|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:44:55   
Jole84
Verka,u pravu je Daca za grafić user posted image Počni ti sa utrogestanom,herpesa ti user posted image
Evo mog,da je na papiru iscepala bih ga do sad kolko me nervira user posted image

user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:49:27   
GagaT
Pa Jole mozda si trudna user posted image user posted image user posted image user posted image

Izvini sto se malo salim a tiebi mozda nije do sale, ali u slicnom sam sosu kao i ti. Ja sma ocekivala danas da ce mi temp pasti.
Kad ono obrnuto, povisila se za 0,2´C.

user posted image user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:52:55   
Jole84
Ma slobodno,ja sam za šalu uvek user posted image
Sinoć sam radila test (ne znam zašto,đavo mi nije dao mira,i negativan je)...zato se sad čudim,obično mi padne još jedan stepen i veštica stiže.
Sad nisam ni tam ni ovam user posted image
Kad ćeš ti testić? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:56:45   
Verolina
Ma ja nisam trudna. A i imala sam samo jedan sex ovog meseca. Muz mi je opet na putuuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:57:02   
GagaT
Pa isto sam i ja tako kontala. Reko ako stize mens pasce temp i za dva dana stize. Kad ono porast.
Ja cu raditi za dva dana ako sutra ne stigne mens.

Ljubac

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:58:37   
GagaT
Vero sta meni vredi ja imam X-ica koliko volis kao i prosli mesec ali opet nista.. user posted image

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 10:59:23   
Verolina
Ha ha ha....Ma imas vise sanse nego ja.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:00:32   
GagaT
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:00:33   
Jole84
Rekoh ti ja da i ćorava koka ubode neko zrno,tako daaa....user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:06:27   
GagaT
Verkic pa sta to moze biti kod tebe? Jer meni je recimo prosli ciklus trajao 42 dana. Stim da sam putovala i promenila drzavu na 7 dana. Sa severa dosla na jugo-istok Evrope. Meni se desilo prosli mesec d anemam pojma kad mi je bila O. Temperature su bile totalno nerazumne. Mogu da okacm prosli graf da vidite. Ovaj mesec imam te mirovanja tem po nekoliko dana. STo nisam imala prosli mesec. (Inace pocela sammeriti T od ciklusa u Januaru.
Tako da ako mozes, pojasni mi osim anovulatornih ciklusa i neurednog progesterona koji jos razlog postoj?
user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:08:59   
Verolina
Ne postoji drugi razlog-imala si anovulatorni ciklus ili si imala O ali se jc nije oplodila.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:09:16   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84

Rekoh ti ja da i ćorava koka ubode neko zrno,tako daaa....user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:10:06   
Jole84
Plavuša u duši user posted image
mislim da je Gaga pitala za tebe user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 11:11:27   
GagaT
user posted image user posted image user posted image

Bole nas brige.. Mi se cerekamo.. Tako nam i treba...
A ja cu mozda za koji dan ovde da ronjam suze.. user posted image user posted image
Ali bas me briga sad sam happy user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 14:54:52   
Alex91

IZVORNA PORUKA: Jole84

Verka,u pravu je Daca za grafić user posted image Počni ti sa utrogestanom,herpesa ti user posted image
Evo mog,da je na papiru iscepala bih ga do sad kolko me nervira user posted image

user posted image

woow..drugo,kad ce test?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 14:59:39   
Alex91
user posted image user posted image
http://www.dodaj.rs/f/35/6H/4z6zoeHA/1/rrrrrrrrrrrrrrr.png

(odgovor članu Alex91)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 15:09:32   
Verolina
Alex, je l' imas PCOS? ovulacije po grafu jos nije bilo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Alex91)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 15:29:05   
Jole84
Alex user posted image negativno sve draga,i test i beta,idemo dalje..
Kako si mi ti?
Baš ti nešto lud graf user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 15:50:51   
Alex91
Imam PCOS...a ako mi t sutra bude kao danas ili visa,obelezice mi O 53dc...mada ja jedva cekam da dobijem vjesticu,pa idem klomifen pa folikulometrija...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 19:10:34   
Maraj
danas stigla user posted image merimo T i ovog meseca... Uffff izgleda da nije bilo O ovog meseca kod mene....

(odgovor članu Alex91)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 19:25:46   
Verolina
Maraj, bas mi je zao. Sve neke ruzne vesti danasuser posted image
Sad sam ti gledala graf. Imala sam jednom graf jako jako slican tvom. Sticajem okolnosti bila sam posle 20dc na UZ i doca je rekao da je ovulacije bilo, ali da je zuto telo nikakvo, sto znaci da je O bila nekvalitetna. Isto kao i ti nisam imala jasnu razliku izmedju faza u ciklusu, ali se dala nazirati, kao i kod tebe.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
29.3.2013 21:56:07   
nina76
Pozdrav svim bazalkama! Virnem gotovo svakog dana u vase grafice i nadam se u jos pozitivnih ovog mjeseca.
Gago, gledam stalno tvoj graf i cekam taj test! Daj Boze da bude user posted image . Mnogo bih to voljela,
tako bih se obradovala.
Bice, bice...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
30.3.2013 6:42:20   
Verolina
Poludele mi temperatureuser posted image
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nina76)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
30.3.2013 8:19:10   
Bebana17
Verolina, iako si imala samo jedan x-ić, možda bude onaj vredan, pa grafić pozeleni, temperature su (pu-pu) baš dobre....
Jole, Maraj, žao mi je što ovaj mesec nije vaš, ali treba smireno krenuti u novi mesec, novu nadu...
Gogo, tvoj grafić jeste lep, ali bio je lep i onaj prošli, pa neću ništa da kažem, neka pozeleni (jednom mora)...
Ljubim vas sve

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Bazalna temperatura - VIII deo
30.3.2013 8:19:20   
babby
meni stigla user posted image i po prvi put u zivotu mi je drago ...posle 2,5meseca user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here