|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2014 20:20:35   
Njegova mezimica
Ja sam danas posle godinu dana cekanja konacno ugledala moje najmedenije user posted image . Sreci nema kraja.

(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2014 20:25:00   
bubulence
diivnooo, neka je lepa i laka user posted image

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2014 20:28:35   
Njegova mezimica
Hvala puno! user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2014 21:05:25   
nata11
NM divno user posted image Kako bese ti si koristila one kapi na biljnoj bazi?
Koji su bili simptomi, daj detalje user posted image

_____________________________





(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Znaci trudnoće III deo
29.3.2014 22:12:55   
amelia
NM cestitam ti na user posted image danas bas divne vesti cujem...user posted image user posted image . Zelim ti laku i ugodnu trudnocu...koliko ste se trudili oko user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.3.2014 12:15:26   
7marii

IZVORNA PORUKA: Njegova mezimica

Ja sam danas posle godinu dana cekanja konacno ugledala moje najmedenije user posted image . Sreci nema kraja.


Cestitam user posted image user posted image user posted image sad uzivaj ipak si user posted image user posted image

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:11:24   
Joka16
Pozdrav ja sam nova ovde i zanima me vase misljenje i slicno iskustvo kao moje,pa ovako.....
ja sam zadnju menstruaciju imala 17. 03 koja je trajala normalno 6 dana (dobijam na svakih 28 dana) . Sad aprila sam dobila 5 dana ranije 10. 04 i trajalo je samo 3 dana, bilo je slabo krvarenje crvenkaste boje bez ugrusaka. Da li je moguce da sam trudna? Osecam da me bolucka levi jajnik vise kao ziga, ponekad i desni, stomak mi je nadut, grudi su mi osetljive i povecane i ledja me po nekad bole. Zanimam me da li su to znaci trudnoce? user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:21:52   
madre
joko, jako tesko pitanjeuser posted image cak i da nisi navela te svoje tegobe, zena koja ima nezasticene odnose uvek postoji verovatnoca da je trudna... jesi li uradila neki test?
evo, npr, meni je danas 50dc, poslednja M je bila 8og marta,ciklusi su mi strasno neredovni.... sta ti mislis da li je moguce da sam trudna?user posted image pa moguce je, ali sta ja imam od toga dok to ne utvrdim...
dobro nam doslauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Joka16)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:27:56   
IVA 11
Joko, mogu biti, ali i ne moraju. Bolje da uradiš test ili betu. I srećno!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:31:46   
Joka16
Ja i muz pokusavamo da napravimo bebu tako da postoji mogucnost da sam trudna.Bila sam ja kod ginekologa pre 2 nedelje rekla mi je da ona ne vidi nista i da sacekam bar 2-3 nedelje da vidim dal sam trudna,rekla mi je da ne radim nikakve testove i da se strpim.Ali mene jako zanima da li sam trudna jer imam neke simptome.
user posted image
Hvala bolje vas nasla,hvala na odgovoru!user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:37:23   
Joka16
Videcu da odradim test ovih dana nadam se da ce biti pozitivan rezultat!Hvala vam devojke divne steee!!!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Joka16)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:45:13   
madre
joka, iskreno da ti kazem, ja i ne volim bas ovu temu... mislim da bi u njoj trebalo da pisu zene koje su trudnocu potvrdile, pa da navdeu svoje simptome. jer, ko god da nesto napise, a nije siguran u trudnocu, mi mu kazemo da uradi test ili betu, a to si, verujem, znala i samauser posted image srecnouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Joka16)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 9:51:43   
Meisje
Joka16 drzimo figeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.4.2014 10:33:31   
Joka16
Hvala punoooo bas ste divneeeee!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.4.2014 11:23:33   
mikica007
Ćao cure :)
Upomoć! :)
Imam dvije bebe, ćerkicu od godinu i po, i sina sam rodila prije 4 mjeseca, dojila sam ga 3 mjeseca i onda sam dobila prvu menstruaciju posle porođaja...18.3 je bilo...i sad sam čekala da dobijem i prije 10ak dana mi je bilo malo krvi na toalet papiru,mislila sam da sam dobila ali od tad ništa :(
Pijem pilule već 8 nedelja muž još nikako nije...u meni :)
Je li moguće da sam trudna??? Ili mi se jos nije regulisao ciklus posle porođaja?

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.4.2014 11:39:04   
Štetica
Mikice pre ce da bude da ti se ciklus jos nije ustalio od porodjaja nego da si trudna jer pijes pilule.Ali opet mi nije jasno kako nisi dobila kad si zavrsila prvu kutiju pilula. Predpostavljam da su hormoni malo poludeli jer je porodjaj bio skoro pa na to jos i pilule,verovatno je od toga.Mozda ipak da uradis BetaHCG?

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mikica007)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Znaci trudnoće III deo
30.4.2014 13:01:05   
mikica007
Jao, daj Bože da je to što kažeš, a uvijek sam imala redovne cikluse, stvarno mi je to poslednje što želim, da sam opet trudna :(
Valjda cu skupiti snage da uradim test. :(
Hvala ti punouser posted image

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2014 20:48:49   
gogili75
devojke imam pitanje za vas, danas mi je 9 dan od ovulacije, znači treba da dobijem za 5 dana, idem često na wc, čak i noću, prehlada je isključena, da li je moguće da je to rani znak trudnoće, čini mi se da je mnogo rano da mi se toliko piški od toliko male trudnoće....ili grešim...

(odgovor članu mikica007)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2014 21:05:24   
nata11
goggi i meni se cini da je bas rano za simptome ali mozda se javi jos neko.

_____________________________





(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2014 21:07:41   
IVA 11
Mislim da je prerano, ali navijam da M ne stigne, nego da se sad bebica gnijezdi. user posted image

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2014 21:15:00   
gogili75
pred prošlu trudnoću koja se nije dobro završila nisam imala nikakve simptome sem izostanka M, ovo nam je prvi pokušaj posle tog gubitka bebe i jako bih volela mada znam da je nemoguće iz prvog puta, a tu su i godine....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2014 21:25:13   
IVA 11
Držim ti palčeve i navijam user posted image

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Znaci trudnoće III deo
4.5.2014 21:29:06   
gogili75
hvala draga user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2014 22:07:21   
Štetica
Pred svaki ciklus imam bol i mucninu u zeludcu koja se obicno zavrsi povracanjem u vecernjim satima,dok nekrene user posted image ,prvi dan sve prestaje. Isto je bilo i ovog puta,samo sto sam imala i bolove kao prvi dan ciklusa,i 3dana sam nosila ulozak cekajuci je svakog trena da stigne,samo sto sam sad umesto user posted image docekala svoje user posted image -Posle 4god i 3IUI,2VTO i ko zna koliko pracenih ciklusa,desile su se kad sam im se najmanje nadala.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Znaci trudnoće III deo
9.5.2014 22:10:28   
New Mom
Cestitkeeee!!!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here