|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 16:32:23   
Pipi duga carapa
U poslednje vreme mnogo malo citam,a i kako bih kad sam ili sa mm ili sa vama na rr,ali nekada sar citala mnogo tj imam citave dnevnike kratkog sadrzaja svake knjige koju sam procitala  sve od Sandre Braun,Danijele Stil,Sidnia Seldona,Nore Roberts,Amande Kvik,Mahlera,Fisera.....Robert Ladlam,Dzon GRISAM,Dejvid Baldaci,Dzejms Paterson,Majkl Koneli,Harlod Robins,Vilbur Smit,Meri Higins Klark,Den Braun,Toni Parsons,Trejsi Sevalije,Anita Sriv,......do Jassmine Ane,Mir JAM,Mile KORDIC  Nada MARINKOVIC,Marko VIDOJKOVIC..........

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 19:56:32   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

U poslednje vreme mnogo malo citam,a i kako bih kad sam ili sa mm ili sa vama na rr,ali nekada sar citala mnogo tj imam citave dnevnike kratkog sadrzaja svake knjige koju sam procitala  sve od Sandre Braun,Danijele Stil,Sidnia Seldona,Nore Roberts,Amande Kvik,Mahlera,Fisera.....Robert Ladlam,Dzon GRISAM,Dejvid Baldaci,Dzejms Paterson,Majkl Koneli,Harlod Robins,Vilbur Smit,Meri Higins Klark,Den Braun,Toni Parsons,Trejsi Sevalije,Anita Sriv,......do Jassmine Ane,Mir JAM,Mile KORDIC  Nada MARINKOVIC,Marko VIDOJKOVIC..........
Jelena 1993 i Jelena 2001  Mile Kordic

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 20:08:54   
Anoniman
Sunce moje nacitano...Joj sto volim kad se neko kulturno uzdize...Nego, jesi li citala Hiljadu cudesnih sunaca ili Lovca na zmajeve..Isti autor...Bas su fine knjige....

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 20:27:19   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: verolino

Sunce moje nacitano...Joj sto volim kad se neko kulturno uzdize...Nego, jesi li citala Hiljadu cudesnih sunaca ili Lovca na zmajeve..Isti autor...Bas su fine knjige....
nIsam,ali cu definitivno potraziti  Verolino koje kulturno uzdizanje,to je jednostavno ljubav prema knjigi tj uvek sam volela da citam,a kao sam zbog ucestalih Vto cesto bila vezana za krevet i  dosta sam citala,ali sam malo batalila zbog mm ,jer se desavalo da danima ne razgovaramo on dodje s''posla ja citam u krevet sa knjigom ,za sto sa knjigom...ako mi predlozi negde da idemo ne mogu sad samo da zavrsim stranu,poglavlje,pasos.Kad me pozove neko na tel on se siromah tad pozali,kao Jelena ne moze da se javi sprema ispituser posted image user posted image ,jer on kaze pa i ispit da imas ti bi zeno barem nekada napravila pauzu.Ta pauza traje evo vec sloro dve godine ,ja i sada imam pored kreveta par knjiga ali ne dovacam

< Poruku je uredio Pipi duga carapa -- 2.6.2010 20:28:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 20:56:56   
*Alexx*
Lovac na zmajeve je meni jako težak. Ne znam, od kada sam zatrudnela, pa do dana današnjeg, jako teško podnosim bilo kakvu dramu - na filmu, u knjizi... Iako je knjiga divna, i nije pesimistična, daleko od toga - meni je prosto teška. Zato izbegavam gomilu knjiga koje bih inače, pre trudnoće, pročitala.
Sa druge strane, ne volim ni one ultra light varijante - tipa nekih ljubića za plažu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 21:16:40   
Lu
Alexx kad kažeš teška jel misliš potresna, tužnauser posted image
Meni teta u knjižnici dala pod OBAVEZNO da ju pročitam!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 21:18:33   
*Alexx*
Pa ima tužnih momenata. Ali se ne kajem što sam je čitala, daleko od toga user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
2.6.2010 21:22:01   
Lu
A dobro, ako me baš jako rastuži imam ONA&ONA user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
13.6.2010 13:13:09   
aleksandraz
Ovako meni su ocarale The twilight saga sve cetiri knige od stefani majer mozda su malo tinejdzerski ali stvarno su dobri isto i dvata filma se dobri .al knige nemam zborovi.Mislim ja s sam vi jedam vid kniski molac i imam procitano mnogo kniga ali kako ovie 4 knige do sada ni jedna me nema ostaveno bez zdiv.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.6.2010 22:43:41   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Lovac na zmajeve je meni jako težak. Ne znam, od kada sam zatrudnela, pa do dana današnjeg, jako teško podnosim bilo kakvu dramu - na filmu, u knjizi... Iako je knjiga divna, i nije pesimistična, daleko od toga - meni je prosto teška. Zato izbegavam gomilu knjiga koje bih inače, pre trudnoće, pročitala.



Sad potpuno razumijem šta si htjela da kažeš...ja sam još uvijek pod dojmom,baš su isprepletani svi mogući osjećaji, opisani na tako prost i žestok načinuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.6.2010 22:46:17   
bojana87
mene je odusevila knjiga "princeza Sultana" i njeni nastavci "ćerke princeze Sultane" i "krug princeze Sultane"
Jako se lako cita a pisana je po istinitom dogadjaju
ja ih toplo preporucujem

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
17.6.2010 22:46:53   
New Mom
IZVORNA PORUKA: aleksandraz

Ovako meni su ocarale The twilight saga sve cetiri knige od stefani majer mozda su malo tinejdzerski ali stvarno su dobri isto i dvata filma se dobri .al knige nemam zborovi.Mislim ja s sam vi jedam vid kniski molac i imam procitano mnogo kniga ali kako ovie 4 knige do sada ni jedna me nema ostaveno bez zdiv.

Šta da ti kažem - 29 banki a obožavam te knjige! user posted image user posted image user posted image  Filmovi su potpuno dečiji za moj ukus ali knjige su me super. A ja jesam knjiški moljac. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu aleksandraz)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.6.2010 11:56:07   
1zvezdana1
omiljena knjiga dzen ejr 

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.6.2010 11:57:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Lovac na zmajeve je meni jako težak. Ne znam, od kada sam zatrudnela, pa do dana današnjeg, jako teško podnosim bilo kakvu dramu - na filmu, u knjizi... Iako je knjiga divna, i nije pesimistična, daleko od toga - meni je prosto teška. Zato izbegavam gomilu knjiga koje bih inače, pre trudnoće, pročitala.



Sad potpuno razumijem šta si htjela da kažeš...ja sam još uvijek pod dojmom,baš su isprepletani svi mogući osjećaji, opisani na tako prost i žestok načinuser posted image


Procitaj draga  i Hiljadu cudesnih sunaca...Koliko god da nas emocije drmaju, one nas i obogacuju kao ljude...Ova knjiga ima drugaciju tematiku i govori o zeni...Procitaj, neces se pokajati...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.6.2010 21:24:26   
Lu
Verolino čekam na tu knjigu, obećala mi teta ostaviti pošto imaju samo dva primjerka i oba su bila na čitanju .
Ma volim ja emotivne knjige samo me ova baš prodrmala da sam se zapitala da li je moguće da se takve stvari zaista dešavajuuser posted image
Daleko od toga da mi je žao što sam ju pročitalauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.6.2010 23:41:13   
Anoniman
Jeste, u pravu si...Ja sam, naravno, plakalauser posted image user posted image user posted image .....Ali vredi...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.6.2010 11:48:54   
Anoniman
Evo od mene jos dve odlicne:
1.Aleksandar Tesic:"Kosingas-red zmaja" (Knjiga je sa mitolosko-istorijskim motivima. Radnja je smestena pred Kosovski boj, i jako dobro je u njoj objasnjena, kroz pricu, slovenska mitologija...Ja sam npr. saznala nesto novo. Svi decu plase sa baba-Rogom, ali malo ko zna ko je ta ista baba-Roga. Ja prva nisam znala. Ona je slovenska boginja smrti. Legenda govori da kada neko u selu umre, onda niko ne sme tu noc biti van kuce jer baba-Roga dolazi po dusu pokojnika i ako te zatekne napolju vodi te sa sobom...Jos milion takvih detalja cete naci u knjizi..Naravno, knjiga ima i svoju radnju)
2.Momo Kapor:"Zelena coja Montenegra" (Nista vam necu govoriti...Ovo pod obavezno procitajte)
3.Den Braun:"Izgubljeni simbol" (ovo vam preporucuje mmuser posted image ..ja je jos nisam citala)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
21.6.2010 16:42:08   
*Alexx*
Malo klasike: Remark "Tri ratna druga". Odlična!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
6.7.2010 23:02:16   
SUPER MAMA
ZA ŽENE KOJE NE RAZMEJU MUŠKARCE
Stiv Harvi i Denen Milner: „Ponašaj se kao dama, razmišljaj kao muškarac“

Šta muškarci stvarno misle o ljubavi, ljubavnim vezama, prisnosti i obavezama. Stiv Harvi, domaćin Jutarnjeg programa, ni sam ne zna koliko je izuzetnih žena upoznao. To su žene koje su u stanju da istovemeno rukovode privatnim preduzećem, savršeno vode domaćinstvo s troje dece i volontiraju u humanitarnim organizacijama. Pa ipak, kad je reč o ljubavnim vezama, nikako ne mogu da shvate muško ponašanje. Zašto? Stiv smatra da je to zato što savete traže od drugih žena, a zapravo im samo muškarac može objasniti kako da pronađu i zadrže muškarca.

Zanimljiva knjiga dobila sam je kao poklon za rodzendan.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.7.2010 0:15:08   
Anoniman
Balašević , "Tri posleratna druga"

Za potpuno opuštanje , buđenje usnule romantike i srdačno smejanje na glas ...

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
7.7.2010 22:25:24   
usamljena
 Za romantike, sanjare: Tragom mrtve princeze ( davno procitano ali je se rado set_im) Ima i II deo- Gvadalpurski vrt
i, naravno, Hiljadu sjajnih sunaca


< Poruku je uredio usamljena -- 7.7.2010 22:29:01 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.7.2010 9:04:31   
Nena81
Ja usled nedostatka vremena i koncentracije mogu samo nesto lagano opustajuce uz ladnu limunadu na terasi ispod suncobrana
za rodjos sam dobbila 3 knjige

Kad ovo budes citala,Lola Dzej

Kupoholicarka u inostranstvu, Sofi Kinsela

Istocno od sunca, Dzulija Gregson

jos nisam ni jednu pocela, al mi najvise zapala za oko ova poslednja



_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.7.2010 9:09:06   
Anoniman
WOOOOOW KOLIKO PREDLOGA NA JEDNOM MESTU user posted image user posted image user posted image

divno, neko tu pomenu Balaševića i slovensku mitologujuuser posted image

prepisujem predloge i PRAVAC BIBLIOTEKA što kaže drug Radovan III

< Poruku je uredio Rada T. -- 23.7.2010 9:12:17 >

(odgovor članu usamljena)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.7.2010 9:11:58   
Nena81
"
JA imam clansku kartu biblioteke ...!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uzivaj u dobroj knjizi


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.7.2010 9:49:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nena81

Ja usled nedostatka vremena i koncentracije mogu samo nesto lagano opustajuce uz ladnu limunadu na terasi ispod suncobrana


Ne znam jesi čitala išta od Vesne Radusinović,
Ona i Ona, Prijateljice...,poslijeratno vrijeme u Srbiji, estrada, mafijaši,lažne ljepotice, lažni moral itd...
komedija živa ali i istina kako su se ljepotice grabile za moćnikeuser posted image
Mene su baš nasmijale njene knjige user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here