|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:44:20   
vikiveki
Moj srednji je u stanju da za 5 minuta smisli neku pesmu,jedno vreme je sa nekim drugom osnovao kao grupu gde su oni pevali,a cepanice od drva su im bile gitare i bubnjevi...grupi su dali ime Gitara 5

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: dete i masta
10.7.2015 18:44:22   
veselicaa
Zabranjeno je i stavljanje samo smajlija u temama koje nisu cet user posted image

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: dete i masta
10.7.2015 19:02:59   
mila83
Moja M voli da izmislja pesmice i price,cak je i pisala u svesku i crtala,kao knjiga sa ilustracijama,pisala sam ranije..a sin je u fazi izmisljanja reci, i zivotinja,koje ne postoje user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: dete i masta
10.7.2015 19:06:13   
vikiveki
Mila obavezno zapisuj sve što oni smisleuser posted image ja ne stignem sve da zapišem,a ima takvih kovanica da ti pamet staneuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: dete i masta
10.7.2015 19:10:28   
mila83
Znam user posted image juce smo u setnji pricali kako se zovu ljudi koji voze auto,voz,avion,traktor,bager,motor,tenk itd..sto je tu bilo lupetanja..onda su izmisljali prevozna sredstva...zabavili smo se.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: dete i masta
10.7.2015 19:16:03   
vikiveki
Ja se i danas setim uvek kad krenem da se kupam u bazen kako je moj srednji sin znao da kaže tj.da pita"Kada ćemo se bazenisati?"user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: dete i masta
20.12.2016 13:18:40   
Anck Su Nmaun
T stalnooo izmislja neke pesmice i price.
Juce je pricala neke price H da se ova uplasila user posted image
Inace stalno pevusi bati user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: dete i masta
21.12.2016 8:21:17   
Mala Elena
Ma ima mastu za pet user posted image Ima i zamisljene prijatelje, pa kaze : Vidi mama, znas sta je uradio xy , dodjiii, nemoj to da radiiisss!", vidno iznervirana user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: dete i masta
8.3.2018 13:50:22   
Dora89
Ova tema baš i ne pripada ishrani dece, ali mogu da ih povežem. 😉 Moja od komada hrane zamišlja oblike, pa kaže "vidi, imam žabu/lava/koku"...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: dete i masta
8.3.2018 14:43:09   
mama Jo
Podsticati ih stovise da rszvijaju mastu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: dete i masta
13.11.2019 16:11:39   
mama ivane
Da previse mastoviti ako se ja pitam i sin i cerka☺


(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: dete i masta
29.9.2021 7:16:18   
Dragica Draga
Pricaju sami sa sobom kad se unesu u igru, obozavam tad da ih slusam mada budem pazljiva jer kad shvate da ih gledam prestanu i postide se

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here