|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
15.10.2012 20:00:52   
dunja RR
Čini mi se da niko nije spominjao A.Mekol Smita,evo ja pročitah njegovu "Štedljivo sa komplimentima", i mogu reći da je prava knjiga za odmor (ja bila na odmoru-bolovanju, hehe). Baš mi je to trebalo, preporuka! Mislim da ću potražiti još nešto njegovo, u stvari sigurna sam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
16.10.2012 9:58:11   
Janncica
Mama mi donela knjigu Meri Higins Klark Dve devojcice u plavom...Nije losa... Napeta je i prosto tera da se procita odjednom..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.10.2012 10:55:56   
nata11
Retko koja knjiga me odusevi jer cesto se pisci sto bi ja rekla ''''zapišu'''' pa pocnu da ubacuju neke gluposti. Nesto sto sam do sada citala 2 puta neprevazidjena Hiljadu cudesnih sunaca. Trenutno citam ''''Usamljena srca'''' malo sladunjava knjiga ali je OK, podize raspolozenje :)

< Poruku je uredio nata11 -- 17.10.2012 10:56:11 >

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.10.2012 22:39:44   
Druid

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Moj tata mi je dao tu knjigu da citam kad sam bila mala i rekao mi je da sva deca koja citaju "Malog princa" budu dobra decauser posted image
Lu, stoji mi u biblioteci ali je nisam citala. Mm jeste, preporucuje


Jani čitam povremeno delove ''Malog princa'', meni je baš nekako divan. Mislim da bi svako dete trebalo da ga pročita.

Trenutno sam u ''50 nijansi siva''. Kad pročitam javljam utiske. Toliko je hvale, pa videćemo.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.10.2012 23:41:00   
PoisonEve
Nato, jesi li citala "Lovac na zmajeve"? Ako nisi, obavzno procitaj. Ja sam dobar deo preplakala.
Da li je neko citao Pekicevo "Vreme cuda"?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Druid)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.10.2012 23:48:20   
indy_25
Meni je 50 nijansi siva totalno bezveze knjiga ja sam je pocela citati i odustala. Nista specijalno a toliko je hvale cak pricaju da im je promjenila sexualni zivot na bolje.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.10.2012 23:50:48   
Verolina
Vreme cuda je savrseno delo. To je parodija na Bibliju i Isusa. Ne znam da li si vernik, ali ako jesi nemoj je posmatrati kao ukletu knjigu, zato sto je to fascinantno umetnicko delo. Ja sam vernik i odusevljena sam sa Pekicem. Taj covek je zasluzio Nobela.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.10.2012 15:12:48   
Anoniman
I mene je izgleda teško impresionirati u poslednje vreme, sve knjige su mi nekako "već viđeno".... Čitala sam malo Kapora ovih dana i Foliranti mi se baš i nisu dopali, stil pisanja lep, ali priča mi je nekako ehhhuser posted image
Sad jurim da nađem celu sarajevsku trilogiju, ali nemaju u biblioteci. Recimo "Poslednji let za Sarajevo" što je inače druga po redu, mi se baš dopala, ali prvu i treću ganjam

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 733
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 11:55:20   
PoisonEve
Pozajmila sma od MalogMisa Murakamija 1Q84, pa cu posle toga da procitam Pekica. Dobila sam dosta preporuka za njega tako da ga sigurno necu preskociti.user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 12:30:00   
*Alexx*
Murakami je fenomenalan. Nisam još čitala IQ84, ali mi je na listi.
Booka je objavila Kad jaganjci utihnu! Ne znam samo gde više da stavim tolike knjige...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 13:52:29   
Anoniman
PEDESET NIJANSI SIVA

Progutala sam je za 48h, uz posao, decu, kućne i bračne obaveze.
Lako se čita, svakodnevni rečnik.
Smena emocija... od leptirića u stomaku, preko zgroženosti, do nade, i onda potpuno, za mene, neshvatljivi fijasko sa njene strane.
Nemam običaj da branim žene, mahom sam na muškoj strani, pa tako i ovaj put. Koliko god da je on bolestan, smatram da je ona zeznula stvar. Nije trebala tražiti to na kraju, ne znam šta je htela da postigne? Da oseti koliki je njegov bol u životu? Da mu dokaže da može, pa je loše procenila? Sigurna sam da, da nije to tražila i uradila, da bi se oni našli na nekoj granici prihvatljivog. Ona u sebi definitivno ima blaži oblik sado - mazohističkog uživanja, a on je odlučio da proba neke za njega nove stvari. Zašto je forsirala? Besna sam na nju! user posted image (pišem neodređeno, za slučaj da neko čita)

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 736
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 15:14:34   
PoisonEve
Citala sam neke blogove vezane za Murakamija i sto vise saznajem sve mi se vise cita. Ali natovarila sam sebi previse obaveza i sad mi treba deset puta vise vremena nego da sam se latila samo jedneuser posted image Sinoc sam pocela da je citam. Moram malo bolje da se organizujem

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 20:42:58   
Yula
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Nato, jesi li citala "Lovac na zmajeve"? Ako nisi, obavzno procitaj. Ja sam dobar deo preplakala.
Da li je neko citao Pekicevo "Vreme cuda"?


Procitala dok sam jos imala vremena za knjige. Meni se dopala. Znam da sam je preporocila bratu koji se upravo vratio iz Avganistana i na pitanje koliko mu se cini realan opis celog stanja tamo, on mi je rekao da je dosta realan.
Nisam mesecima nista citala jer ja kada uzmem knjigu ne prekidam citanje dok ne zaspim uz nju, a uz dete je to nemoguca misija. Tako mi nedostaje citanje.

Zanima me vase misljenje o knjizi "Duge noci i crne zastave".

< Poruku je uredio Yula -- 23.10.2012 20:45:55 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 20:45:52   
Cecana
Ja sam procitala sva tri dela Pedeset nijansi.
Drugi deo je bolji od prvog a treci je najbolji.Uzivala sam citajuci. Interesantna,pre svega ljubavna prica sa divnim krajem.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.10.2012 23:06:27   
Anoniman
Ti si prva koja je to rekla. Sve kritike koje sam citala i cula kazu da je prvi deo najbolji. Dogovorila sam se sa koleginicom da ja kupim drugi, a ona treci deo, pa da se menjamo...

(odgovor članu Cecana)
  Direktna veza do poruke: 740
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.10.2012 8:10:20   
red3lilu
Setih se pre koji dan knjige Sofijin svet moraću da je pročitam ponovo...
a omiljena knjiga mi je Mali Princuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.10.2012 22:39:32   
aster
Knjiga Sofijin svet se i meni svidela. Sad čitam Sagu o Forsajtima, počela treči deo, i stvarno je odlična. Od domaćih autora preporučujem Oštar start od Miće Vujičića.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.11.2012 22:58:33   
PoisonEve
Upravo citam Murakamija 1Q84. Neverovatan je! Recenice su tako fascinantne, mada sama prica nije nesto posebno. Spora je dosta, ali nikako nije dosadna. Sjajno mi je legla bas sad na jesen. I mnogo vise uzivam kad je citam pred spavanje. Ovaj roman me definitivno podstice da ponovo pocnem da pisem. Sjajan je!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.11.2012 23:41:30   
dunja RR
PE, daaa, jeste spor, ali je divno čitati ga. Ja završavam sada Igarj, Igraj, Igraj, sutra moram da je vratim u biblioteku, pa sada uživam u kraju user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.11.2012 7:08:49   
Lu
"Hektor u potrazi za srećom", divna knjigica, na naslovnici piše,
Čudesna kombinacija Alkemičara i Malog princa, ako će vam to pomoćiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.11.2012 8:40:24   
Anoniman
Joj, Lu. Ja ni jednu od ove dve knjige ne volim user posted image ja sam sva na svoju ruku što se knjiga tiče, toliko sam ih pročitala sad u trudnoći i ni jedna me nije oborila s nogu (ili ti iz kreveta user posted image ).... Davno me neka knjiga onako hipnotisala da izgubim pojam o vremenu, da ne jedem i ne spavam dok je ne pročitam user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 746
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.11.2012 8:51:26   
Lu
Znači dobro je da sam to napisala, sad bar ne trebaš ni probati čitatiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.1.2013 15:17:59   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: dunja RR

PE, daaa, jeste spor, ali je divno čitati ga. Ja završavam sada Igarj, Igraj, Igraj, sutra moram da je vratim u biblioteku, pa sada uživam u kraju user posted image


Meni je ta najdraža Murakamijeva knjiga user posted image

Trenutno citam Šapat orjenta- Sara Sheridan (sladunjava limunada)

Ko voli da cita trilere preporucujem od lika koji se zove Jo Nesbo ( predobre trilere piše)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
11.1.2013 15:32:37   
mtajcica83
Andrijan Mol.(Sju Taunzend).. Ima 6 nastavaka...


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
29.1.2013 22:18:07   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Cecana

Ja sam procitala sva tri dela Pedeset nijansi.
Drugi deo je bolji od prvog a treci je najbolji.Uzivala sam citajuci. Interesantna,pre svega ljubavna prica sa divnim krajem.


Ako su ti se dopale nijanse ,vjerovatno ce ti se dopasti i Obnazena pred tobom Silvije Dej . Jako slicna prica jedino je ovde Eva realnija i vise se bori za sebe od one glupe Ane.
Drugi dio je Ogledam se u tebi a treci jos nije ni izasao.

Ja sam zadnje procitala Kopelandova nevjesta S.Filips . Onako srednja zalost . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here