|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako zaustaviti mleko?
9.1.2014 14:01:32   
Dannyy
i ja sam izmazala ovih dana ali se plasim jer vec osecam da je poprilicno tvrda dojka, a bice valjda kako trebauser posted image user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako zaustaviti mleko?
24.1.2014 17:19:39   
Leptiric123
Vidim sve pominjete neku glavobolju...jel to ide uz prestanak dojenja?
Ja već mesec dana i jače imam glavobolje, a tad sam i dobila prvu m posle porodjaja i počelo je da mi se smanjuje mleko...sad čekam da vidim do kad će ovako, da li da prekidam ili da čekam da samo stane...
Inače ona mi sisa samo jednom-dva puta dnevno i to vrlo malo, čisto povuče par puta...nisu mi napete grudi, niti imam čvoriče, jedino prvi dan kad nije sisala skoro ni malo u toku noći su se malo stvrdnule ali posle dva tri njena povlačenja opet su omekšale...ne znam dal će samo stati?

(odgovor članu Dannyy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako zaustaviti mleko?
27.1.2014 22:01:01   
Sesilija 83
iz mog iskustva samo postepeno izbacivati obrok dojenje u zamenu za cvrstu hranu i ono sesamo smanjuje... tako sam ja nisam se izmlazala, podvezivala, stezala i samo je stalo...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako zaustaviti mleko?
27.1.2014 22:14:24   
Torbica
Isto kao Sesilija. Sva tri puta mi je samo stalo, bez izmlazanja. Ali, prvo su jedno vreme bili na podoj ujutro i uvece, pa nakon toga kratko na jednom podoju, i nesto iza prvog rodjendana +-, svi su sami ostavili, grudi bile super!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 10:28:41   
Leptiric123
Pa ona sad samo malo ujutru sisa...ali ja mislim da nema ni jedan ceo obrok, to je ono u snu kad je bunovna malo uzme i nastavi da spava...a grudi su mi kao izduvani baloni...moguce da prestaje...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 10:39:09   
Torbica
Nista ne diraj, samo ce stati, kad u jednom trenutku vise ne bude zelela. Dok god zeli, daj joj. Gutljaj - gutljaj....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 10:44:12   
adulence
Iato,isto...potpisujem...postepeno ukidali i sve je bilo kako treba....nista nisam radila sa grudima...
IZVORNA PORUKA: Torbica

Isto kao Sesilija. Sva tri puta mi je samo stalo, bez izmlazanja. Ali, prvo su jedno vreme bili na podoj ujutro i uvece, pa nakon toga kratko na jednom podoju, i nesto iza prvog rodjendana +-, svi su sami ostavili, grudi bile super!



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 13:39:08   
nina26
zene, mi ne sisamo vec 10 dana, ali ja kad stisnem i dalje mi ide mlekouser posted image

zabrinula me sestra, rekla mi da ako ne stane uskoro da odem kod dr, jer moze da mi se mastitis stvori i da te grudvice ne mogu uvek da napipam sama...ne znam sta da radimuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 13:48:19   
adulence
Nemoj da brines to je normalno samo nemoj uopste da stiskas i stace...ovako ga i ti nadrazis...bravo za veliku devojku...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 19:29:24   
nina26
mislis da nema potrebe za lekovimauser posted image ljubac za dlugalicuuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 19:50:30   
adulence
Ja iskreno mislim da nema...meni je posle mesec dana se videla kapljica kad stisnem...ja mislim da nema potrebe ,javice se sigurno jos neko...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako zaustaviti mleko?
30.1.2014 19:51:58   
Olga75
Nina , ako grudi nisu trvrde prestace laktacija , iskreno ja sam i posle godinu dana od prestanka mogla da iscedim po koju kap a sve je bilo ok

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako zaustaviti mleko?
31.1.2014 13:27:01   
nina26
Olga,nisu tvrde, ali onako kad napipam osetim kao neke zlezde malo vece, to je valjda i normalno..nego sam se istripovala sa tim grudvicama koje ne mogu da se napipaju...a meni je i pre trudnoce bio blago povisen prolaktin, pa ne znam da li i to ima isto vezeuser posted image za svaki slucaj stavljam i listove od kupusa..

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako zaustaviti mleko?
11.8.2016 9:48:32   
bojanaaaa
Caoo.. citala sam vase poruke.. 28 mi radili carski.. nemam brdavice beba nije mogla da sisa.. kad sam se izmuzavala i htela da joj dam svoje mleko u flasici ona je non stop izbacivala.. nije htela da pije. .. u bolnici su joj davali prenan. Jer je rodjena sa 1850. A mleko mi jos nadolazi.kako da ga zaustavim? I koliko puta bi treblo da se izmuzavam? Probala sam lekovima . Ali oni su podigli pritisak. Pa sam zavrsila u hitnu. Ako moze pomoc.. hvala unapred

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako zaustaviti mleko?
11.8.2016 18:27:00   
serpica

IZVORNA PORUKA: bojanaaaa

Caoo.. citala sam vase poruke.. 28 mi radili carski.. nemam brdavice beba nije mogla da sisa.. kad sam se izmuzavala i htela da joj dam svoje mleko u flasici ona je non stop izbacivala.. nije htela da pije. .. u bolnici su joj davali prenan. Jer je rodjena sa 1850. A mleko mi jos nadolazi.kako da ga zaustavim? I koliko puta bi treblo da se izmuzavam? Probala sam lekovima . Ali oni su podigli pritisak. Pa sam zavrsila u hitnu. Ako moze pomoc.. hvala unapred




U takvoj situaciji odmah kod dr. Cudo ti nisu nista rekli u hitnoj. Nemoj nista na svoju ruku,idi kod svog doktora,mislim da je tako najbolje.


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bojanaaaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako zaustaviti mleko?
11.8.2016 18:36:36   
IvanaSK RR
I ja bih uradila kao sto reče serpica, pravo kod doktora. Dok ne odes kod doktora izmuzaj se po malo da se nebi upalilo.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako zaustaviti mleko?
13.8.2016 11:49:26   
bojanaaaa
Bila sam kod doktora i ona mi je dala te lekove.. i sad mi pritisak varira.. pre tri dana izmuzla sam oko 3 flasice.. i sad podvezujem grudi.. izmuzavam se na 3-4 sata.. oko 40-60ml. Ali u desnu dojku izmuzem oko 10ml.. u levoj ima 4 puta vise.. da li treba sve da izmuzem ili? I koliko puta? Hvala unaped

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako zaustaviti mleko?
13.8.2016 17:50:28   
Mala Elena
Ne do kraja jer onda vise nadolazi. Samo malo koliko da ti grudi popuste...

(odgovor članu bojanaaaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako zaustaviti mleko?
13.8.2016 18:22:46   
bojanaaaa
Ok. Hvala puno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako zaustaviti mleko?
13.8.2016 19:50:51   
IvanaSK RR
Nemoj sve izmuzavati, sto manje, čisto da grudi ne budu previse pune.

(odgovor članu bojanaaaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako zaustaviti mleko?
8.10.2019 21:04:52   
nata11
Koliko dugo ste pile Bromokriptin da bi zaustavile mleko? I koju dozu? 


_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here