|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 12:03:49   
dunja RR
Svaštauser posted image

Nije bila iscepana kada smo spakovali, ko zna šta su radili - mi smo ih sve potpuno nove spakovali u one post express kese i zalepili, tako da ne znam stvarno zašto otvaraju!

Treba da ima 7, to je u redu. Mila, kada budeš u pošti kod tebe, pitaj ih zašto otvaraju pakete, nije mi jasno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 12:20:19   
Ivanka 75
Dunja hvala za broj (pisem ovde jer ne mogu sa mob da saljem PP) :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 12:22:06   
dunja RR
Nema na čemu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 12:27:57   
Verolina

IZVORNA PORUKA: dunja RR



Treba da ima 7, to je u redu. Mila, kada budeš u pošti kod tebe, pitaj ih zašto otvaraju pakete, nije mi jasno.

Meni je stoka iz poste skoro polomila solju koju sam narucila sa fotografijom na njoj. Poludela sam. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 12:35:06   
Sanjica26 RR
Meni je juce stigla posta.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 9.2.2013 12:37:30 >

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 12:43:20   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: dunja RR



Treba da ima 7, to je u redu. Mila, kada budeš u pošti kod tebe, pitaj ih zašto otvaraju pakete, nije mi jasno.

Meni je stoka iz poste skoro polomila solju koju sam narucila sa fotografijom na njoj. Poludela sam. user posted image


Verka, imaš pravo da reklamiraš.

I devojkama sa Ringeraje je par put stizala razbijen deo paketa, ali nisu tražile reklamaciju. U City epressu su mi rekli da samo one imaju pravu na reklamaciju, jer su one krajne odredište. Mi ne možemo dokazati da je nešto polomljeno stiglo do primaoca.


Pre par godina smo preko Ringeraje slali neke kremice, i redovno su krali to u pošti. Ja sam napisala reklamaciju, jer sam poludela i dobili smo odštetu, u novcu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 13:02:19   
milenatea
i meni je iscepana kutija, al` dobro sada, nije folija od plocica tako da je to ok.
posta nema prava da otvara tudje pakete i koverte jer pakujete pred njima i pise sadrzina posiljke, osim po nalogu suda/policije i unutrasnje kontrole. ali... na nase otvarali ste, oni ce reci da nisu, ne moze se dokazati, jer je uredno spakovano u sigurnosnoj kesi za posiljke

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 13:03:53   
dunja RR
Oni nisu normalni!

A potpuno neoštećene kutije smo stavili ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 13:11:03   
milenatea
nista strasno dunja, moguce je da je i prilikom transpotra u kamionu nagnjeceno tezim paketima, pa kad se pomeraju paketi dodje do ostecenja. zato mi u AKS-u primamo posiljke koje su vec spakovane, odn. da ovu kutijicu stavis u drugu tvrdju kutiju pa tek onda to ako je potrebno ide u sigurnosnu kesu.
bez nervoze nije bitna toliko ambalaza bitno je da ono unutra nije osteceno.

p.s. poklonu se u zube ne gleda user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 13:14:54   
Verolina
Dunja, znam da imam pravo, ali se opasno bojim sebe. Ja saljem muza u postu da ne ubijem jednu sluzbenicu.user posted image
Jednom mi je 10 minuta drzala predavanje o nekom postanskom racunu i da sam trebala uplatiti na taj racun, a ne na uplatnicu, jer sad ce mi se naplatiti postarina 30 dinara. I ja joj lepo kazem, nije bitno, nemam vremena, mozete li to da zavrsite i da idem, stvarno zurim. I ona ladno nastavlja. Okrece se ka svojim koleginicama i prica im kako su ljudi nepismeni i bla bla. Ja cutim i dalje. Onda se okrece ka meni i krece ponovo u postanskom racunu i ja tu odlepim i kazem joj da cu je ja ovako nepismena izvuci iz saltera i prebiti kao vola ne bude li mi uplatila to sto hocu. Ona me gleda i dalje. I tu sam prsla kad sam kroz prozor videla da mi je otisao bus.Mislim da su mi zile na vratu poiskakale koliko sam se drala. Rekla sam im da su one salterske sluzbenice koje treba da lupaju pecate, a ne da vrse lingvo-psiholosku analizu ljudi. Rekla sam im da su nesposobne jezicare. A onda sam utisala glas i trazila sam da zovu sefa poslovnice. Obe su pocele da se izvinjavaju. Jedan covek je poceo da dobacuje kako je nju odavno neko trebalo da nasamara kako se ponasa prema ljudima.
I tako da mi je uplatila racun, ja sam propustila bus, nisam uspela da nadjem taxi, zakasnila na seminar i nije mi bilo isplaceno 5000 dinara zbog retardirane koze iz poste. I tako da sad saljem muza da je ne bih odrobijala, jer sledeci put kad bi zucnula, izvukla bih je kroz ono okno da se ovako nepismena obracunam sa njom tako pismenom.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 13:22:30   
mala.bebica
i meni je stiglo, malo je pocepana kutija ali 7 su unutra. kako god kutija se baca :)
Hvala puno user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 13:57:47   
nata11
I meni je stigla sva zguzvana kutija ali mislim da je to prilikom transporta u kamionu. Bitno da su plocice OK.

< Poruku je uredio nata11 -- 9.2.2013 13:58:18 >

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 15:00:20   
Ivanka 75
xe xe xe
Gleda me papiric iz komsijskog sanducica, javila sam im pa ce neko doci danas-sutra da mi ga da da bih u pon podigla paket u posti.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 15:59:38   
milenatea
nisu te zvali na tel?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 16:06:17   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: milenatea

nisu te zvali na tel?


Ne user posted image Ovo je 3 put za mesec dana da mi stiže nešto post expresom i svaki put je ostavljen papir u komšijskom sandučetu, nijednom nisu zvali. Mislim da ću se žaliti u pošti.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 16:17:26   
milenatea
vreme je da saljete AKSOMuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 16:31:43   
Cuftas
Stigao je paketić user posted image za Dunju a Pharmanovi hvala što stalno poklanja

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 16:46:59   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: milenatea

vreme je da saljete AKSOMuser posted image


Mislim da nije problem preko koga ide nego kurir.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 17:19:08   
Sanjica26 RR
I ja mislim da mnogo zavisi do kurira. Mene je npr.kurir iz akse zvao da sidjem po veliki'paket. Napomenla sam mu da sam se pre nedelju dana porodila i'da ne mogu da nosim tesko. Na kraju sam'ipak'moral da sidjem jer gospodin nije imao gde da se parkira. I jos jednom sam imala problem sa istim kurirom.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 20:39:07   
babes
I moj baby time je dosao malcice iscepan ali kao sto neko rece "poklonu se u zube ne gleda" :) Pocecu za koji dan da ga koristim!! :) Kad smo kod kurira i AKS-a moram priznati da bas imam losa iskustva sa njima :( Jednom sam slala paket, momak je dosao do mojih vrata, preuzeo paket, trebalo je da platim oko 200 din i posto nisam imala sitno, dala sam 500 din. Momak je rekao da ce otici do najblize prodavnice da pare rasitni i vraca se odmah (btw. oko moje zgrade je min 10 trafika, prodavnica, maxi-ja itd) i naravno nikad se nije vise ni pojavio.... Drugi put me je zvao (drugi kurir) da dodjem i preuzmem paket u susednoj ulici jer se tu parkirao, pa da, "ne bi kruzio okolo do mene, bolje je da ja skoknem".... stvarno sve zavisi od kurira... :(

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
9.2.2013 21:21:38   
isidora88
Ja uvek insistiram da mi donesu do stana, ne zanimaju me njihovi izgovoriuser posted image videcemo kad meni stigne sledece nedelje. Dunja napomeni ovima u posti da ni slucajno ne otvaraju paket i da je lomljivo zbog sirupa.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu babes)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
10.2.2013 12:04:28   
nata11

IZVORNA PORUKA: milenatea

vreme je da saljete AKSOMuser posted image


Slazem se da sve zavisi od kurira. Na primer kod mene lik iz AKSA koji dolazi je odvratan blago receno. Niti zove nito hoce da izadje iz vozila da mi donese paket. Stanje ispred kapije i svira kao lud dok ne izadjes a onda ti nadrmicavo kroz porzor gurne paket u ruke. Iz post expressa kako kad nekad nece ni da dodju nego ja moram da idem a nekad dodje bas fin lik.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
10.2.2013 12:21:29   
dunja RR
Nećemo više o kuririma user posted image (otvorićemo tremu ako treba , hehe).

Ovde pišemo o Baby Time-u i želimo vam sreću, da nas što pre obradujete user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
10.2.2013 22:37:47   
milenatea
user posted image user posted image
skapirala sam da gresimo pa cutim
ma koji ce nam djavo temauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Pharmanova vam poklanja Baby Time!
11.2.2013 14:52:55   
Ivanka 75
Podigla i ja moj baby time, krecemo od sl meseca!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here