|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:08:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Ja sve nesto isto ko Buba samo bez one jadranske magistrale user posted image


Ne bi se ni ova Ines dala da nije Jadrana user posted image Ambijent je ambijent , šta ćeš user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:10:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

samo ako je za jednu noć...ne bih da se ugojim user posted image


Jednokratno, naravnouser posted image

A ova Buba, "Spisak mama", "Grčevi", pa cap u ovu temuuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:10:31   
Jeca*
uostalom, ko je još video promiskuitetnog Bambija user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:10:55   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

samo ako je za jednu noć...ne bih da se ugojim user posted image


Jednokratno, naravnouser posted image

A ova Buba, "Spisak mama", "Grčevi", pa cap u ovu temuuser posted image



to sam i ja pomislila user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:11:29   
Anoniman
Ko zna šta je Bambi radio kad je porastao Jeco, nisu nam to u crtaću dočaraliuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:12:05   
Anoniman
Sad sam se sama sebi smejala iz 2 razloga .
Prvi : skontala sam činjenicu da sam upravo tutnula mužu dete u ruke i sada se njakaju zajedno a ja brže bolje došla da pričam o bRezobraznim temamama user posted image .

Drugi : bokte maz'o , da nisam otišla na primorje - ne bih nikad imala vezu za jednu noć , ovde u ovoj ravnici nemaš gdi ni da se sakriješ , čim digneš noge vide te u krugu od 100 km ... user posted image bez da se popnu na bundevu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:13:21   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ko zna šta je Bambi radio kad je porastao Jeco, nisu nam to u crtaću dočaraliuser posted image


kako nisu? a ona zenska? selina!
vidi se da nisi skoro gledala crtace user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:14:10   
Olga75
ej Buba a silni kukuruzi i suncokreti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:14:16   
Mishica 77
user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:14:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Drugi : bokte maz'o , da nisam otišla na primorje - ne bih nikad imala vezu za jednu noć , ovde u ovoj ravnici nemaš gdi ni da se sakriješ , čim digneš noge vide te u krugu od 100 km ... user posted image bez da se popnu na bundevu user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:14:55   
Anoniman
Neđo , i ja sam pomislila to za CAP pa u brezobrazne teme , pustite me malo , dajte porodilji oduška user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:15:08   
Jeca*
ju user posted image  nisam tako losa
bolje da Luka ovo ne vidi...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:15:53   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Neđo , i ja sam pomislila to za CAP pa u brezobrazne teme , pustite me malo , dajte porodilji oduška user posted image


sram te bilo, na dete se vadiš user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:16:47   
Mishica 77
Samo da se zna da i bambi može da bude brezobrazan..... user posted image kad već ja nisam.user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:17:36   
Anoniman
Jeco, bre, oženio se čovek (jelen), al ko zna šta je još radiouser posted image user posted image user posted image   Šalim se, bre, ja od Pepe i Nodija ne stignem ni svoju seriju da odgledam, a kamo li crtać za svoju dušuuser posted image
Bubi, samo se ti opusti i uživaj, jedva sam čekala da se vratiš međ ove teme da ih malo zapaprišuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:18:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: olga75

ej Buba a silni kukuruzi i suncokreti user posted image


Neka fala , kad god sam čula za neku romansu u kukuruzima , završavala se ovako : "... a onda je komšija Mile dolazio sa traktorom da nas izvlači iz blata ..." user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:19:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image E Bubo, stvarno dobrodosla nazad

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:22:58   
Jeca*
user posted image
odoh ja da uspavljujem Luku...al mi je buran živoooooot user posted image  Bubo, budi dobra user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:33:24   
anajid
Vidi ti nase Bube,ja mislila ona u grcicima i ostalom,a ona u ovoj temi!user posted image

Samo napred,ja se salim,nedostajes ti nama u svim temama!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:41:20   
Anoniman
Hihiihihi , pita me sad muž : " I , šta kažu žene o tim grčevima ? " A ja odgovaram " mmmmmm ... ništa " user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:42:27   
anajid
Bubo user posted image user posted image user posted image .Nemoj samo reci da grceve leci Jadran,more,brod itd........user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 21:49:51   
Anoniman
Pa ja se bogami više ne grčim , izlečena sam ! user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 22:22:30   
minavb
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja imam svoje viđenje fraze "ljubav za jednu noć" . Ja u toj frazi ostavljam reč ljubav , a odbacujem ono "za jednu noć" , jer te neke "veze bez obaveza" koje sam imala nisu nikad bile za jednu noć , već se samo surovo smestile u tu frazu . A reč ljubav ? Iskreno , uvek sam te momke na neki poseban način "volela" . Ne mogu sada opisati tu ljubav , nije bila onako snažna , velika i jaka , ali se mogla nazvati ljubavlju . Maaaalom , majušnom . Te ljubavi su mogle , možda , izrasti u naaajveće ljubavi na svetu , ali im jednostavno nismo dali vremena . Iako čudno zvuči - osećala sam se voljenom , zaista . Posebnom , ako ništa drugo . Jer , da to nije bila ljubav , ja se tih momaka više ne bih ni sećala , ne bi mi bilo drago kada čujem nešto lepo o njihovim životima i ne bi njih radovali moji uspesi . Ne bih bez griže savesti pričala o njima , bez stida ... E sad , razlika između "veze" i takve "šeme" je , bar u mom slučaju , jednostavno u nekim okolnostima pod kojim se zbližavanje desilo . Recimo - oporavljam se nakon teškog raskida , pa nisam spremna da se predam srcem u potpunosti , ili , recimo , momak koji je "šema" odlazi negde (u mom slučaju na brod) za 15ak dana , a ja u toj situaciji nisam voljna da ga "čekam" 8 meseci ... Ili , jednostavno , bilo je i toga da se samo želim opustiti , smejati se sa nekim , pevati , deliti radost ... LJUBAV za jednu noć u mom slučaju ne uključuje i ne aludira isključivo na sexualnom zadovoljstvu , već baš na tu čudnu , kratkotrajnu LJUBAV .

Bubo, sve bi ja ovako isto napisala da me nije mrzelo.user posted image  

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ljubav za jednu noć
14.12.2010 22:31:17   
jelena038
vodila sam sve vrste ljubavi sa muskarcem, pa i ovu user posted image ko nije, valjalo bi da proba user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ljubav za jednu noć
15.12.2010 9:02:52   
jabudic
IZVORNA PORUKA: jelena038
ko nije, valjalo bi da proba user posted image

kasno... kasno...user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here