|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.11.2013 23:50:46   
dunja RR
Eco da kažem, super je! Ne čitam redom, već kako otvorim, nisam još sve pročitala ali su mi za sada najzanimljiviji delovi o geografiji (zemljotresi, vulkani ..), ali ima još dosta toga ..
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

jao citaj je polako, ali bas polako. sve je zanimljivo. Ma sve, cinjenice o naucnicima kakve su bili naravi, o dinosaurusima, o vanzemaljcima (to mi je bas bilo smesno u fazonu tinejdzeri vanzemaljci nemaju pametnija posla vec da ostavljaju utisnute znake u poljima na nasoj planetiuser posted image ) ma samo polako i ne zuri knjiga je zanimljiva. Ja mislim da sam u njoj uzivala sigurno jedno tri meseca. To nije knjiga po meni koja treba da se cita u dahu vec polako



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.11.2013 1:00:26   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: Figaro88

Procitala Lovac na zmajeve,toliko sam plakala na jednom delu da sam morala juce da prekinem pa sam danas zavrsila.Bas zato izbegavam ovakve knjige u poslednje vreme i kupujem samo neke lagane,ne moras uopste da ukljucujes mozak dok ih citas.
U utorak cu do biblioteke da uzmem i Hiljadu cudesnih sunaca......

Plakaces i kad budes citala Hiljadu cudesnih sunaca,podjednako potresna i tuzna..,trenutno sam kupila i A planine odjeknuse od istog autora nali nisam jos pocela da citam posto trenutno citam tri knjige od Kona Iguldena Osvajac o borbi izmedju naslednika Dzingis kana i pobedi Kublaj kana zatim Razgovori sa Bogom Nil Donald Vols i Disciplina bez straha Volfgang Bergman ,sve tri za preporuciti

< Poruku je uredio Sanchy -- 25.11.2013 1:01:21 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.11.2013 1:05:04   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Наташица

не знам је ли неко препоручио већ, али мени је ок "Колиба".
није сад нешто спектакуларно, али навела ме је на размишљање о Богу, обзиром да нисам неки вјерник, а ни невјерник.

Procitala,ali moracu jos jednom,MiLJ je napisala da joj se nije dopala ,i ja sam vernik i veoma me ova knjiga zbunjuje tako da ne preostaje mi nista nego ponovno citanje cisto da bih uporedila osecaj koji ce sada da izazove,,preporucila bih je ipak bas zato sto je drugacija

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.11.2013 1:37:42   
Žapkić
Jedna od mojih omiljenih knjiga je "Rob Huna".
Ne znam ko je pisac. Imala sam tu knjigu, dala je drugarici koja mi je nikada nije vratila i jako mi je zao zbog toga.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.11.2013 6:19:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Eco da kažem, super je! Ne čitam redom, već kako otvorim, nisam još sve pročitala ali su mi za sada najzanimljiviji delovi o geografiji (zemljotresi, vulkani ..), ali ima još dosta toga ..


user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
27.11.2013 18:42:47   
nata11
Juce sam kupila Utociste, inace sam prvo odgledala film: Safe Heaven koji od user posted image preporucujem za pogledati. Knjiga je mozda malo plica u odnosu na one koje sam do skoro citala ali sam jos na pocetku pa cemo videti user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
28.11.2013 0:11:53   
vikiveki
Ja sam počela da čitam još jednu knjigu od Šeldona koju mi preporučiola koleginica ,Posle tame, i sviđa mi se

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
3.12.2013 15:41:52   
lajla
Pre nego sto zaspim- Stiven Vonson knjiga je odlicna..

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.12.2013 15:16:13   
Figaro88
Da nema neko mozda od Sofi Kinsele-Imam tvoj broj u pdf-u?

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.12.2013 21:42:53   
dunja RR
Ja malopre bila u bibilioteci, i ne mogu da verujem da sam našla Hiljadu čudesnih sunaca, ovo je prvi put da nije bila na čitanju ;) Sada još samo da mi se svidi :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.12.2013 21:51:44   
Didy
Svideće ti se sigurno ako su ti se druge dve njegove svidele.
Meni je najviše legla "A planine odjeknuše". "Hiljadu čudesnih suanaca" je ženska verzija "Lovca na zmajeve". Bar sam je tako ja doživela.user posted image I čitala sam je dok sam bila trudna sa Sofijom. A "Lovca na zmajeve" dok sam bila trudna sa Stefanom, na moru.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.12.2013 22:11:02   
doktorkakristal
NEPODNOSLJIVA LAKOCA POSTOJANJA od Milana Kundere ,LECENJE SOPENHAUEROM od Irvinga,BLUDNI SIN od Bukovskog,LOVAC U ZITU od Selindzera ovo su moji favoriti

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.12.2013 22:16:27   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Svideće ti se sigurno ako su ti se druge dve njegove svidele.
Meni je najviše legla "A planine odjeknuše". "


Samo sam ovu čitala za sada, nadam se da će mi se svideti i ova druga user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.12.2013 22:24:47   
Jole84

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja malopre bila u bibilioteci, i ne mogu da verujem da sam našla Hiljadu čudesnih sunaca, ovo je prvi put da nije bila na čitanju ;) Sada još samo da mi se svidi :)


Divna je Dunjči,posle tih knjiga dođe ti da ljubiš asfalt svoje zemlje user posted image
a i ja sam je doživela kao Didy,kao žensku verziju zmajeva user posted image user posted image
Ja nisam čitala tu "a planine odjeknuše",baš ću da potražim u biblioteci,sad se jako dosađujem,ne znam šta bih bez knjiga.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
25.12.2013 23:22:57   
Didy

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Svideće ti se sigurno ako su ti se druge dve njegove svidele.
Meni je najviše legla "A planine odjeknuše". "


Samo sam ovu čitala za sada, nadam se da će mi se svideti i ova druga user posted image


Meni je "A planine odjeknuše" baš moćna i najviše mi se sviđa jer nema toliko eksplicitnih opisa strahota rata kao u ove prve dve.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 12:00:29   
nata11
Ja bih redjala sledecim redom-
A planine odjeknuse - Vrh vrhova
Hiljadu cudesnih sunaca
Lovac na zmajeve - delove sam iskreno preskakala, bilo mi je previse mucno.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 12:07:35   
Jole84
A jeste li čitale "Kolibu" i "Raskršća" od Vilijem Pol Janga?
Kakvi su vam utisci? Meni su malo čudni,zato pitam user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 12:12:11   
nata11
Ja Kolibu nisam zavrsila, neznam nije mi nestouser posted image
Evo bas gledam da narucim za praznike da citam Kaludjer koji je prodao svoj ferari. Kazu da je OK, jel neko citao

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 12:12:21   
Sanjica26 RR
Meni je bas cudna Koliba. Ovu drugu nisam citala. Moja biblioteka je bas lose snabdevena knjigama. Zao mi je sto sad nemam vremena. Jedino stivo koje citam su decije knjige.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 12:16:51   
Jole84
Kolibu su mnogo nahvalili pa sam mislila da je fantastična,međutim očigledno je nisam razumela. A ipak posle nekoliko meseci dođe mi da je ponovo pročitam,jer mi neki citati i delovi izlaze na površinu i uviđam da su ispravni.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 16:41:13   
PoisonEve
- Norveška šuma (Murakami), Kad padne noć, (Murakami) i naravno 1Q84 takođe od Murakamija. Kupila bih sebi za Novu godinu i njegovu novu knjigu, ali mi je puno 1000 dinara za 300 strana user posted image .
Ko nije čitao Orvelovu 1984. obavezno da završi taj domaćiuser posted image . Kad završim tati šal što mu štrikam za rođendan, verovatno ću da počnem Inferno od Dena Brauna.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 16:43:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Jole84

Kolibu su mnogo nahvalili pa sam mislila da je fantastična,međutim očigledno je nisam razumela. A ipak posle nekoliko meseci dođe mi da je ponovo pročitam,jer mi neki citati i delovi izlaze na površinu i uviđam da su ispravni.


Meni se nije dopala, i nešto nemam želju da je ponovo čitam.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.12.2013 17:06:38   
Didy

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja Kolibu nisam zavrsila, neznam nije mi nestouser posted image
Evo bas gledam da narucim za praznike da citam Kaludjer koji je prodao svoj ferari. Kazu da je OK, jel neko citao


Mm je dobio za rođendan pre par godina, nije je pročitao do kraja, a ja sam samo jedan deo, nisam mogla dalje. Meni se ne dopada, nekako mi je prazna i površna.
"Kolibu" nemam uopšte želju da čitam.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.1.2014 14:05:12   
dunja RR
Uf, uf, završavam uskoro Hiljadu čudesnih sunaca, idi bre, plačem ko kiša .. za sada odlična, čekam kraj ..

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Didy

Svideće ti se sigurno ako su ti se druge dve njegove svidele.
Meni je najviše legla "A planine odjeknuše". "


Samo sam ovu čitala za sada, nadam se da će mi se svideti i ova druga user posted image


Meni je "A planine odjeknuše" baš moćna i najviše mi se sviđa jer nema toliko eksplicitnih opisa strahota rata kao u ove prve dve.




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
18.1.2014 17:26:42   
Lu

IZVORNA PORUKA: nata11

Ja Kolibu nisam zavrsila, neznam nije mi nestouser posted image
Evo bas gledam da narucim za praznike da citam Kaludjer koji je prodao svoj ferari. Kazu da je OK, jel neko citao

Kaluđer je meni predivna knjiga, ide ravno u srž onoga čemu trebamo posvetiti pažnju da bismo istinski uživali u životu.
Koje su to ljepote koje propuštamo jer previše vremena provodimo posvećujući se nebitnim stvarima a to shvatimo često puta kasno.
Pored Kaluđera od Robina Sharme meni je dobra i "Ko će suze da briše kad te ne bude više" user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here