|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odrzavanje kuce
13.8.2008 18:16:12   
Mama37
Kojim se sredstvima za ciscenje  najcesce koristite u domacinstvu?Od kupatila do kuhinje ...

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Odrzavanje kuce
13.8.2008 21:12:02   
guppy RR
Cillit bang universal - čistim sa njim kupatilo (keramiku) i kuhinju (sudoper), odlično skida kamenac jednim potezom sunđera. Super je za čišćenje mrežica na slavinama, imam baš puno kamenca.

Za podove koristim vodu, jer deca stalno ližu parket i pločice, šta ćeš...

Za staklo imam neko sredstvo baš za to ali ne mogu da se setim imena. Šporet čistim usput, a ako se baš nešto nahvata, imam neko strano sredstvo koje je kao balzam (mleko) i kojim nežno očistiš masnoće.

To je to.

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Odrzavanje kuce
13.8.2008 21:29:52   
miska
Nekada sam sebe podsjecala na komandosa....naoruzana krpama,prskalicama,rukavicama itd.....strasno,prava ovisnica o hemiji.E,sad je malo drugacije.Sva zvucna imena deterdenata sam izbacila(nije bilo lako)jer su jako agresivna i unistavaju brate mili i sto treba i sto netreba.Kupujem blaze preparate,sad ima uvoz organske hemije,koji takode dobro ociste,mirisu a nisu tako agresivni.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Odrzavanje kuce
15.8.2008 7:29:35   
ebru
Probala sam svasta od tih srestava za ciscenje,trenutno za kupatilo i kuhinju imam DonKlorix(nesto poput CilitBang-a)uzasno smrdi user posted image ali odlicno cisti pa cekam da ga potrosim pa cu kupim neki drugiuser posted image .Inace nisam se zadrzala ni na jednom srestvu za ciscenje.
Za podove sam skoro kupila tecnost DenkMit i super je,super mirise mmmmm!
Sto se tice drvenih povrsina tu koristim Pronto.
Za staklene povrsine kupila da isprobam isto DenkMit...pa cemo vidjet kako se pokaze...prije sam koristila neku pjenu ali nemogu da se sjetim naziva,to je bilo super...

(odgovor članu miska)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Odrzavanje kuce
28.8.2008 16:29:32   
Ruza
eto moj odgovor za ciscenje kupatila,slavina,sudopere>1trecina sirce.1trecina feri za sudove,1 tyrecina voda.sipate u pumpicu isprskate,i ostavite 15min otprilike.skida i mrlje od kamenca po plocicama,po slavinama i sudoperi.ostace kao nova

(odgovor članu ebru)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Odrzavanje kuce
28.8.2008 17:20:48   
Anoniman
Kupatilo-AJAX, kuhinja-CIF, podovi-voda+Domestos, prašina-Pronto!

(odgovor članu Ruza)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Odrzavanje kuce
29.8.2008 17:45:29   
štrumf
Odkad imam djecu kis i četkica za kupatilo, a za prozore krpa od mikrovlakana. user posted image

I jako sam sretna.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Odrzavanje kuce
2.9.2008 14:26:34   
guppy RR
Svi smo mi neke vrste domaćice-komandosi, ko što kaže miška
user posted image

(odgovor članu štrumf)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Odrzavanje kuce
8.10.2008 11:25:24   
gulivercic
Za sporet Mr Musculo, za kamenac Cilit (obican) - radi zmajski, za prozore tecnost sa alkoholom, za pod Ajax - univerzalni. Za pranje sudova je Fairy neprevazidjen. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Odrzavanje kuce
1.3.2009 21:47:37   
afrodita
Mr Proper univerzalno sredstvo
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gulivercic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Odrzavanje kuce
1.3.2009 21:58:36   
Mery
Za kuhinju obavezno Mr Musculo, za pod stalno mjenjam (mada najcesce Pronto), a KUPATILO, e to mi je prava nocna mora. Imam crne plocice u kupatilu (koje cu sa zadovoljstvom polupati cim budem imala pare za renoviranje) probala sam sve sto se ovde moglo kupiti i ima puno preparata koji super ciste ali su toliko agresivni da dok izribam tus kabinu ja izadjem kao drogirana iz kupatila. Skoro sam probala Arf i mogu reci da mi super skida kamenac a nije toliko agresivan kao ostali. 

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 21:16:30   
Shishica
Cime mebl na namestaju ribate, ali onako da lepo posle mirisi.... da stvarno ocisti...?????

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 21:18:13   
Anoniman
Moja mama obicno malo izriba sa vodom i omeksivacem...Samo osvezi jer nema potrebe bas za pranjem!

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 21:37:43   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Shishica

Cime mebl na namestaju ribate, ali onako da lepo posle mirisi.... da stvarno ocisti...?????


Imaš vanish koji je baš za to, a možeš i onaj za tepihe, odlično očisti.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 21:42:31   
Anoniman
Pre x godina, mama je kupila neki spray za razne textile u kući: krevete, zavese... više služi za prijatan miris nego da bi bilo čisto. Pošto smo mi pušači oboje, mislim da mi je to potrebno u stanu. Ali nemam pojma kako se to zove? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 21:50:11   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Shishica

Cime mebl na namestaju ribate, ali onako da lepo posle mirisi.... da stvarno ocisti...?????


ja koristim MER SAN za tepihe i mebl, rastvorim jedan čep u mlakoj vodi u lavoru, napravim penu i uzmem džak( onaj za krompir, naravno opran), trljam sa penom, EXTRA MI očisti, a posle možeš naknadno za miris uraditi isto sa omekšivačem.....

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 21:52:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Shishica

Cime mebl na namestaju ribate, ali onako da lepo posle mirisi.... da stvarno ocisti...?????


ja koristim MER SAN za tepihe i mebl, rastvorim jedan čep u mlakoj vodi u lavoru, napravim penu i uzmem džak( onaj za krompir, naravno opran), trljam sa penom, EXTRA MI očisti, a posle možeš naknadno za miris uraditi isto sa omekšivačem.....


ja nisam stavljala omekišvač, jer mi MER SAN ONAKO NEUTRALNO MIRIŠE, tako da mi je ok, nekako mi je bitnije od mirisa da mi skine ta prljavštinauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:00:48   
Shishica
Hvala vam puno.. nasla sam na netu i ovo.. Duel

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:01:39   
anuksunamun
ja bih samo dodala ,da ko ima malu decu koja non stop lizu i valjaju se najbolje je ne koristiti te otrove ....namirisane....magicna krpa i voda resavaju gomilu problema....za neke stvari se mora i taj otrov upotrebljavati..ja ne koristim ni omeksivac za ves za ves...jer je jedan od najtezih otrova....a nasa koza sve apsorbuje....mozda sam malo paranoicna ali...sta ces...toalet opet ribacim cetkom i hemikalijama..i posle toga sva buknem user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:02:58   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: miska

Nekada sam sebe podsjecala na komandosa....naoruzana krpama,prskalicama,rukavicama itd.....strasno,prava ovisnica o hemiji.E,sad je malo drugacije.Sva zvucna imena deterdenata sam izbacila(nije bilo lako)jer su jako agresivna i unistavaju brate mili i sto treba i sto netreba.Kupujem blaze preparate,sad ima uvoz organske hemije,koji takode dobro ociste,mirisu a nisu tako agresivni.
ima i ovo ali ja koliko zvonim eto nikako da se prebacim....ali planiram....user posted image user posted image

(odgovor članu miska)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:04:38   
Shishica
Ma te prirodne specije su skupe strasno... jos mala nista ne lize user posted image ali kad pocne drugacije cu...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:05:52   
anuksunamun
a ovde zena ima show o ribanju zaprljanih kuca ...mislim i to sam videlauser posted image ona sve sircetom i soda bikarbonom cisti...sve se cakli...rastvori to nesto u vodi i divota

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:07:05   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ma te prirodne specije su skupe strasno... jos mala nista ne lize user posted image ali kad pocne drugacije cu...
ma znas kako deca ...sve jedu brate mili...ja imam rodjaku koja je pre spavanja MORALA da pojede komad cebeta...izgrize ga fino pa sta joj se za zube zakaciuser posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:28:08   
Ana RR
Moja mama je od skoro prestala da kupuje sva ta sredstva, koleginica joj rekla za "domaćinski" recept:

u pola litre deterdženta za sudove sipati 3 limuntusa, najbolje u bocu sa pumpicom.

Kada kod bake i deke je bila već jako požutela, svako moguće sredstvo koje se pojavilo smo kupovali i nikakav rezultat se nije video. Mama htela da im zove one majstore što farbaju kade jer je mislila da se skinula gleđ.. međutim, proba ona sa ovim home made sredstvom - žene, kada je sada bela kao sneg user posted image NEVEROVATNO!!!!!

Sva sredstva je pobacala i samo ovo koristi user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Odrzavanje kuce
1.8.2010 22:30:43   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Moja mama je od skoro prestala da kupuje sva ta sredstva, koleginica joj rekla za "domaćinski" recept:

u pola litre deterdženta za sudove sipati 3 limuntusa, najbolje u bocu sa pumpicom.

Kada kod bake i deke je bila već jako požutela, svako moguće sredstvo koje se pojavilo smo kupovali i nikakav rezultat se nije video. Mama htela da im zove one majstore što farbaju kade jer je mislila da se skinula gleđ.. međutim, proba ona sa ovim home made sredstvom - žene, kada je sada bela kao sneg user posted image NEVEROVATNO!!!!!

Sva sredstva je pobacala i samo ovo koristi user posted image



pa da klasika....to mi super lako zvuci....i ja cu to onda...sto da bacam pare na organic...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here