|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:42:55   
Maja1309
a moja zurjka imaš konjske živce ja bi ih do sada 5 uradila sve da je i prvi bio pozitivan.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:44:27   
zujka
a ako je test pozitivan,jel moram odmah kod dr,jer jos sredjujem zdravstvenu knjizicu,a to ce potrajati bar jos pet dana

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:46:53   
Maja1309
ja sam kod dr išla sa punih 7 tjedana od zadnje menst. kažu da se dr ide sa punih 8.
samo ti uradi test a dr odeš za 2-3 tjedna...
kako si mi smješna legendo user posted image

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:50:38   
zujka
ma zene znam da sam smesna,smesna sam i samoj sebi.ali nikad mi ovako nije bilo,malo sam zbunjena da vam kazem pravo,i sve kao cekam da se razocaram i dobijem.a ono,4 dana samo kad gurnem prst u vaginu,na gacicama nista.evo sad sam opet gurala papiric,jutros bilo kao svetlo crvenkasto s nekom sluzi,sad vec i kao braon i ko da prestaje.joj,muko...

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:54:04   
Maja1309
ta krv može biti od implementacije, ne guraj više ni prst ni papir dole, pokupit ćeš neku bolešćurinu, okani se toga. il radi test il miruj, nemoj više gurati dole prste ni papir, nije papir čist...

ako ti se ne radi test čekaj još, al nemaš šta čekat ako si trudna pokazati će ako nisi neće. Al ne guraj dole više prste i papir jer će beštiju neku navući.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 13:57:17   
Sanja90
Zujka slusaj ovako,uradis test on pokaze dve crte bez obzira koje svetlosne jacine bitno je da su tu. onda zoves ginekologiju kazes ima da si trudna i oni ce ti zakazati kad da dodjes,jer ako si trudna ne valja da ima krvi, tamo im to lepo sve objasnis,pa ako bude bilo potrebno dace ti nesto za odrzavanje trudnoce. nema tu puno filozofiranja,bitno je da test uradis sto pre. Ne valja da toliko cekas.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 14:02:04   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Al ne guraj dole više prste i papir jer će beštiju neku navući.


user posted image al' sam se slatko ismejala

Zujka tebi kasni par dana slobodno uzmi test i uradi ga, cak i ako uzmes onaj osetljiviji ne mora biti prvi urin.
Niko ti ovako ne moze reci da li si trudna ili ne jer niko nije vidovit ali uradi test i resi enigmu.
Srecnouser posted image

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 14:34:20   
Anoniman
hahaha user posted image jao zujka zeno, sta je sa tobom bre?
zene su ti sve lepo rekle.. ne guraj nista vise dole! odmah po test ili uradi betu. javi se kod ginekologa odmah iako nemas knjizicu i reci da si trudna i da svakodnevno krvaris da ti da nesto da koristis. pa da nam svima lakne! user posted image
ko ti je uopste rekao da cekas da krvarenje stane, pa tek kada prodje 5 dana od toga radis test? ja prvi put cujem za tako nesto. rekla sam ti vec da sam za prvu trudnocu saznala 26. dana ciklusa! krvarila sam 2 dana, 23. i 24. dana i odmah sam znala da je to to! a sada sam saznala 29. dana ciklusa, jer sam krvarila 26. i 27. dana ciklusa, ali opet me osecaj nije prevario.
to si ODAVNO mogla da ustanovis trudnocu!

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 15:54:52   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Macaki


IZVORNA PORUKA: Verolina

Poludeces. Uradi test ili izvadi betu. kako mozes sebe da mucis ovako?user posted image



slazem se. user posted image
ja sam prvi put uradila betu 26-og dana ciklusa, a drugi put test 29-og dana koji je pokazao drugu bledu crtu, pa sam za svaki slucaj uradila i betu i to je bilo to.
koliko jos planiras da cekas? do sada bi moglo i na uz svasta da se vidi...


E,meni se pre dva dana pojavila ta bleda crta...samo Boze pomozi... Danas cu kupiti drugi test pa ponoviti sutra ujutro. Inace,uvek,uvek mi kasni,i preko 35 d. Sada me grudi ne bole,i naravno osecaj u donjem delu stomaka kao da cu dobiti. I ja nema sanse da bih izdrzala da razmatram sta mi se desava sa organizmom,a da se ne kontrolisem.. Jako me strah,a nisam jedina,sto rece Jole,sta bude,bice. Prosla sam 2 spontana,dve bolne kiretaze,ali hvala Bogu,imam ipak malog andjela uz sebe,to je cilj svega..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 16:39:57   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Dada81

E,meni se pre dva dana pojavila ta bleda crta...samo Boze pomozi... Danas cu kupiti drugi test pa ponoviti sutra ujutro. Inace,uvek,uvek mi kasni,i preko 35 d. Sada me grudi ne bole,i naravno osecaj u donjem delu stomaka kao da cu dobiti. I ja nema sanse da bih izdrzala da razmatram sta mi se desava sa organizmom,a da se ne kontrolisem.. Jako me strah,a nisam jedina,sto rece Jole,sta bude,bice. Prosla sam 2 spontana,dve bolne kiretaze,ali hvala Bogu,imam ipak malog andjela uz sebe,to je cilj svega..


Amm... Dado ti bi to nama nešto da kažeš?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 16:44:08   
dijana1*
Dado javljajuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 16:51:33   
Jole84
Dadoooo pa ti si trudna ženo user posted image user posted image
Brzo po betu pa javljaj šta je bilo! user posted image
kako to tako lagano,ubiću se,mora da pršti sve od sreće user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 17:04:17   
Anoniman
dado, cestitam! user posted image

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:07:43   
Verolina
Dadouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:22:23   
zujka
kupila sam test malopre.radim ga prekosutra,sad vec krvarenja i da nema.ajd da sacekam jos koji dan,kao sve ono,mozda dobijem.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:25:10   
Sanja90
a zasto ga ne bi uradila sutra ujutru?

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:29:21   
zujka
mislis da ce se videti a? mene strah da se ne vidi zbog krvuckanja.ono danas mi je 35 ti dan,krvuckanje je krenulo jos od nedelje,danas je cetvrtak.ja se ono malo cimam jer obicno dobijem tako oko 32.,do 35 dana.

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:33:22   
ivaMark
Zujka, moja sestra je u obe trudnoce radila test uvece i bez problema je pokazao user posted image

svaka ti cast kako mozes da cekas toliko...

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:34:40   
Verolina
Koji problem ti imas?user posted image Zene ti lepo kazu da uradis test ili betu, a ti na vec 22 poruke vrtis istu pricu. Je l' ovo neka bolesna zajebancija? Mislim, ima nas raznih, je l'?Boze ti sacuvaj user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 18:37:47   
zujka
radim test sutra,pa pisem

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 19:27:09   
zujka
sad sam se testirala,krvarenja nema,test negativan,a temperatura 37

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 19:28:46   
Verolina
Onda ti je to bila menstruacija, samo oskudnija. Nije nista cudno-desava se. A mozda ce tek da ti krene.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 19:30:58   
zujka
pa to sam prvo i ja pomislila,da ce tek krenuti.ali mi je bilo cudno sto je kao u nedelju nesto i krenulo,jedva,i onda se sve ostalo kasnije zadrzalo u vagini.to me je bunilo.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 19:50:13   
Maja1309
zujka jel ti se do sada to dešavalo?

Koji si test radila, koja osjetljivost? koji je dan posle ovulacije?

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Znaci trudnoće III deo
23.5.2013 20:03:35   
Dani.kv
A sad za kraj dana najgluplje pitanje. Posle koliko od ovulacije se radi test ili beta? Verolina da li znas?

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here