|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko štedimo?
9.10.2016 12:51:36   
emicaa
Nato nemamo ni mi,mislim mi ustedimo uvijek za nesto,sad kad ja pocnem radim pocinjemo stediti za godisnje.Nikad ne stedimo da imamo samo onako da se nekad nadje

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.10.2016 17:09:09 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 14:50:45   
branki*
mm je takav tip,od kako smo poceli da zajedno zivimo,on stalno stedi,i to u banci,oroci na neki period i dobija i kamatu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 15:13:00   
Animsaj9
Super je to Branki , jos ako mozete i da vam ostane da lepo zivite, ekstra

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 15:35:09   
dunja RR
I ja štedim, a i nisam neki trošadžija, što bi jedna moja drugarica rekla (kada pukne hiljadarku na god. odmor,pa se pravda user posted image ) nemam poroke, ne pušim, ne pijem, ne šminkam se (ne trpim nego prosto ne volim ništa od navedenog), tako da ostane. I stavljam u banku.

Branki, i ostale žene, u kojoj banci štedite? Ko sada ima neke normalne kamate, jer su uglavnom jako niske. Čak sam negde skoro čitala, da se u svetu polako uvode negativne kamate za štednju, znači uzima se onima koji štede, jer svet ima prioritet da ostane isključivo pootrošačko društvo. Da se što više troši, i na ono ono što treba i ne treba.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 15:41:41   
Sanjica26 RR
Mi ne mozemo za sada da stedimo. Dok placamo kiriju tesko da moze da se ustedi i to me jako nervira. A i kad bi placali kredit za stan isto bi nam se hvatalo. Mozda i gore. Zato se ne upustamo u tu avanturu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 15:46:45   
Divnica
Mi ne stedimo jer zivimo kao podstanari i placamo kiriju i ne mozemo nikako nista da ustedimo.Naprotiv jedva i ovako izdrzavamo.Ali bice bolje hahah kada ja nadjem posao.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko štedimo?
9.10.2016 15:48:13   
milicicak
Ni ja nisam neki trosadzija al nikako ne uspevamo da ustedimo neku sumu na kraju meseca. Nije da jedva cekamo platu da nas pokrije ali nije bas ni da nam pretekne... Dok se poplacaju svi racuni, pokupuje hrana i sve sto ide uz to, jednostavno ne ostane nista za stednju...
Dunja, jako su niske kamate svuda, malte ne se vise isplati staviti u slamaricu nego dati novac na stednju u banci. Mi smo odustali od onog osiguranja za mini bubu kad smo izracunali koliko bi u stvari novca dobili na ulozenu sumu.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.10.2016 17:09:41 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko štedimo?
9.10.2016 22:26:41   
gagana83
Ja ne umem da stedim. I nikad nemam neku vecu sumu para, ni u kuci, ni u banci.
Mm uplacuje za Unu svaki mesec odredjenu svotu novca i to je sve. Para na gomili nikad nemamo sem kad stedimo namenski za nesto ( recimo za uredjenje kuce ili odmor).

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 22:32:40   
dunja RR
Nisam nikada stavila na papir, ali mi se uvek čini da kada ne bih imala svoj stan, pre bih izabrala kredit. Jer znam da je to ulog sa ciljem da imam svoje, nekako mi krivo da drugome punim džep. Ali nisam u toj situaciji, pa nisam detaljno razmatrala.

Kirija/kredit je ozbiljna stavka, u tom slučaju verovatno ne bih ništa uspevala da uštedim.

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Mi ne mozemo za sada da stedimo. Dok placamo kiriju tesko da moze da se ustedi i to me jako nervira. A i kad bi placali kredit za stan isto bi nam se hvatalo. Mozda i gore. Zato se ne upustamo u tu avanturu.



< Poruku je uredio dunja RR -- 9.10.2016 22:38:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 22:41:27   
Anck Su Nmaun
M smo pod kreditom za stan ali na to uvek gledam bolje da otplacujem svoje nego da placam drugome (kiriju) a na kraju nemam nista.
Naravno a ne bih volela da smo pod kreditom ali eto...sve ce to doci na svoje.
Inace ja znam sa novcem pa tako znam da ustedim a i da stvorim hvala bogu..uvek se nekako snadjemo kad zagusti.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 22:43:12   
Animsaj9
to bih i ja uradila Dunja, nekako znas da ce taj stan ostati tebi, deci
Mi živimo u kuci, ti u kucu moras duplp vise ulagati nego u stan, imamo veliko dvoriste, uvek imamo neki kredit, ako ne kredit onda odvajamo pare da se uloze u kucu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: koliko štedimo
9.10.2016 23:16:46   
choopa choops
Zadnje tri godine nikoliko user posted image Mismo privatnici, imamo dobre pare, ali sad smo uzeli kredit za poslovni prostor, cifra uopšte nije naivna i Boga pitaj koliko ce jos da traje user posted image Bukvalno imamo sao za hranu, garderobu i neke potrepštine ovako, ali recimo nismo išli ni na odmor svo to vrijeme. Ja sam vec luda zbog toga, pa makar i na Zlatibor bih pristala user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: koliko štedimo
10.10.2016 10:56:27   
IvanaSK RR
I mi smo uzeli kredit za stan, placamo ga vise nego kiriju, ali ce makar jednog dana biti nas.
Moji su podstanari dvadeset godina, do sad su vec mogli skoro odplatiti kredit...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: koliko štedimo
10.10.2016 11:03:01   
Sanjica26 RR
Kod nas je situacija da ni mm ni ja ne mozemo da uzmemo kredit. Ja nisam za stalno. On je tek druga pesma. I ako budu dozvolili barem meni ne gine nam garsonjera. Ali to je jako malo, jer deca rastu. Ovde su jako skupi stanovi. I to kupuju samo gastrabajteri. Razmisljali smo i o opciji da uzmemo neki plac, pa da tu podignemo montaznu kucicu. Ali dok ne budu odobrili meni kredit од toga nista.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: koliko štedimo
10.10.2016 11:08:37   
Animsaj9
ivana bar znas da ce biti tvoje.
nekad bi volela da zivim u gradu, a nekad ovo nase veliko dvorište ne bi dala ni za sta. Kuca je rupa bez dna stalno u nesto ulazes, ja s proleća samo za cveće dam oko 5-6000 na svaki prozor, pa na terasu, pa u basticu, pa uzmi zemlju pa sve da ti bude lepo, onda sadnja baste kupuj rasad, pa oko vinograda... i onda se pitam gde su mi pare

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: koliko štedimo
10.10.2016 12:00:49   
MasnaMasnica
Uopste ne stedim, ne umem , i uvek unapred znam gde cu ih potrositi😣

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: koliko štedimo
10.10.2016 12:42:48   
IvanaSK RR
Animsaj, ja bih rado kucu :)
Sanjice, i mi smo hteli tu varijantu sa montaznom kucom, ali nismo mogli uzeti tako kredit.
Sta god da je, samo nek je tvoje.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: koliko štedimo
10.10.2016 14:25:58   
branki*
Dunjac,mi u aik banci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 13:10:09   
Sandricak
Kod nas je situacija ovakva: zaposleni i mm i ja, on skloni koji dinarcic sa strane od plata, ali uvek capnemo odatle pred kraj meseca...
Sad smo dobili resenje za roditeljski dodazak na drugo dete, pa smo resili da to ne dizemo uopste... eto neke stednje...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 13:12:55   
Anck Su Nmaun
Sandricak..na isti fazon sad otplacujemo auto..eto stednje user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 13:23:54   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

Dunjac,mi u aik banci.


Što kod njih, jel imaju bolje kamate ili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 13:28:35   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sandricak..na isti fazon sad otplacujemo auto..eto stednje user posted image


Da nam nema države ne bismo ni uštedeli user posted image ..mi cemo fasadu od toga kada se skupi

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 14:41:09   
choopa choops
Vi imate dodatak za djecu? user posted image Svi ili samo posebne kategorije?

Blagostanje s' Vučićem! user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 14:47:49   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Vi imate dodatak za djecu? user posted image Svi ili samo posebne kategorije?

Blagostanje s' Vučićem! user posted image user posted image

Imamo svi za prvo, drugo i trece dete... za prvo jednokratnu pomoc, a za drugo i trece na rate na 24 meseca

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: koliko štedimo
11.10.2016 14:55:23   
choopa choops
Kako? Do djetetove druge godine? Koliko para? Pa dobro je to bolje išta nego ništa.

Kod nas dobiješ za prvo dijete neku pomoc tipa 50-100e, ne sjecam se više, a za ostale š i p a k user posted image Sad je kao uveden zakon da majke 3 i više djece dobijaju naknadu/penziju, ali to samo one koje su bile na birou 15g ili imaju 25g radnog staža. Pa su najcesce taj dodatak dobile žene koje su skoro vec i bile u penziji i imaju odraslu oženjenu/udatu djecu ili one koje su bile na birou 15g. Ja imam staž skoro 15g, ali ne mogu nista da dobijem cak ni kad budem imala 15g. Totalna bezvezarija.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here