.
Mm stariji od mene 8 god, i mala razlika medju decom, svo troje zensko user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
28.10.2017 16:44:25   
Dragica Draga
ME kod tebe je onda to istina, mada po tome opet ako je razlika izmedju partnera vise nd 4g taj par moze da ima samo cere... ako sam dobro razumela, znam i ja za taj podatak, cula sam tu pricu
Ali ne verujem u nju, mislim da zavisi samo od hromozoma muskarca

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
28.10.2017 18:36:27   
mama Jo
Ja isto verujem da je to ,,babska" prica...
A verujem da se ne moze uticati, jer da moze svi bi onda imali pol koji zele, ili i jedan i drugi...
Prosto zavisi od tih muskih hromozoma... jedino sto mozda ima veze je zacece na dan ovulacije/pre/posle... ja mozda samo u to verujem, mada.bih bas pitala nekog strucnjaka sta kaze nauka za tu teoriju 😊

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: zelja za odredenim spolom djeteta
28.10.2017 18:56:02   
Maslacak15
naravno da nema nikakve veze. I da bilo staod tih saveta i trikova ima veze, sobzirom da zivimo jos uvek stotinama godina u patrijarhalnim drustvima nebi odnos rodjenih beba bio tvrdoglavo 50:50. Osim poslednjih godina , kad se pojavila selekcija zenskih embriiona u pojedinim drustvima pa se ravnoteza pomera sto ce dovesti naravno do gomile problemauser posted image .
Svaki muskarac ima kariogram XY. Ali spermatozoidi imaju po jedan ili je X ili je Y. I to je jedini determinator pola deteta. Dali je spermatozoid koji je oplodio jajnu celiju nosio X ili Y hromozom.
E sad pitanje kod parova koji imaju mnogo dece istog pola da li postoji neka vrsta selekcije gde se preferira jedan tip spermatozoida a ne drugi je dobro pitanje ali na to NIKO nema odgovor. Nauka kaze da je i dalje u pitanju slucajnost. JA kao biolog mogu da smislim vise scenarija i kod muskarca ali i kod zene koji dovode do selekcije ali to je samo teoretisanje. U svakom slucaju sve te teorije o godinama partnera, vremenu odnosa, sta stte jele na koju nogu ste ustale i slicno na temu "kako roditi devojciu" ili kako roditi decaka: zaboravite sto preuser posted image
Deca su veliki blagoslov i ja mislim da ima neceg lepog u tome da u danasnje vreme kad ljudi mislu da mogu da projektuju sve i svasta u svojim zivotima, postoji nesto sto na sta ne moze da se utice. I u svakom slucaju je lepo, kakav god da je ishod....


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here