|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pijaca
8.8.2016 20:40:36   
Khaleesi
Ja na Cvetku znam nekoliko zena i dosta stvari od njih uzimam... sve je ok nije plasticno :-)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pijaca
23.10.2016 8:48:45   
branki*
ja sam juce bila,sama bez dece,milina.obozavam da banzam po pijaci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pijaca
23.10.2016 9:03:30   
isidora88
Ja ne idem na pijacu, nije mi nesto usput, mrzi me uglavnom, jedino kad sam autom skoknem na brzaka ako imam gde da parkiram.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pijaca
23.10.2016 9:09:25   
Anck Su Nmaun
Volim po nekad da odem jer nadjem svezeg voca i povrca i sl. Ali ne cesto.
Pijaca nije kao sto je nekad bila..mnogo je skupo sve.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.10.2016 9:10:04 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pijaca
23.10.2016 10:41:49   
Khaleesi
Meni je neko vreme sve bilo skupo narocito zato sto u Maxiju imas po 20 din jeftinije sve. Sada sam nasla bas ljude koji svoje prodaju nisu nakupci i kod njih je po 20-30 din sve jeftinije nego kod nakupaca.
A i volim jabuke sa pegama a onako mirisne bar znam da su manje prskane nego one perfektne

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pijaca
1.11.2016 15:40:29   
Animsaj9
Obozavam pijacu , em sto nadjem povoljno em odmorim dusuuser posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pijaca
1.11.2016 15:45:05   
suzi kju
Ja dosta stvari imam domaćih, kupujem kod mene u Kaluđerici na pijaci, mada umem da odem i do Boleča nedeljom, umem i da prepoznam domaći proizvod, moji se bave poljoprivredom, sramota bi bilo da ne umem.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pijaca
1.11.2016 21:08:40   
choopa choops
Meni pijaca uopšte nije usput, pa rijetko idem. Takođe, kod nas su to mahom sve preprodavci, tako da mi je nekad bolje da uzmem u radnji nego na pijaci.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pijaca
1.11.2016 21:14:36   
Animsaj9
Pa to si u pravu cupo nekad je bolje uradnji nego na pijaci

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pijaca
24.2.2017 13:31:05   
mali_mis
Meni je tu odma, preko puta zgrade skoro, ali mi nije nesto povoljna. Jedino sto ima jedan cika koji prodaje lesnike, bademe i tako to na merenje, kod njega jedino, ovi ostali samaraju sa cenama.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pijaca
25.10.2019 20:43:17   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

volim pijacuuser posted image ,uglavnom idem 1 nedeljno,subotom.volim da idem sa mamom,mada mi nije problem ni sama da idem.ne cenkam se nikad,sramota me je nekako.biram, da,mada ne rovarim po povrcu da sve ispreturam.prilicno sam ok musterija.

boze,kako sam finauser posted image nadjoh svoj stari post...i dalje je sve isto.voim da idem sa mamom,nas dve same,mada sad kad imam dvoje dece,uglavnom vodim bar jedno,cesto i oboje i onda manje mogu da lunjam.pijaca me podseca na detinjstvo,kad sam sa mamom isla kao devojcica.volim ljude koji prodaju na pijaci.volim da kupim od baka koje me podsecaju na moju babuuser posted image .sutra cu da idem,.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pijaca
25.10.2019 21:26:55   
nata11
Blago tebi Branki kada mozes kupiti od baka. Kod nas je pojaca maksimalno komercijalizovana i sve sami prepodavci. Bas retko idem. Mozda leti svratim kod jedne rodjake po paradajz. Sve kupujem u marketu. 



_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pijaca
25.10.2019 21:32:51   
branki*
ima,nato,dolaze ovde iz obliznjih sela,ne donesu puno,malo,i nemaju ni tezge,nego stoje na ulazu samom u pijacu,sa korpama povrca ili voca ili jaja ili donesu cvece ,kako koja...ja kad vidim tako neku sitnu,malu rastom,jos sa maramom,odmah mi ogreje srce,kupim i ako ne planiram.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pijaca
25.10.2019 22:43:10   
Mirko Svirko
Branki tako je i kod nas. Bakice sa maramom.. a i moja baka to nosi i dalje i jako me podseca na nju sve ovo sto si napisala. A kod nas gdr zivimo sada je pijaca subotom. A inace u mestu iz koga sam ja je petkom.Idemo ponekad ali retko. Jer meni moja baka sa maramom svasta nesto domace i sprema i skuplja. I meso i jaja i mleko i voce i povrce... Svasta nesto ima ona,stara jeste al za poljoprivrrdu je najsavrsenija i najbolja. I mnogoo je volim. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pijaca
25.10.2019 22:48:22   
flamingos
I kod nas na pijaci ima baka,prodaju i domaća jaja,sir,cveće.Stare žene,što rekoste"sa maramama".Nemam baku ni sa očeve,a ni majčine strane.Tužno...


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pijaca
3.6.2020 0:39:18   
Mirko Svirko
Nasu pijacu srusili... i grade preko puta moje zgrade.

Oo bice divno.Jedva cekam..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pijaca
3.6.2020 8:22:49   
branki*
Super, mirko, mozda ce biti malo bucnije, ali ti je bas blizu. Meni je sad daleko, pesice mi treba 40 minuta, pa idem prevozom.. Mada, duugo nisam bila, sve mm ode u komplet nabavku subotom i onda ode i na pijacu. Zanimljivo da mm i ja, sad razmisljam maltene nikad ne idemo zajedno na pijacu, kao sto npr neke vidjam. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pijaca
3.6.2020 9:07:08   
Mirko Svirko
Branki, promenite to. Idite jednom zajedno. Mm i ja idemo. Da on nosi kese 😂Ili me vozi ako nemam puno pa me saceka.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pijaca
3.6.2020 9:37:24   
flamingos
Branki,ni mi ne idemo zajedno na pijacu.Pijaca mi je pored zgrade,a i kada na drugu odem,idem sama ili pak on ode sam i kupi šta treba.Da popijem kafu i odoh,tu su mi i prodavnica,pekara,pijaca.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pijaca
3.6.2020 10:12:33   
Ana RR
Mi volimo da skitamo zajedno i uglavnom zajedno obavljamo nabavku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pijaca
28.9.2020 10:30:03   
mikica88
Pijaca nam je blizu i maxi. Ima i jedna baka od koje cesto kupujem. Cvece i povrce.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pijaca
28.9.2020 14:53:28   
Khaleesi
Ja bas volim da odem na pijacu, najviše volim onu na Cvetku ali ni jedna nam nije blizu kao nekima pored zgrade.... Ima nekih bakica koje sam zapamtila tamo uvek kupim lepo i voce i povrce.... Nekad cvece neko a i ima one radnjice sa sirevima i mesara Nada, oni bas imaju kvalitetno meso.  


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pijaca
28.9.2020 21:23:41   
flamingos
Nama je pijaca bas blizu zgrade.


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pijaca
30.9.2020 13:18:52   
mikica88
Ne napisah, imam tu neku bakicu kod koje kupujem domaca jaja, bundevu na kriske.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here