|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 19:23:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: soni

Uvek sam bila za tus kabinu...Tusiram se svaki dan i nismo imali potrebu za kadu...Renovirali smo skoro kupatilo i odlucili se zbog velicine tj malo prostora za kadu...Pun pogodak !!! KKupili smo i staklena vratanca kao za tus kabinu da ne prska svugde ... Najsrecnija sam zbog deteta, voli da se bucka i lakse mi je !!!!


Može slička, baš me zanima user posted image


Dunjči ima više varijanti, evo dve

user posted image

user posted image

Samo mislim da nije baš jeftino, meni bolja varijanta ona zavesa, tj prihvatljivija za budžet.

A ja ću uvek glasati za kadu. Imamo sad tuškabinu i zaista se brinem kako ću ući u nju još 2 meseca, sad već jedva ulazim!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 19:29:39   
veselicaa
Kata ma znam da nije bas zdravo ali ja to praktikujem jednom u 2,3 meseca user posted image user posted image .Nekako mi je to ostalo jos iz vremena kada sam bila devojka i kada sam imala vremena na pretek.Evo moja deca obozavaju da im se puni kada,tusiram ih svaki dan ali sredom i nedeljom obavezno se puni kada.I naravno da se tusiramo posle,mislim to se ni ne dovodi u pitanje user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 19:33:21   
minnica
Mi imamo kadu sa zavesom za tuširanje, koju redovno perem u mašini. Skoro nikad ne punimo kadu, ali mi je opet zgodnija od tuš kabine i uvek bih izabrala kadu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 20:07:57   
Klarita
Minnice, isto...sem sto ja potajno zelim tus kabinuuser posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 20:09:38   
big mum

IZVORNA PORUKA: minnica

Mi imamo kadu sa zavesom za tuširanje, koju redovno perem u mašini. Skoro nikad ne punimo kadu, ali mi je opet zgodnija od tuš kabine i uvek bih izabrala kadu.



Takođe,kada je kada.S tim da je ova moja zavjesa za tuširanje zakačena za plafon i 100%PVC i sama se osuši.Ne prlja se i ne buđa.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Tus kabina ili kada
22.11.2014 20:25:58   
Ana RR
Mi smo kupili nešto ovako, naša samo ima malo više polica za stvari. Ima staklena vrata.

user posted image

Ja volim tuš kabine, mada mi nisu zgodne kada hoću samo da operem kosu (što radim svako jutro).

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.11.2014 20:26:29 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Tus kabina ili kada
23.11.2014 0:16:36   
Klarita
IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: minnica

Mi imamo kadu sa zavesom za tuširanje, koju redovno perem u mašini. Skoro nikad ne punimo kadu, ali mi je opet zgodnija od tuš kabine i uvek bih izabrala kadu.



Takođe,kada je kada.S tim da je ova moja zavjesa za tuširanje zakačena za plafon i 100%PVC i sama se osuši.Ne prlja se i ne buđa.

Reci sestro koja je to zavesa? Ja zakasa sa time...perem redovno, ali budja seuser posted image

Jao, Ana, daaaaa, zaboravila sam na pranje koseuser posted image a ovo sto si stavila, deluje interesantnouser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 23.11.2014 0:17:33 >

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Tus kabina ili kada
23.11.2014 8:55:13   
soni
user posted image

Ovakva je nasa, vratanca su samo malo duza, otvaraju se pa mogu da pridjem kadi kad je tusiram

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Tus kabina ili kada
23.11.2014 9:18:15   
mirkam
Mi cemo u novom stanu morati nesto da radimo po pitanju tus kabina-kada.Postavljeno je ono samo malo "koritance", (nadam se da shvatate na sta mislim user posted image ), u uglu, nije klasicna tus kabina-fali kabinauser posted image E sad, za kadu prostora nema, mada bih ja radije nju, cini mi se prakticnija zbog M.Tus kabina bi super stala i vec sam nesto gledala, ali bojim se da se ne zeznem ...Mm kaze da ima i tih "ugaonih" kada , manjih dimenzija, koje bi nama mogle stati, pa cemo jos pogledati..

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Tus kabina ili kada
23.11.2014 21:42:58   
mama krava
kada!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Tus kabina ili kada
23.11.2014 22:30:35   
Didy
Čime održavate tuš kabinu? Ja nikako ne mogu fino da je oribam, zavukla se prljavština na neka mesta (ispod onih dihtung-guma npr.) i ima buđi na spoju kade i pločica, baš budem nekad očajna. user posted image
A mm kad me vidi da je ribam pola sata svim mogućim preparatima, odlepi. Još kad vidi da uzmem staru četkicu za zube da oribam te neke uske teško dostupne delove, istera me iz kupatila.
Jeste mi praktična, pogotovo što smo mi uzeli onu dublju, pa deca mogu da se brčkaju, ali više ne mogu da stanu oboje, tesno im je.
U gornje kupatilo stavljamo ooogrooomnu kadu i jedva čekam. Ja baš volim da je napunim vodom i da se banjam. Dok sam živela kod mojih, najviše sam volela da napunim kadu posle treninga i da uživam.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Tus kabina ili kada
24.11.2014 8:20:42   
Trcosava
Didy ja još nisam otkrila način da se to oriba. Još je kupatilo staro. Pa stara i kabina, tj sam način postavljanja. Sve komplet mi je grozno. Kad nisam trudna ja skinem sva vrata, odšrafim pa sve deeetaljno ribam. Ali to jednom do 2x godišnje. Rak rana mi je to ribanje kabine, tj onaj donji deo. Ne znam kakav je kod tebe spoj i da li imaš opciju da zameniš možda silikon na spoju samom.

Jedino praktično mi izgledaju one 'zidane' tuš kabine sa klasičnim staklenim vratima. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Tus kabina ili kada
24.11.2014 8:25:29   
Lu
Za mene je mnogo praktičnijiza održavanje zavjse na tuš kadi, nikad ne bih stavila staklo, fleksiglas i to.
Ja paravan operem i zakačim, inače tuš kada mi je sazidana sa tri strane ali i da nije stavila bi pravan skroz okolo.
Za gljivice (ono crno po silikonu) imat sredstvo u dm koje djelujeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Tus kabina ili kada
24.11.2014 8:50:12   
Trcosava
Lu koje je to sredstvo? Meni dodatno pravi problem i moja farba koju očigledno upija silikon i onda bude crveno - bljak!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Tus kabina ili kada
24.11.2014 8:55:35   
Klarita
Koje sredstvo? user posted image i ja zakasah

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Tus kabina ili kada
24.11.2014 9:09:06   
Lu
user posted image

Piše: Schimmel Entferner

< Poruku je uredio Lu -- 24.11.2014 9:13:47 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Tus kabina ili kada
23.12.2014 21:20:31   
Maraj
Ja sam za neku varijantu kade sa paravanom. Tako da soni i trkosavauser posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 23.12.2014 21:21:24 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Tus kabina ili kada
23.12.2014 21:59:38   
mirkam
Ipak smo kupili kadu.Ja pisala kako nema mjesta za kadu jer je predvidjena tuš kabina,ali kad se mm umijesa,nema da nešto ne može user posted image
Izmjestio čovjek lijepo lavabo,kada stala u centimetar,ciljevi i te stvari od lavaboa provukao iza kade i apsolutno se ne provaljuje da je tu nešto izmjesteno i prepravljano.Ma oduševljena sam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Tus kabina ili kada
10.3.2015 22:30:30   
Andrea W
Ako ne moze neka bas kvalitetna tus kabina, onda svakako kada.

< Poruku je uredio Andrea W -- 10.3.2015 22:31:32 >

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Tus kabina ili kada
10.3.2015 22:46:33   
nikiteki
kada

(odgovor članu Andrea W)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Tus kabina ili kada
10.3.2015 22:48:55   
muzicarka
kada user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Tus kabina ili kada
10.3.2015 22:49:40   
muzicarka
mada nije lose imati oboje.....ko ima prostora i moze....

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Tus kabina ili kada
10.3.2015 22:50:07   
MakiJ
kombinacijauser posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Tus kabina ili kada
10.3.2015 22:52:30   
Bibilib
Ovo sa slike dobra kombinacija...dva u jedanuser posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Tus kabina ili kada
12.3.2015 18:12:12   
Plavusa34
i jedno i drugo al ako moram da odaberem tus

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here